Burnunda kemik olanlara ve tecrübelilere sorum var

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
P

pippi_langstrumpf

Ziyaretçi
Burnunda kıkırdak yani kemiği çıkık olan arkadaşlar yaşlandıkça daha doğrusu yıllar geçtikçe (şuan 26yım) o çıkık kemik cildinde incelmeye başlamasyla beraber daha mı belirginleşiyor yoksa bana mı öyle geliyor acaba?? a.s.

Burnunda kıkırdak yani kemiği çıkık olan arkadaşlar yaşlandıkça daha doğrusu yıllar geçtikçe (şuan 26yım) o çıkık kemik cildinde incelmeye başlamasyla beraber daha mı belirginleşiyor yoksa bana mı öyle geliyor acaba?? a.s.

yaslanmayla değişirmi bilmem ama zayıflayınca daha cok ortaya cıktıgı kesin

bende kemik egriligi var cnmm her gecen sene biras daha egriliooo..bi burun deligimde büyük oranda nefes alamıyorumm onun için olcam yakın zamanda.

benimki bildim bileli aynıydı ama zayıfladıkça daha çok ortaya çıktığı konusuna katılıyorum
çok şükür iki ay önce kurtuldum darısı isteyen herkesin başına :)
dışındakinden çok içerdeki durumu yıllar geçtikçe kötüleşiyor hele sigara denen mereti kullanıyorsanız
estetik olmasada nefes problemini çözmek için ameliyat şart hale geliyor öyleki ameliyat sonrası nefes almak neymiş anlıyorsunuz öncesinde aldığınız şey nefes değilmiş işkence çekmekmiş diyorsunuz :)

nefes alıp almadığımızı nerden anlayabiliriz acaba? benimde burnum kemerli aldığımı düşünüyorum fakat gecelri uyuduktan sonra ağzım açılyo demekki sorun yeterli nefes alamamamdan mı kaynaklanıyor?

nesef alıp alamadığınızı anlamak için örneğin öncelikle burnunuzu bir burun spreyi kullanarak iyice temizledikten sonra, önce sol burun deliğini kapatıp sağdan, sonra da tam tersi şekilde nefes almayı deneyin. tıkanıklık sürekli aynı tarafta belirgin bir şekildeyse ve uyurken ağzınız açılıyorsa muhtemelen burnunuzda deviasyon olabilir..

Benim burnum kemerliydi ağustosta yaptırdım gerçekk şu ki 3 gün çoook acı çektim ama değdi şu an süper bi burnum oldu

bendede egrılık var ve keısnlıkle nefes alamıyorum sankı sabhları tas tasımıs gıbı kalkıyorum oh dıyıp nefes almak ıstıyorum :KK43:amelıyat olan arkadaslar nasıl nefes almak beklemenın anlamı yok demı:KK43:

foto görebilirmiyiz?

X