BURS VERMEK İSTİYORUM TANIDIĞINIZ VAR MI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende bu sene gerekli mercalara başvurmuştum oğlum için burs istemek adina liseye başladı eşimden ayrildim ihtiyacım var bari o okusun destek olsun diye ama tamam deyip geri dönüş olmadı bende ilk kez olunca ne yapılır bilemedim sonra dedim olduğu kadar arkadaşında dediği gibi ya hız seslenmeyi bilemiyoruz yada dolandırıcılar yüzünden gerçek ihtiyacı olanlar dönülmuyor ama gordunki partide desteği olanlar aldı hep malesef

Bende bu sene gerekli mercalara başvurmuştum oğlum için burs istemek adina liseye başladı eşimden ayrildim ihtiyacım var bari o okusun destek olsun diye ama tamam deyip geri dönüş olmadı bende ilk kez olunca ne yapılır bilemedim sonra dedim olduğu kadar arkadaşında dediği gibi ya hız seslenmeyi bilemiyoruz yada dolandırıcılar yüzünden gerçek ihtiyacı olanlar dönülmuyor ama gordunki partide desteği olanlar aldı hep malesef
bana dm atar mısınız

Var tanidıgım biri bu yıl son yılı gercekden ihdiyac sahibi.

Merhaba benim kardeşlerim var erkek kardeşim liseye gidiyo..kız kardeşim disleksi ve bı erkek kardeşim daha var onun da ne yazikki dilinde problem var kelimeleri tam çıkaramıyor yani bebekler yeni konusmaya başlar ya o şekilde konusuyo engelli raporu var okulda problem yasiyo .. eğer yardım ederseniz minnettar oluruz

valla bizim okulda biri var ana okulu ama cocugun babasi cezaevindeymis ailenin durumu asiri kotu ustte yok basta yok. iki kardesleri kardesi 3 yasinda evleri bile. kotu. yardim ederim derseniz yonlendiririm. anaokulunun parasini da is adami oduyormus. kadin bobrek hastasi calisamiyormus. soylemek istedim.

Merhaba herkese iyi forumlar,erkek kardeşimin bursa çok ihtiyacı var.Kendisi 27 yaşında ortalaması 2.16 ve Hukuk okuyor. Güvenilir ve karşılıksız ( aynı anda sosyal faaliyet vs beklemeyip sadece başarı ve diğer şartları sağlayan) burs verebilecek kurum kuruluş biliyor musunuz ? Bilen varsa yardımcı olabilir mi..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X