Bursa kadın doğum özel hastane fiyatları

PrensimOzi

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018
60
21
33
Bursa özel hastane kadın doğum muayene ve doğum ücreti hakkında bilgisi olan var mı? Bursalı anne adayları sizler hangi doktora gidiyorsunuz özel devlet fark etmeden yazar mısınız :)

Ben medicabile gidiyorum. Muayene ucreti 65 tl, sgk sız 100 tl. Sezeryan doğum fiyatı 1950 tl, normal doğumu bilmiyorum. Hayat hastanesinde muayene 85 tl , doğum 2200 tl

medicabile evime cok yakin ama bu fiyat gerçek mi ne zaman sordunuz hangi doktora gidiyorsunuz sendika indiriminden falan mı yararlandınız çok şaşırdım arkadaşım 20 ay önce 2500 e sezaryen oldu orda

Burhan beyin hastasıyım 4 aydır gidiyorum, 2-3 hafta sonra doğum yapacağım inşallah. Sgk var sadece, gittiğim muayene ücreti ve muhasebeden doğum için aldığım rakam bu. Nst de söyleyim isterseniz ileride gerekir , dr tavsiyesi üzerine 20 tl, kendiniz isterseniz 40 tl.

Ben geçen sene jimer de dogum yaptim cok memnun kaldim. Epidural sezeryan oldum hemşireler herkes ilgiliydi. 10 adet foto ile albüm, battaniye, ufak pasta ve serbet ikramı çay servisi veriyorlar. Dogumuma esimi de aldilar. Dogum aninda sagolsun hemsire dogum fotomuzu cekti guzel kareler hatira kaldi. 4000 lira ödedik. Bu yıl da aynıydı sanırım tekrar hamileyim de fiyatlar değişmedi demişlerdi. Fiyatlari yuksek tabi jimer in hersey hizli oluyor ama. Tahlilerimizi 25-30 dk icinde aliyoruz. Tahliller vs fiyatlı yalnız. Muayene icin fazla beklemiyoruz. Ben bu dogumumu izmir de eşimin ailesinin yanında yapacağım için gidemeyeceğim

Burhan beyin hastasıyım 4 aydır gidiyorum, 2-3 hafta sonra doğum yapacağım inşallah. Sgk var sadece, gittiğim muayene ücreti ve muhasebeden doğum için aldığım rakam bu. Nst de söyleyim isterseniz ileride gerekir , dr tavsiyesi üzerine 20 tl, kendiniz isterseniz 40 tl.
Merhaba burhan beyden ve hastaneden memnun kaldınız mı su an ucretler artmıs ama evıne yakın olması sebebiyle deneyebılırım

Arkadaşlar merhaba, başka doktor önerisi olan var mı acaba? Riskli gebeliklerde uzman olması tercihimdir.

Merhaba burhan beyden ve hastaneden memnun kaldınız mı su an ucretler artmıs ama evıne yakın olması sebebiyle deneyebılırım
Merhabalar bende Bursa’da bi cok dr denedim suan tavsiye edilebilecek başka dr arıyorum acaba siz kime muayene oluyorsunuz ?

Ben dorukta Reşat şaya ya gitmiştim istediğim gibi bi sonuç alamadım siz yazmadan Erdoğan Aslan’a randevu aldım bakalım bide onu deneyeyim dr sitesindede bi cok güzel yorum okudum hakkında
Ben gizem yıldırıma gidiyorum. Cok ilgili memnunum

Ben gizem yıldırıma gidiyorum. Cok ilgili memnunum
Gizem hanıma bende gittim hamileler içeride çok uzun duruyo ilgileniyor belli ama ben yumurta takibi için gittim ve hiç memnun kalmadım sorularıma cevap bile alamadım sürekli ben soru sordum o sustu yada geçiştşrdi. Hele hemşiresi hayatımda onun kadar egolu biri görmedim

Gizem hanıma bende gittim hamileler içeride çok uzun duruyo ilgileniyor belli ama ben yumurta takibi için gittim ve hiç memnun kalmadım sorularıma cevap bile alamadım sürekli ben soru sordum o sustu yada geçiştşrdi. Hele hemşiresi hayatımda onun kadar egolu biri görmedim
Ben memnunum acıkcası. Hatta bir kere sıra beklerken tedavi için gelen bir hanım da vardı konusmustuk. O da memnundu. Ama kisiden kişiye beklentiden beklentiye farkediyor.bşr de tabi doktorun da bazen dalgın oldugu ya da bir sorunun oldugu gunler olabilir diye dusunuyorum. Belki oyle denk gelmiştir size de.Bu arada ben daha cok tedavi için tercih edildiğini duymustum

Ben memnunum acıkcası. Hatta bir kere sıra beklerken tedavi için gelen bir hanım da vardı konusmustuk. O da memnundu. Ama kisiden kişiye beklentiden beklentiye farkediyor.bşr de tabi doktorun da bazen dalgın oldugu ya da bir sorunun oldugu gunler olabilir diye dusunuyorum. Belki oyle denk gelmiştir size de.Bu arada ben daha cok tedavi için tercih edildiğini duymustum
3 kere gittim 3ünde de öyleydi cnm. Çok suratsız geldi bana ben güleryüz ararım sorularıma cevap bile vermedi ben memnun kalmadım. Tabi herkesin düşüncesi farklı kimi çok memnun klaır kimi kalmaz. Ama gördüğüm kadarıyla hamileler içeride daha çok duruyo

X