Doğuma Hazırlık BURSADA DOGUM ICIN ONEREBILECEGINIZ DOKTORLAR VE HASTANELER?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Ecepkdnc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2014
3
0
33
Merhaba arkadaslar
Bursa'da guvenilir, sezaryen yanlisi olmayan doktor arayisindayim.kismetse ekimde dogumum olucak.
Gulin Okan, cenk askalli, ziya çetin, ismail kucukerdogan, ahmet yilmaz
Suan icin arastirdigim doktorlar. Bu doktorlar hakkinda veya bunlar harici hekimler hakkinda bilgisi olan paylasabilir mi?

Çekirge dorukta sühendan hanım var. Çok ünlü bir doktor. Önceden sezeryan yapan hastalara normal doğum yaptıran bir doktor.baya işinde iyi. Benim gittiğim doktorda sezeryan yanlısı durmuyor ama bilmiyorum. Zaman göstericek tabi.
Benim arkadaşım ziya çetinde sezeryan doğurdu. Ama çocuk kiloluydu ondan heralde.

Doruk yildirimda kemal koroglugunu tavsiye ediyorum kendisi hem bebekle hem anneyle ilgilenen mukemmel bir doktor

Merhaba arkadaslar
Bursa'da guvenilir, sezaryen yanlisi olmayan doktor arayisindayim.kismetse ekimde dogumum olucak.
Suan icin arastirdigim doktorlar. Bu doktorlar hakkinda veya bunlar harici hekimler hakkinda bilgisi olan paylasabilir mi?
Merhaba canım ben şuanda jimer özlücede deniz güleryüz çakmak a gidiyorum doğal doğum yanlısı bşr doktor özellikle istanbuldaki dr dan ve ebemden bu ismi alarak gittim çok memnunuö çok şükür bu ikinci bebeğim ilkinide doğal doğum ile kucağıma aldım canım ama bu hafta jimerden ayrılacak dr um fsm de kendine muayrnehane açıyor

Merhaba arkadaslar
Cenk aşkalli iyi bir doktor ama sezeryan yanlısı sanırım. Ben çoğunu tanıyorum. Necdet kırker e gidiyorum.pempe mavide oda.

Merhaba arkadaslar
Cekirge dorukta suhendan benderli benim doktorum cok memnunum gonul rahatligiyla onerebilirim 39+3 olduk kesinlikle normal dogum yanlisi bi doktor herkes dogumda bi anne gibi davrandigini soyluyo dogumdan sonrada goruslerimi yazarim

Merhaba arkadaslar
Cekirge dorukta suhendan benderli benim doktorum cok memnunum gonul rahatligiyla onerebilirim 39+3 olduk kesinlikle normal dogum yanlisi bi doktor herkes dogumda bi anne gibi davrandigini soyluyo dogumdan sonrada goruslerimi yazarim

38haftalığım hamileliğim boyunca natal klinikten Ahmet Yılmaz’a gidiyorum.kendisinden çok memnunun çoğu tanıdığım da onda doğumlarını yaptı,onlarda şiddetle tavsiye ediyor

X