Burun ameliyatı oldum, yorumlarınızı bekliyorum

Hocam simple tense konusunu çok iyi anlatmıştınız teşekkürler Kadınlar kulübünde hocasını bulan öğrenciyede rastlamadık demeyiz.
öyle oldu valla, benim de hiç aklıma gelmezdi, öyle çok çok yılık değilim daha çünkü güzel bir tesadüf oldu

Burnunuz cok guzel olmus,doğal görünüyor.Ben dimdik kaldirilmis direk delikleri gorunen burunlari hic begenmiyorum,cok yapay duruyorlar.. ama sizinki cok hos olms.
çok teşekkür ederim :) doktorumdan hep estetik olduğu anlaşılmayacak doğal bir burun yapmasını istedim :) ve oldu sanırım :)

çok teşekkür ederim :) doktorumdan hep estetik olduğu anlaşılmayacak doğal bir burun yapmasını istedim :) ve oldu sanırım :)
Cnm bende 1 ay oldu olalı izmirde benim normalde kuru olan cildim çok aşırı yağlanıyor bu sendede oldumu en çok korktuğum kalıcımı acaba diyorum resmen parlıyorum

Cnm bende 1 ay oldu olalı izmirde benim normalde kuru olan cildim çok aşırı yağlanıyor bu sendede oldumu en çok korktuğum kalıcımı acaba diyorum resmen parlıyorum
merhaba, öncelikle geçmiş olsun :) benim cildim zaten t bölgesi yağlı olan bir cilt. burnum hep yağlı olurdu önceden de. ameliyattan sonra ilk 1-2 ay her zamankinden çok daha fazla yağlanma oldu, ama artık eski düzene döndü cildim. ilk zamanlar aşırı yağlanma sivilce oluşumu vs olması çok normal :) o süreçte ben haftada 3 kez matlaştırıcı maske uyguluyordum ve her gün yüzümü mutlaka yüz yıkama köpüğüm ile yıkıyordum o aşırı yağdan kurtulmak için.

Bu arada 5.ayın sonunda gülüşünüze kavuşmuşsunuz ya peki dudağınızın içinde bir çekme oldu mu ? Benim dudağım bi tuhaf 6.ayımdayım ama hala dudağımdaki his geçmedi , sizde oldu mu dudakta garip bir his?

yok, o dudaktaki çekilme hissi 4. ay gibi geçmişti bende :) şu an bir sorun yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…