Doğuma Hazırlık BURSA DOĞUM PAKETİ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
o zamanda yüksekmiş hangi hastaneydi?
Acıbadem hastanesiydi..sezaryen doğum (epidural)
Anne babaya özel akşam yemeği
Lohusa şerbeti
Anneyi yıkayıp özel kuaför geliyor ne istersen yapıyor saçına
Ben oda süsleme istemedim annemle eşim süslediler çokta güzel olmuştu

Merhabalar şuan özel bir sağlık sigortam var fakat gebeliğimi öğrendiğimden itibaren muayene ve doğumu karşılamadığını öğrendim. Bursa Doruk Hastanesinde devam ediyorum ama araştırdığım sigortaların neredeyse hiç biri doruk ile anlaşmalı değil. Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz ?

Acıbadem hastanesiydi..sezaryen doğum (epidural)
Anne babaya özel akşam yemeği
Lohusa şerbeti
Anneyi yıkayıp özel kuaför geliyor ne istersen yapıyor saçına
Ben oda süsleme istemedim annemle eşim süslediler çokta güzel olmuştu
hersey varmış sizin pakette. su an sadece muayene + doguma verilen fiyatları duyunca siiznkinin güncel fiyatı iyice artmıstır.

Merhabalar şuan özel bir sağlık sigortam var fakat gebeliğimi öğrendiğimden itibaren muayene ve doğumu karşılamadığını öğrendim. Bursa Doruk Hastanesinde devam ediyorum ama araştırdığım sigortaların neredeyse hiç biri doruk ile anlaşmalı değil. Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz ?
merhaba canım detaylı bilmesem de eğer kapsayan sigortan yoksa hastanelerin dogum paketlerini arastırmanı öneririm. doruk hastanesine hiç gitmediğim için var mı onunda paketi bilgim yok. ama benim devam ettiğim medicana bana çok yüksek geldi dogum paketinde. özel saglık sigortan normal muayeneleri kapsamıyor mu? kapsıyorsa dogum paketi mantıksız olacaktır.

hersey varmış sizin pakette. su an sadece muayene + doguma verilen fiyatları duyunca siiznkinin güncel fiyatı iyice artmıstır.
Kesinlikle öyledir tamamlayıcı sağlık sigortaları doğumları karşılamaz diye biliyorum o sadece ayakta olan masrafların bir kısmını karşılıyor..yanlış da biliyor olabilirim

Kesinlikle öyledir tamamlayıcı sağlık sigortaları doğumları karşılamaz diye biliyorum o sadece ayakta olan masrafların bir kısmını karşılıyor..yanlış da biliyor olabilirim
aslında dogum dısında cogu seyi karsılıyor. yatarak sınırsız ayakta 9 kere olmak üzere. muhtemelen tamamlayıcımla muayeneleri devam ettirip sonunda dogum alacagım sadece. şartlarr malummm:110:

X