burnum aşagi dogru kancalaştı

melis1978

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
796
167
46
Arkadaslar ameliyatimin uzerinden 3 ay gecti.tamda burnum guzellesti hersey yoluna girdi derken,ışıkta yan profilde farkettim ki burnumun en uc noktasi hafif asagi bakiyor. Yani coook hafif kanca gibi .onun ust kismida hafif bombeli:KK43: bu benim 2.ameliyatim yinemi ameliyat yaaaaaa uffffff

Arkadaslar ameliyatimin uzerinden 3 ay gecti.tamda burnum guzellesti hersey yoluna girdi derken,ışıkta yan profilde farkettim ki burnumun en uc noktasi hafif asagi bakiyor. Yani coook hafif kanca gibi .onun ust kismida hafif bombeli:KK43: bu benim 2.ameliyatim yinemi ameliyat yaaaaaa uffffff

Sevgili Melis,

Burun estetiği ameliyat sonuçlarının oturması 6 ayı bulur. Burun ucunuzla ilgili endişelerinizi doktorunuzla mutlaka paylaşın. Ameliyat sırasında burun ucuna yönelik operasyon mutlaka yapılır. Çünkü burun estetiğinde burun ucu en önemli rolü üstlenir. Endişelerinizi doktorunuzla paylaşın lütfen. Sorularınız olursa yazabilirsiniz..

Sağlıkla kalın

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Burun ucu sorunu devam ediyor mu acaba, resim paylaşamazmısınız, sakıncası yoksa

X