Burnum dik

Lkuhgzh

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
55
-4
27
Bugun ameliyatımın 5 günü burnum dik inermi bilgili olanlar bana yardım edermi bakınca domuz burnu gibi duruyor psikolojim alt üst oldu

Eklentiler

• IMG-20240506-WA0005.jpg
    IMG-20240506-WA0005.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 129
Cok güzel bir değişim olmuş
Dik değil daha düşme payıda var
Ben çok beğendim doktorun güzel bir burun yapmiş
Suan burnun alçıda değilmi ?

çevremizdekiler biraz anlayışlı olumlu olsa
Keşke.daha burun alcııdayken nasıl bir eleştiri bu böyle burnun tam nasıl olduğu belli bile değil

Aynı sorun bende de var. 15. Güne gircem çok kalkık gibi geliyo önden bakınca. Ve üst dudağımla burnum arasında bi gerginlik var 😅 ne zaman normale döner cidden. Kendime alışamıyorum.

Aynı sorun bende de var. 15. Güne gircem çok kalkık gibi geliyo önden bakınca. Ve üst dudağımla burnum arasında bi gerginlik var 😅 ne zaman normale döner cidden. Kendime alışamıyorum.
Bugün tamponlar alınacak inşallah hemn iner istediğim sonuca ulasirm

benim 5 ay oldu hala kalkık inecek gibide durmuyor ya ama ameliyat olanlar genelde 8 ayda normale dönüyor diyorlar

evet ilk aylara göre indi ama istediğim kadar inmedi doktor kolumellaya kıkırdak koyup desteklemiş sert baya orası yani çok inmez dedi..ameliyata girerkende özellikle söylemiştim deliklerim gözükmesin diye

ameliyat fotomdaki dikliğe evet benziyor aynı ayarlarda nerdeyse ama şöyleki çevrem indi baya diyor ama ben aynaya bakınca deliklerimin yarısını görebiliyorum önceden yani ilk aylar hepsini görüyordum
Bugün tamponlarimi çıkarmaya gittim doktor düşecek dedi hatta düşmesini bile istemeyeceksin ilerde dedi inşallah düşer ikinci ameliyat olamam evden dışarı çıkmak istemem asla

Bugun ameliyatımın 5 günü burnum dik inermi bilgili olanlar bana yardım edermi bakınca domuz burnu gibi duruyor psikolojim alt üst oldu
Benim birazcık daha dikti ve çok az indi .9 ay olmasına rağmen geçen bir kadın bana burnun dik olmuş dedi .Ben revizyon olmak istiyorum

Off aman yaa bu nedir cidden pişmanlık yaşıyorum zaman zaman. İnsanların yorumları da can sıkıcı oluyor tabi ama aldırış etmemek lazım.

X