Bursa da en iyi kadın doğum doktoru

Ben hamile değilim. Bursa'ya geçen sene geldim. Geçen sene polip vardı Medicalparkta Rukiye gönüllü ye aldirmistim. AMH düşük ve sperm azlığı da var bunlardan dolayı Rukiye hoca tüp bebek önerdi bende başka doktordan fikir almak istedim. Deniz Güleryüz çakmak hocaya gitmiştim hsg çekelim dedi bende tamam dedim jimerde yapacağını söyledi ben öncesinde jimeri arayıp sordum anestezili hsg 7800 nakit dedi sonrasinda deniz hanıma fiyat sordum oda aynı işleme 14bin nakit dedi bende o an notunu verdim açıkçası jimer pahalı bir hastane istersen burtomda çektir gel filan dedi ama bir daha asla gitmem bir ümit diye herşeyi yapacak durumda oldugumuzu bilip bu şekilde iki katı fiyat vermesi hiç samimi degil. Medicalparkta Rukiye hocaya cektirecegim hsgyi 8 bin taksitli dedi burtom da 6500 dedi ama ben Rukiye hocaya daha önceden gittiğim için onu tercih ettim. Aşılama tüp bebek sürecine geçersem de Osman hocaya yada bahçecide yaptırırım diye düşünüyorum
14 bin gerçekten çok yüksek fiyat vermiş. Bu süreç zaten hem maddi hem manevi yıpratıcı bir de böyle durumlar insanı moral olarak etkiliyor. Aral hocanın da bu konularda yorumları iyi ona da bi bakabilirsin canım. Umarım güzel haberler alırız.

14 bin gerçekten çok yüksek fiyat vermiş. Bu süreç zaten hem maddi hem manevi yıpratıcı bir de böyle durumlar insanı moral olarak etkiliyor. Aral hocanın da bu konularda yorumları iyi ona da bi bakabilirsin canım. Umarım güzel haberler alırız.
Amin inşallah Aral hocanın soy ismi ne ve kliniği nerede bilgi verirseniz sevinirim onuda bir araştırayım

Amin inşallah Aral hocanın soy ismi ne ve kliniği nerede bilgi verirseniz sevinirim onuda bir araştırayım
Mehmet aral atalay olarak aratırsanız bulabilirsiniz tüp bebeği sanırım bahçeçi de yapıyormuş. İnsta sayfasında hikayelerinde soru cevaplar var onlara da göz atabilirsiniz belki faydalı olur

instadan vs araştırma direk git. Canım hocam iyiki var. sosyal medyayı sevmiyor. reklama gerek görmüyor.
sadece dediğim şu; Allah yolumuzu iyiki sizinle kesiştirmiş hocam. Samimiyetini ve mütevaziliğini gördükten sonra kendini güvenli elllere bıraktığına emin olabilirsin. Asla da başka doktor aramana gerek kalmaz.

instadan vs araştırma direk git. Canım hocam iyiki var. sosyal medyayı sevmiyor. reklama gerek görmüyor.
sadece dediğim şu; Allah yolumuzu iyiki sizinle kesiştirmiş hocam. Samimiyetini ve mütevaziliğini gördükten sonra kendini güvenli elllere bıraktığına emin olabilirsin. Asla da başka doktor aramana gerek kalmaz.
Google yorumları çok iyi değil şaşırdım bu kadar iyi bahsetmenize aklımda olsun Mehmet hoca. Önce Osman Develioğluna gitmeyi düşünüyorum ondan da iletişim alamazsam Mehmet hocaya gideceğim teşekkür ederim 😊

Merhaba siz onamı gidiyorsunz
Kardeşim Hayat Hastanesinde Nazmiye hanıma gidiyor Nazmiye hanım yurtdışında iken ona denk geldik muayenesi ilgisi bilgilendirmesi çok hoşumuza gitti ama bize uzak bir hastaneye geçti kendisi yorumları da çok iyiydi. Hayat Hastanesindeki Nazmiye hanımdan da memnunuz

Merhaba siz onamı gidiyorsunz
Kardeşim Hayat Hastanesinde Nazmiye hanıma gidiyor Nazmiye hanım yurtdışında iken ona denk geldik muayenesi ilgisi bilgilendirmesi çok hoşumuza gitti ama bize uzak bir hastaneye geçti kendisi yorumları da çok iyiydi. Hayat Hastanesindeki Nazmiye hanımdan da memnunuz

X