Burnum çok mu kötü

Ben yaptırmaya karar verdikten sonra sadece şikayet olduğum yerleri gösterdim resimleri çekip fotoşop yapıp şekil belirlenmişti bende çok beğenmiştim hem küçük hem ince hemde ucu hafif sivri yaptıran arkadaşlarım bile ödemdir sabırlı ol dediler ama insanin psikolojisi bozuluyor doktor yaşlıyıdi yani tecrübesiz değildi kbb doktoru işinin ehli gibiydi çevremizde yaninda olan cok vardı ama şunuda belirti bana elimden geleni yapmaya çalışacağım yani sana 4 dörtlük muhteşem bir burun yapıcam demedi zaten burnum çok kötüydü kötünün iyisini yaptı zaten iyi bir burnum olsaydı mükemmel yapardı mükemmel bir burnum olsaydı bu sefer çok kusursuz olurdu burunda sınırlı sorunlar vardı bana dediki burnunu daha küçültsem bu seferde nefes almakta zorlancaktik hersey yerinde güzel dedi bana
burnun ne kadar kötü olsa bile düzeltebilmeli bi doktor bence. Dediğim gibi sen şuanlık psikolojini etkileme daha çok yeni yaptırmışsın burnunu. Bu arada sana denilen şeyi bana bi doktor daha dedi diğeri ise farklı bir şey küçültme konusunda. O yüzden düzelmezse bunun 6 ay sonra yine kötü değil dediğim gibi ama doktorun düzeltmesi gerekiyor

Hayır açık amilyat oldum burnum ucu sivri durması lazımdi ama halen ödemli ama burunun sırtı dümdüz dü sonradan tümsekleşti
burun ucunda ve tumsek dedıgın yerde ödem var çok belli ucu daha şekil almamış burnunun

X