Burnum çok mu kötü

Banen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2021
13
0
23
Amilyat olalı 4ay oldu ama sanki zaman geçtikçe kemikleşiyor
IMG_20220123_183404.jpg

açık mı kapalı mı oldunuz? kapalı burunlarda genellikle sonradan kemikleşme ve düşme oluyor diye biliyorum işin profesyonel kısmını bilemem ama olan yakınlarım bu şekildeydi
Hayır açık amilyat oldum burnum ucu sivri durması lazımdi ama halen ödemli ama burunun sırtı dümdüz dü sonradan tümsekleşti

Hayır açık amilyat oldum burnum ucu sivri durması lazımdi ama halen ödemli ama burunun sırtı dümdüz dü sonradan tümsekleşti
burun ucun ödemlidir ama sırtında ödem kendini ne kadar gösteriyor bilmiyorum. Daha yeni yaptırmışsınız burnunuzu biraz bekleyin bakalım. kötü durmuyor asla ama o kadar para ödedikten sonra içinize sinenin olması lazım. Maalesef revizyon ameliyatları çok pahalı bu yüzden kendi doktorunuzla konuşun bi. Nerede oldunuz bide söyleyebilir misiniz? Kaç yıldır estetik doktorlarına bakmaktan ölme aşamasına geldim artık ben de

Bence guzel degil. Yuzune kaba duruyor. Arkadas estetik yaptirdi burnu barbie bebek burnu gibi. Kalemle cizilmis gibi guzel oldu. Hani yaptircaktiniz iyi bi doktor secseydiniz keske.

Ucunun kalın durmasının sebebi ödemli olması benim şimdiki sorunum burun sırtım kemikli gibi duruyor
Evet haklısınız kemikli gibi. Bir tümsek var gibi. Bence doğal duruyor ama eğer istediğiniz bu değilse, o zaman doktora tekrar danışıp sebebini sormalısınız.

burun ucun ödemlidir ama sırtında ödem kendini ne kadar gösteriyor bilmiyorum. Daha yeni yaptırmışsınız burnunuzu biraz bekleyin bakalım. kötü durmuyor asla ama o kadar para ödedikten sonra içinize sinenin olması lazım. Maalesef revizyon ameliyatları çok pahalı bu yüzden kendi doktorunuzla konuşun bi. Nerede oldunuz bide söyleyebilir misiniz? Kaç yıldır estetik doktorlarına bakmaktan ölme aşamasına geldim artık ben de
6bin doktorda çok iyi ve güvenilir biriydi kalın derilisin zamanla küçülür dedi ilk zaman varya kütük gibi kalın biçimsiz şekilsiz duruyordu ödemden dolayı şuan inceldi ama bi gariplik var burnumda içime sinmedi ama 6. ayda belli olur 1senede tam oturur diyorlar kafaya takmak istemiyorum ama elimde değil

İçten dıştan eğrilik vardı yaptırmadan önce yapınca doktor dümdüz yapmamıştı 2. ayima girerken belli olmaya başladı şuan 4ayıma bitiricem ama halen geçmedi
Pardon dümdüz yapmıştı yanlışlıkla yazmışım

6bin doktorda çok iyi ve güvenilir biriydi kalın derilisin zamanla küçülür dedi ilk zaman varya kütük gibi kalın biçimsiz şekilsiz duruyordu ödemden dolayı şuan inceldi ama bi gariplik var burnumda içime sinmedi ama 6. ayda belli olur 1senede tam oturur diyorlar kafaya takmak istemiyorum ama elimde değil
sen birazcık daha bekle bence hemen kendini üzme. düzelmezse o zaman düşünür ve doktorla konuşursun. normal doğal burun gibi duruyor. Ben de çok korkuyorum artık hiçbir doktora güvenemiyorum. Biri ya burun ucunu uzun bırakıyor, biri delikleri eşit yapmıyor, biri full shopla hastaları kandırıyor tonlarca şey ve hiçbiri kusursuz değil nerdeyse. yapırıp ne kötü burunlara sahip olanlar var sıkma canını şu süreçte. böyle kalsa bile burnun kötü değil ama hakkını ara

sen birazcık daha bekle bence hemen kendini üzme. düzelmezse o zaman düşünür ve doktorla konuşursun. normal doğal burun gibi duruyor. Ben de çok korkuyorum artık hiçbir doktora güvenemiyorum. Biri ya burun ucunu uzun bırakıyor, biri delikleri eşit yapmıyor, biri full shopla hastaları kandırıyor tonlarca şey ve hiçbiri kusursuz değil nerdeyse. yapırıp ne kötü burunlara sahip olanlar var sıkma canını şu süreçte. böyle kalsa bile burnun kötü değil ama hakkını ara
Ben yaptırmaya karar verdikten sonra sadece şikayet olduğum yerleri gösterdim resimleri çekip fotoşop yapıp şekil belirlenmişti bende çok beğenmiştim hem küçük hem ince hemde ucu hafif sivri yaptıran arkadaşlarım bile ödemdir sabırlı ol dediler ama insanin psikolojisi bozuluyor doktor yaşlıyıdi yani tecrübesiz değildi kbb doktoru işinin ehli gibiydi çevremizde yaninda olan cok vardı ama şunuda belirti bana elimden geleni yapmaya çalışacağım yani sana 4 dörtlük muhteşem bir burun yapıcam demedi zaten burnum çok kötüydü kötünün iyisini yaptı zaten iyi bir burnum olsaydı mükemmel yapardı mükemmel bir burnum olsaydı bu sefer çok kusursuz olurdu burunda sınırlı sorunlar vardı bana dediki burnunu daha küçültsem bu seferde nefes almakta zorlancaktik hersey yerinde güzel dedi bana

Doğal olmuş. İstediğiniz daha başka bir şeyse danışabilirsiniz ama bence güzel.

Bence güzel duruyor. Çok doğal. Herkesin estetikle, botoksla birbirine benzediği şu zamanda sizinki çok doğal olmuş. Ben beğendim.

Bir de şunu eklemek istiyorum, buradan fikir almayın Çünkü beğenen olduğu kadar beğenmeyen de olacak ve çok acımasız yorumlar gelebilir. Durduk yere canınız sıkılabilir. Eğer sağlıkla ilgili bir probleminiz yoksa ikinci bir işlem yaptırmayın.

X