BURUN AMELİYATI OLANLARA SORU

Ben 2 bucuk yıl once oldum suana kadr cok memnunum seklınden. Cok sukur bır aksılık yasamadım ınsallah da yasamam 😌 kendı seklını alması 1 sene kdr zaman alıyor. Iyı bır doktor secimi cok onemlı cok arastırmak lazım cıdden umarım hersey gonlunuzce olur..

Ben 2 bucuk yıl once oldum suana kadr cok memnunum seklınden. Cok sukur bır aksılık yasamadım ınsallah da yasamam 😌 kendı seklını alması 1 sene kdr zaman alıyor. Iyı bır doktor secimi cok onemlı cok arastırmak lazım cıdden umarım hersey gonlunuzce olur..
2 bucuk sene mi maşallah darısı bize ya :)))))))) hala koruyor musumuz burnunuzu yani dayanıklılık nasıl

2 bucuk sene mi maşallah darısı bize ya :)))))))) hala koruyor musumuz burnunuzu yani dayanıklılık nasıl
Baslarda bende koruma gudusuyle acayip dıkkt edıyordum ama zamanla ınsan alısıyor ama. Hos yınede burnuma su cekerken, silerken fılan cok dıkktlı sekılde davranıyorum yanı cok bastırmıyorum. Ondanmıdır bılmem cok sukur sımdıye kdr problem yasamadım. Darısı sana olsun ınsallah. Dmeek ıstedıgım ılk baslarda kı o panik yerını alıskanlığa bırakıyor ve zor gelmiyor artık

Baslarda bende koruma gudusuyle acayip dıkkt edıyordum ama zamanla ınsan alısıyor ama. Hos yınede burnuma su cekerken, silerken fılan cok dıkktlı sekılde davranıyorum yanı cok bastırmıyorum. Ondanmıdır bılmem cok sukur sımdıye kdr problem yasamadım. Darısı sana olsun ınsallah. Dmeek ıstedıgım ılk baslarda kı o panik yerını alıskanlığa bırakıyor ve zor gelmiyor artık
Teşekkür ederim cevabınız için ben bir doktara sorduğumda 6 ay sonra kendi ş burnunuz gibi davranabilirsiniz demişti yuzde 85 oranında tamamlanıyor demişti 6 ay sonrasında ama acaba biz mi korkuyoruz alışkanlık oluyor işte hayat kalitesini etkilemesin de ona da dikkat ederiz

Ben de oldum ben de çok memnunum :) buradaki olumsuz yorumlardan lütfen etkilenmeyin, kötü sonuçlar her ameliyatta olabilir böyle bir risk hep vardır. Güvenilir ve iyi bir doktor bulmak mesele. İnsanları korkutmanın hoş bir şey olduğunu düşünmüyorum ayrıca.
Nerede oldunuz kime oldunuz ?

Arkadaslar merhaba, doktorunuzun size ameliyat bitiminde çekmiş olduğu öncesi sonrası fotoğrafında "sonrası" olan halinizle ödem geçtikten sonra ortaya çıkan burnunuz ne oranda benziyo acaba? Doktorumun ameliyat sonrası çektiği fotoğrafta burnum kavisli ancak şu an sanırım ödemden dolayı dümdüz. O fotoğraftaki gibi olur mu yine diye merak ettim de 🌸
merhaba bende yeni ameliyat oldum 2,5 ay oldu bende de burun ucu çok sert ve top sizin nasıl 😔

merhaba bende yeni ameliyat oldum 2,5 ay oldu bende de burun ucu çok sert ve top sizin nasıl 😔
Burnumun her yeri çok sert dokunamıyorum, yüz ifadesi yaparken burnumu dahil edemiyorum acıyor ancak görüntü olarak yalnızca sol profilden hafif bir tümsek var umarım ödemdir ve geçer. Onun dışında çok tuhaf ve ödemli gözükmüyo, uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarım Allah Allah bi değişiklik var sende diyorlar yalnızca, ben söylemeden anlamadı çoğu kişi

Burnumun her yeri çok sert dokunamıyorum, yüz ifadesi yaparken burnumu dahil edemiyorum acıyor ancak görüntü olarak yalnızca sol profilden hafif bir tümsek var umarım ödemdir ve geçer. Onun dışında çok tuhaf ve ödemli gözükmüyo, uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarım Allah Allah bi değişiklik var sende diyorlar yalnızca, ben söylemeden anlamadı çoğu kişi
merhaba ne kadar oldu ameliyat . 2,5 ayda benim burnum fındık gibi kaldı. umarım ödem sonrası burnum genişler büyür 😞😔

Gülerken burnunuzda baskı hıssedıyorum musunuz be kadar oldu amelıyat olalı

Gülerken burnunuzda baskı hıssedıyorum musunuz be kadar oldu amelıyat olalı
Hayır hissetmiyorum, 1 ay 10 gün falan oldu sanırım ameliyat olalı. Ancak hala surat ifadeleri yaparken burnumu dahil edemiyorum. Yatakta sağa sola yatarken de burnumu aşağı çekiyorlar gibi hissediyorum. Ama normaldir diye düşünüyorum bu durum beni pek endişelendirmedi

X