Burnumdan çok az nefes alabiliyorum

EsiLaCIM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
274
2
41
Ameliyat olmus bayanlar size bir sorum olacak. Ben ameliyat olali 2 hafta oldu, alcim cikarildi, ama burnumda silikon plakalar var, ama burnumdan cok az nefes alabiliyorum, acaba silikon plakalarla mi alakali? Silikon plakar cikinca daha iyi nefes alabilecekmiyim?
Sizlerde ayni sorunu yasadinizmi? Silikon plakalar cikarilirken cok acitiyor mu?

Silikon derken o yuvarlak silikonlar deil, silikonlar cikarildiktan sonra plastik plakalar var daha burnumda onu kastettim. Silikonlar cikti ama dogru durust nefes alamiyorum. Insallah dedigin gibi olur, cunki cok sinir oluyorum surekli agzim kuruyor ve dudaklarim catliyor.

Silikon derken o yuvarlak silikonlar deil, silikonlar cikarildiktan sonra plastik plakalar var daha burnumda onu kastettim. Silikonlar cikti ama dogru durust nefes alamiyorum. Insallah dedigin gibi olur, cunki cok sinir oluyorum surekli agzim kuruyor ve dudaklarim catliyor.

canim su anda nefes alamaman cok normal, düsüne biliyormusun ben hem gögüs hemde burun ameliyati bi arada oldum ben daha zor nefes ala biliyordum..ayrica agiz kurumasi , nefes zor alinmasi her burun ameliyati gecirenin basindan geciyor merak etme ve korma..hatta plakalar alindiktan sonra rahatliya bileceksin ama ondan sonra da hemen eskisi gibi nefes alamiyorsun-buna zaman lazim burun sislikleri filan indikten sonra tam olarak rahatliyacaksin..

ayrica burnundaki silikon plakalar cikinca aci filan cekmiyeceksin, yagdan kil cikarir gibi olucak ..

su.ay ameliyatimi Ankara Onep'te oldum, doktorum Zuhtu Demir, ve doktorumdan cok memnun kaldim ve ordaki calisanlardanda. Burnumdan da cok memnunum sadece nefes almakta biraz sorun yasiyorum, oda normalmis burnum daha 2 haftalik.

canim su anda nefes alamaman cok normal, düsüne biliyormusun ben hem gögüs hemde burun ameliyati bi arada oldum ben daha zor nefes ala biliyordum..ayrica agiz kurumasi , nefes zor alinmasi her burun ameliyati gecirenin basindan geciyor merak etme ve korma..hatta plakalar alindiktan sonra rahatliya bileceksin ama ondan sonra da hemen eskisi gibi nefes alamiyorsun-buna zaman lazim burun sislikleri filan indikten sonra tam olarak rahatliyacaksin..

ayrica burnundaki silikon plakalar cikinca aci filan cekmiyeceksin, yagdan kil cikarir gibi olucak ..

Tekrar gecmis olsun canim, sen nasilsin, memnunmusun canim? Insallah dedigin gibi olur da yarin plakalar cikinca biraz rahatlarim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X