Mezeler - Ordövrler Bursa iskender & Renkli Meze -Torku Süzme Yoğurt Sponsorluğunda

Evet mesela buzlukta kiymani cikarirsin buzu çözülür harcini koyup yaparsin sonra harcli buzlukta 1 gece kalir ertesi gün işleme devam edersin canim olur
:))
Kıyma harçlı iken:110: sadece 1 gece mi kalıyor, fazla kalsa olmaz mı :işsiz::ruh:[/QUOTE]
Anladim canim.:)
1 gece kalıyor canim diğer türlü lezzet konusunda kefil olamam. :KK1:
1 hafta uzun bi süre canim tavsiye etmem kalmasa daha iyi olur mesela 2 gece kalmıştı yaptim o zaman da lezzette hiçbir değişiklik olmadi aynı lezzetti ama diğer türlü emin değilim bisey söyleyemem şimdi :KK43:

Anladim canim.:)
1 gece kalıyor canim diğer türlü lezzet konusunda kefil olamam. :KK1:
1 hafta uzun bi süre canim tavsiye etmem kalmasa daha iyi olur mesela 2 gece kalmıştı yaptim o zaman da lezzette hiçbir değişiklik olmadi aynı lezzetti ama diğer türlü emin değilim bisey söyleyemem şimdi :KK43:
Bence hiçbir değişiklik olmaz yapılabilir:KK66:
Ben bu yöntemle buzlukta sucuk yapıyorum:)1 ayda kalsa 3 günde kalsa tadı hep aynı oluyor:kk77:Buzlukta saklayıp istedikleri zaman çıkartıp yapabilirler diye düşünüyorum.:kk77:.Hem çok pratik olur..:KK45:

Bence hiçbir değişiklik olmaz yapılabilir:KK66:
Ben bu yöntemle buzlukta sucuk yapıyorum:)1 ayda kalsa 3 günde kalsa tadı hep aynı oluyor:kk77:Buzlukta saklayıp istedikleri zaman çıkartıp yapabilirler diye düşünüyorum.:kk77:.Hem çok pratik olur..:KK45:
Aslında doğru diyosun canim annemde sucugu öyle yapıyo aynı mantık sayılır
O şekilde denemediğim için kesin bişey demek istemedim arkadaşa :KK17:

Kıyma donuk olunca mı kızarıyor canım dağılmıyor mu ?
Ellerine sağlık canım çok güzel başarılar . .

Kıyma donuk olunca mı kızarıyor canım dağılmıyor mu ?
Ellerine sağlık canım çok güzel başarılar . .
Çok teşekkür ederim canim :21:
Yok canim dagilmiyor yarim saat kadar bekletiyorum hafif kesilecek kivama geliyo ve dagilma olmuyo sadece biraz sicriyo kizartirken.:)

Teşekkür ederim vuslat ablam sen nerelerdesin ozleniyorsun.:) :KK60:
Hazal'ım tarif seninmiş, tarifleri hemen inceleyeyim diye sadece tarif isimlerine bakarak konuları açtım farketmemişim senin olduğunu:KK22: Bu ara beynim bulandı iyice:olamaz: Ben de özledim sizi canım benim:KK60: Tekrar başarılar Hazal'ım:KK200:

X