Lekeler, Çiller Burnumdaki izgi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sxuxrgxuxn sevda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
153
0
s.a arkadaşlar size bişi sorucaktım burumun üzerinde bir çizgi çıkıyor kışın daha belirgin oluyor..çok rahatsız oluyorum...bununyok olmasını nasıl becerebilirim bilen varmı arkadaşlar....önerilerinizi bekliyorum=)

Kimse bi formül bilmiyormu arkadaşlar yaa yardım edinnn:KK43::KK43::KK43::KK43::çoook kötü bi görüntü:KK43:

yıllarca benimde başıma dert olmuştu bu çizgi cnm:1no2: bazı görenler estetik yarası kapanması sanıyordu çünkü benim burnumda kemer kemik falan yoktur estetikmi yaptırdın diyolardı daha sinir oluyodum...dr a gittim bana burun şeklimin oturduğunu söyledi pekinanmadımmirmirmirmir başından atıyo sandım ama haklıymış şimdi geçti ve artık oluşmuyo ve burnum daha bi hoş oldu sanki ..takma kafana başka bir çaresi yokmuş bazı insanlarda görülüyomuş ablamda da vardı onunda kayboldu kendiliğinden delikafadulden

canım benimde burnumda çizgi oluşuyo. nasıl olduğunu doktora başka bi hastalık için gidince öğrendim. bende alerjik rinit var özellikle mevsim dönümlerinde burnumun ucu hep kaşınır ve ben hep onu farkında olmadan yukarı doğru elimi sürerek kaşnmasını giderirdim. meğer bu çzigi o yüzden oluşuyomuş :)))

yani doktor benim yüzüme bakıp sende alerjik rinit var demişti o çizgiden anladı galiba hehehe:)

canım benimde burnumda çizgi oluşuyo. nasıl olduğunu doktora başka bi hastalık için gidince öğrendim. bende alerjik rinit var özellikle mevsim dönümlerinde burnumun ucu hep kaşınır ve ben hep onu farkında olmadan yukarı doğru elimi sürerek kaşnmasını giderirdim. meğer bu çzigi o yüzden oluşuyomuş :)))

Kesinlikle burnu silme yönteminden kaynaklanıyor bence, burnum aktığı zaman yukarıya doğru silerdim peçeteyle özellikle kışın oluşuyor..

Kesinlikle burnu silme yönteminden kaynaklanıyor bence, burnum aktığı zaman yukarıya doğru silerdim peçeteyle özellikle kışın oluşuyor..

yani doktor benim yüzüme bakıp sende alerjik rinit var demişti o çizgiden anladı galiba hehehe:)

çok teşekkür ederim arkadaşlar yaa..
benimde özellikle kış aylarında oluyordu...artık burun silerken daha dikkatli olucamkaydirigubbakcemile3
banada ameliyatmı oldun diyorlardı gıcık oluyorsum yaasırnaşık şey

ben de cilt bakımını aksattığım zamanlar oluşan gözenekleri sıka sıka böyle bir çizgi oluşturmuştum faça gibi :KK70:

ama arkadaşların dedikleri gibidir büyük ihtimal seninki canım geçer zamanla bence dikkat edersen benimki geçti

X