Burnum nasıl?

sewengirl

Kuru Boya
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
759
0
Kızlar burnum nasıl? aslında hiç estetiğe sıcak bakmıyordum bide eli yüzü şişmiş resimleri görünce hele hiççç
ama burun ucu estetiğini görünce bir anda büyük olan burnumu düzeltirmek geldi içimden estetiğe göre daha basit ve hafif atlatıldığı söylendi sizce burun ucu estetiği bana göre mi? çünkü kemer yok biraz büyük burnum :KK43:
bazı arkadaşlar estetiğe gerek yok dediler ama :) farklı açılardan 2 tane tekrar foto ekledim göremeyenler için

Son düzenleme:
gerçektenmi büyük aslında biraz ama şekli sorun olmadığından problemli gibi gözükmüyor genelde öle derler ama ben nednse hep büyük görürüm :KK43:

valla canım benim burnumda senin burnun gibi kemer falan yok sadece ucu biraz düşük ama ben kafaya koydum hayırlısıyla olcam estetik...ama senin dediğin yöntem nasıl bilmiyorum..

aysu bende burda okudum kemer falan yoksa kemikle değik kıkırdağı düzeltiyolar ve diğer estetiğe göre hafif atlatılıyormuş burun ucu estetiği diye geçiyor

bence gayet guzel burnunuz estetık olacak kadar kotu gorunmuyor.
sız buyuk burun gormedınız sanırım ne burunlar var :KK70:
ama sız cok rahatsız edıyorsa yaptırın tabı ama sızı tanımayan ve ılk kez gormus bırı olarak bence gayet hos burnunuz :KK66:

ben burnunuzu göremiorum acaba albüm flan mmı yaptınız ark olalım o zman :)
burun ucu estetiğini bende düşünüorum olucam inş korkumu yenersem.kemer flan yok bende öyle büyük bi kemk de yok ama burnumun ucu yani yarısından aşşağısı { :) } bğüüyük bayaa yni genişş düşüükk..bucun uucu estetiği olursan cnm morrma flan olmuoomuşş kemkle oynanmafığı için ve gayet rahat atlatıomuşsun zaten lokalle yapıo çocu doktor.
brdee kzlar dr benim burnumu görür görmez snn burnun kolay burun ucu yapalmm ertesi gnde işine gidersin yeter gayet de güzel olur dedi.estetk algısınada gayet gvendiğim bi dr kendisi.ama arada syaradada acaba tamamenmi yaptırsam diorum.sizce naapmalıyımm??

cnm profilden kötü gözükmüyor ama önden bakıldığında biraz geniş ve kalın duruyo, burun ucu da büyük sanırım:kedi:, büyük bi cesaret işi yanlız söylemek gerek, çok iyi düşünülmesi gerekiyo
bundan sonraki yaşamıma bu burnumla devam edebilirim sorun yok diyosan olma derimama benim gibi her ayna ya baktığında gördüğün tek nokta burnunsa ve bundan sonra ki yaşamında farklı güzel bi burna sahip olmak güvenini tazelemek istiyosan cesaretli ol ve ol derim

burun ucuyla ilgili bilgi almak istiyorum işte diğer estetiğe göre hafifmiş ama parası aynıymış ona şaşırdım ewet önden kötü görünüyor değilmi? :KK43: benim burnuma burun ucu estetiği olurmu acaba? doktora gitme gibi şuan fırsatımda yok

cnm dr a muayene olmadan anlayamazsın ki hangi işlemlerin gerektiğini
sanırım yan kısımlar genişliği için törpü falanda gerekir yani sadece burun ucu ile bitmez senin operasyonun gibi görünüyo

bencede sadece burun ucu operasyonuyla bitmez yan kısımlardan daraltmada gerekir sanırım..bence profilden cok büyük bi sıkıntın yok ama önden biraz geniş duruyo..eğer çok istiosan ameliyat ol derim..cünkü ameliyat sonrasında burun hemen istediğin gibi olmuo ve bunun için zaman gerekio..ancak cok isteyen arkadaslar bu zamanı katlanılabilr buluo ..

dreamlover ve berlina ya kesinlikle katılıyorum,bişey yok diyen arkadaşlara da şaşırdım vallahi:)yandan evet sorun yok ama önden bence kesinlikle problem var:KK43:benimde böle şişman bi burnum vardı,ameliyat oldum ve inanılmaz mutluyum.tabiki hoooop diye olcak bişey değil,bu zorlu bi süreç.ama bişeylere katlanmadan da bişeyler olmuyo maalesef.bence ihtiyacın var:KK43:

X