burnum

whitekum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
48
0
37
arkadaşlar yardım edinnnnnnnnnnn benim burnum küçük burun ucum düşük deil ama kemeri war bu benim hoşuma gitmiyo estetik olmayı düşünüyorum ama korkuyorum burnumun fazla değişmesini istemiyorum cunku .ön profilden bakınca sorun yok. ama yandan ve çaprazdan bakınca sorun oluyo :KK43: bana burnumda fazla değişim yapmıyacak doktor gerekiyo ve yüz ifademinde deişmesini istemiyorummmm doktor tavsiyelerinizi bekliyorummmm

Walla sanki tariflerine emre ilhan uyuyor doktor dediğin kafasına göre kararlar vermemeli bence bende bu perşembe revizyon için kendisiyle görüşmeye gidicem çok övgü var bu doktora forumlardanda bulup hastalarının yazılarını okuyabilirsin fikrin olur.

cnmmm senin istegin dogrultusunda yapar doktor, sadece kemer gitsin diyorsan kemeri alır doktor ..eger burnunun resmini koyarsan belkide gerek yoktur amelyta anlattıgın kadarıyla önemli bşy deildir:)

ben acıkcası o kemere taktım kaç yasıma gelirsem geliyim takıcak gibiyim kaç yıldır istyiorum cunku ama doktor konusunda kararsızım bi kaç doktor buldum fazla değiştirmeyen onlar hakkındada pek fazla bişey yazılmamıs

arkadaslar sizde teoman dogan nası bi doktor kendi sayfasında bakındımda benim istediğim tur ameliyatt en cok sewdiği ameliyat turuymus doktor hakkında bilgisi olan warmı??

X