Burnum gün geçtikçe değişiyor

minelyty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2024
36
-8
21
Arkadaşlar bu konu hakkında bi konu daha acmiştim ama sanki gün geçtikçe burnum değişiyor 2 yil oldu burun estetiği olali ama ucu düştü ve sanki büyümüş geliyor sizce öyle mi reviyozyon gerekir mi her gün sanki burun ucu büyüyormuş ve düşüyor gibi geliyor her foto da farklı çikıyo

Eklentiler

• IMG_1287.png
    IMG_1287.png
    312 KB · Görüntüleme: 509
  • IMG_1284.png
    IMG_1284.png
    266,4 KB · Görüntüleme: 512
  • IMG_1288.png
    IMG_1288.png
    316,8 KB · Görüntüleme: 515
Arkadaşlar bu konu hakkında bi konu daha acmiştim ama sanki gün geçtikçe burnum değişiyor 2 yil oldu burun estetiği olali ama ucu düştü ve sanki büyümüş geliyor sizce öyle mi reviyozyon gerekir mi her gün sanki burun ucu büyüyormuş ve düşüyor gibi geliyor her foto da farklı çikıyo
Doktorunuz iyi bilir kimse burada size şöyle diyemez ki doktorunuza danışın

Burnunuz kalın derili elastik bir buruk, zamanla deride salmalar, kıkırdaklarda erimeler. derinin ağırlığı yüzünden ucu düşen bir burun meydana gelebilir; kalın derinin cilveleri işte. Doktorunuza danışın, memnun değilseniz revizyon olun. Revizyon psikolojinizi daha da bozabilir, buna kendinizi hazırlayın. Sürekli kapatılıp açılması burun için iyi değildir, sürekli skar dokusu oluşur, kalıcı da olabilir.

gayet normal

Ağız gözler büyükken nokta gibi burun çizgi film karakterlerine benzetiyor insanı. Eminim şimdiki hali çok daha gerçekçi ve güzeldir.

Yuz hatların arkadaşların dediği gibi iri
Ağzınız da büyük, dudak yapınız felan.
Alt dudak üste göre biraz önde dururken minik burun ne alaka ?
Gayet iyi işte daha ne.
Bence bir psikoloja görünün

Zaten çene yapın ortodontiye göstermeye müsait, daha da küçük burunla yüzün içeriye doğru ütülenmiş gibi gözükecek. Dudakların kocaman gözlerin iri, çizgi film karakteri gibi olmuş çok yapay duruyor burnun. Daha da elletme artık yüzünü.

Ortodonti uzmanına görünün derim ben de. Burnunuza gelince bu konuda obsesyon yapmışsınız; onun için de psikoloğa görünün.
Popüler kültür insanların tatmin duygusunu köreltecek noktaya getirmiş; üzücü.

Sizin burundan ziyade dudak sorununuz var :KK64:
Dudağı fazla şişirmişsiniz kırmızı dudaklı yarasa balığı gibi geziyorsunuz.
Biraz doğallık iyidir.

*balık arkadaşın fotoğraflarına bakanlar ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır.

X