Bursa'da Falcı

kızlar merhaba ben bir şey soracaktım. önceki sayfalarda kayıp eşyayı bulup yerini söyleyenlerden fln bahsedilmiş. bilen varsa bana telefonunu söyleyebilir mi? çok değerli bir şeyim kayıp ya da çalındı bilmiyorum

Arkadaşlar ben neredeyse Bursada ki tüm falcılara gittim,Ayşe çok tatlı bi bayan ama söyledikleri çok karışıyor,konudan konuya atlıyor bide isim veriyor genelde akılda tutmak zor,söylediklerinin çoğunu unuttum bile ki çıkmadı da zaten,görüklede 2 tane falcıya gittim deli kantinde ki murattan memnun kaldım uygunada bakıyor gitmek isteyen gidebilir,çekirgede özkan isimli fi falcı varmış onu duydum giden bilen var mı?.Çarşamba günüde yeni bi falcı keşfettim onu deniycem memnun kalırsam yazarım burdan çünkü kendine baya güvenen bi falcı.

çarşamba günü bahsettiğin falcıya gittinmi arkadaşım?gittiysen ve memnun kaldıysan tlf.nu adresi ve ücreti hakkında bilgi veririsen sevinirim.

Kızlar mrb, Murata gittim yine memnun kalmştım öncekinde uzun bakmıştı, ama artık sallıyo öyle, çok kısa baktı bu sefer.. hiçbişeyde söylemedi şu olcak bu olcak gibi, gelecekle ilgili bişey söylemeyincede ne anlamı var ki, Özkan' a gidipte beğenen var mı daha öncede duymuştm ismini Özkan ın, bide ne kadara bakıyo?

Kızlar işlem yapan ve garanti veren bir hoca biliyor musunuz? Bu işi bilen birisini arıyorum. Fayda gördüğünüz şarlatan olmayan birini.

Gittim memnun kaldım daha doğrusu geleceğe yönelik bi kaç bişi söyledi eğer yakınından geçerse tam anlamıyla memnun kalmış olucam ama genel olarak hisleri kuvvetli.Özkan 75 tlye bakıyor.

Merhaba kızlar, ben de daha önce Gül'e gittim çıkan bi şey olmadı ki Allah'tan benim gittiğimde fiyatı 30 falandı... Ayşe karıştırması da olmasa gerçekten iyiyidi, Feriha geçmişe ve şuana hakim, Mavibeyaz'ın forumda ki önerisiyle Deli Kantin Murat'a iki defa gittim. ilk gittiğimde daha çok beğenmiştim geçen gün gittiğim de bana da geçiştirme gibi geldi....Forumda Aysun Hanım'dan bahsedilmiş acaba o nasıl suya bakıyormuş gerçi...

Tatlım ben geçen hafta bi gece gitmiştim, iki kızla denk geldik bu forumdan Murat ın ismini duyduklarını söylediler, onlardan biri senmiydin.. ? :) Merak ettim o kızlar memnun kaldı mı diye, biri sevgilisiyle ara vermiş falan konuştuk baya, kızlar nerdesiniz memnun kaldınız mııı.. :) Ben baktıramadan geri dönmüştm o akşam geç kalmştm çünkü, ve ben tavsiye etmştm Bursa da Falcı forumundan bile demeyi unuttm hemen dönmem gerektiğinden, ikinciye bi daha gittim yani taa Görükle ye.. Ve sonuç kesinlikle sallıyo artık, resmen canı istemiyo bakmak, sanırım müşterisi artmış ondan dolayı gibi geldi bana, ama ta oralara bi daha zahmet etmem.. Gelecekle ilgili tek bişey bile söylemediği gibi, şu anla ilgili bile iki kelime söyledi tamam, acayip sallıyo artık.. Ah o Gül e ben 100 TL bayıldım geçen sene, iki kelime bişey söylediği gibi, hiçbişeyde tutmadı, ben onuda tavsiye etmiyrm.. Şöyle işinin ehli biri lazım.. :/ Aysun dediğin Mydonose Cafedeki Aysun sa, bence gitme..

Canım senin forumdaki önerinle gittim Murat'a... Hayır denk geldiğin ben değilim, Altıparmak mydonese'daki Aysun değil sanırım bahsettikleri, eğer o ise hiç çıkan bi şey olmadı şöyle doğru düzgün biri yok mu ki...

toplanıp yaşar hocaya gideliiim :)

Arkadaşlar merhaba,
Hayatım bir anda alt üst oldu. Meğer herşey yalanmış
Şimdi gerçekleri öğrenmenin zamanı!
Acilen bir falcıya gitmem lazım.
Karıştırmadan olanları bana anlatacak.
Yani geleceği ancak Allah bilebilir.
Ama olanları bana anlatacak, görebilen biri lazım.
N'olur yardım edin

Yaşar hoca her gun mu çalişiyo? Ozellikle onun için izmirden gelcm.boş boş gitmeyim yani.
Yada burdn teli cod bi şekilde yazarsaniz iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…