Burun ameliyatı revizyon için tavsiye

Size ne kadar fiyat verdi?
Bana burnum kisa geliyor makul bi fiyat vermisti, bildigim kadariyla baris beyin primer rinosu bile cok pahali
canim revizyon icin doktor buldunmu benimkinide kisa ve kalkik yapti daha dogal ve önden ince yapan doktor biliyormusun ? mahvetti burnumu ya delikler önden gözüküyor

Merhaba kızlar. Ben de revizyon için Türkiyeye helmek isterim. Rusyada yasiyorum. Ben Ümre Uregenin burunlarını çok beyendim. Acaba nasıl bi dr?

Merhaba arkadaşlar ben 5 sene önce estetik burun ameliyatı oldum hatta o zaman nickim farklıydı( şifremi unuttuğum için tekrar ğye oldum) prof doktorumu öve öve bitirememiştim, çünkü alçı çıktığında burnum yamuktu ama bana ödem demişti sonra ödem olmadığı kabak gibi yamuk olduğu ortaya çıktı... ameliyatımı yapan doktor bana dolgu yapalım aaaa neden böyle ben de anlamadım revizyona gerek yok gibi şeyler söyledi durdu, dolgu da yaptı burun yamukluğu kaldığı gibi bir de kalınlaştı... ben de şimdi revizyona gireceğim ama eski doktoruma hayatta güvenmem. Barış Çakır ile görüştüm inanın çok tatlı bir doktor ameliyatımı yapmayı kabul etti ama sonra pandemi girdi fiyat biraz uçuktu şimdi daha da uçmuş olabilir... aklımda birkaç doktor var onlar da revizyon yapmayı kabul etti sizin bu doktorlar halkında fikriniz var mı ya da tavsiyeniz 🥺çünkü benim artık 3. Kez ameliyat olacak halim yok🥺bir de burun estetiği yaptıracak arkadaşlar revizyon olabilir bu bir risk ama doktoru iyi araştırın ve olur da revizyon olacaksanız,doktorunuz arkanızda olup hatasını çözmeyi bilsin bu en önemlisi
Aklımdaki doktorları söyleyeyim size
Barış çakır ameliyat olmak istediğim
Ama aklımdakiler
Baver Şimşek
Mustafa Demir
Emre Koçak
Timur Batmaz
Belki sizin de fikriniz olur yardımcı olur diye yazıyorum benim kendi ameliyatımı yapan doktor aaaa bu burun niye eğriliyor derken Barış Çakır muayene esnasında sorunun ne olduğunu hemen söylemişti ve kaburgadan kıkırdak alıp koyacağını da söylemişti Baver Şimşek, Emre koçak ve mustafa demir de (burnumun resmini sadece çekip attım kendilerine yani asistanlarına )kendileri sadece resim görerek barış bey ile aynı teşhisi koyup, kaburgadan kıkırdak alıp koyacaklarını ama tabii tam muayeneye gelmemi söylediler bence iyi doktorlar gerçekten. Çünkü 1-2 tane doktor isim vermek istemem revizyon yapmak bile istemedi, aslında haklılar da birşey diyemeyeceğim. Cem payaslı da kabul etti sağolsun ama revizyon olacağı için 60-80 bin arası dedi 🤦‍♀️ne yazık ki revizyonun sıkıntısı bu ilk para boşa gidiyor ikincisi revizyon olunca fiyat artıyor😔 Eğer size biraz fikir verebildiysem ne mutlu 🙏🏻ama lütfen sevgili kadınlar yardım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var🙏🏻🥺
Neden egriymis peki
Gercekten bastan egri olunca egri mi oluyor duzelmiyor mu kacinci gun anlamistiniz

Neden egriymis peki
Gercekten bastan egri olunca egri mi oluyor duzelmiyor mu kacinci gun anlamistiniz
Eğriliği Meltem Çilingiroğlu kesinlikle düzeltiyor KBB doktoru Ahmet Bozkurt ile birlikte giriyor ameliyatlara ama çoook natural burunlar yapıyorlar ben daha yapmacık duran burunları seviyorum 😁

Mehmet yazarda 20 binden yapıyor ama nerdeyse hic şikayet yok. Zaten revizyon doktoru gibi birsey olmus. Nerdeyse tum amaliyatları revizyon. Umit hardal bide saban çelebi var onlarda revizyonda iyi. Fiyatlarida uygun. Ben 30 a yakın doktorla görüştüm. Fiyat ve tarz olarak ahmet arslanogly ve muzafer inan arasinda kaldim. Muzafere gıttım cok tatlu kibar bir adam 10 bin dedi bana..fiyata göre baya iyi. Ahmet arsalanoglunada gidecem cok iyi oda. Bakalim
Ben de Ahmet Aslanoğlunu takipteyim ama cesaret edip bir türlü konsültasyona gidemedim ya revizyon olacak ve çok korkuyorum. Siz naptınız var mi acaba bir update?

canim revizyon icin doktor buldunmu benimkinide kisa ve kalkik yapti daha dogal ve önden ince yapan doktor biliyormusun ? mahvetti burnumu ya delikler önden gözüküyor
Ben olmadim ama op de tural fatullayev i incelemenizi tavsiye ederim. Kendisiyle gorustum cok iyiydi cok guzel anlatti her seyi

Baris beyin ismi cok bilindik baya da memnun olan var ama diger isimleri hiç duymadım. Dr Mehmet Yazar ve Eren Tastan cok konuşuluyor
Merhaba, ben iki ay önce Dr Mehmet Yazar bey ile görüşmüştüm revizyon ameliyatı için. Kendisi benimle çok ilgilendi burnumu muayene etti içine baktı ve fotoğraflarımı çekti. Sonra beraber ineceleme yaptık. Kendisi bana burnumdaki sorunların büyük sorunlar olmadığnı bu yüzden revizyon tavsiye etmediğni söyledi ve çok detaylı açıklamalar yaptı ama ısrar ediyorsam müdahale edebileceğini söyledi. Sonuç olarak şimdilik reziyon olmamaya karar verdim. Bunu yazmam ona ameliyat olun tavsiyesi kesinlikle değil ama demek istediğim bence mehmet beye görüşmeye gitmek bilgi kazanmak açısından faydalı olabilir.

Son düzenleme:
Merhaba, ben iki ay önce Dr Mehmet Yazar bey ile görüşmüştüm revizyon ameliyatı için. Kendisi benimle çok ilgilendi burnumu muayene etti içine baktı ve fotoğraflarımı çekti. Sonra beraber ineceleme yaptık. Kendisi bana burnumdaki sorunların büyük sorunlar olmadığnı bu yüzden revizyon tavsiye etmediğni söyledi ve çok detaylı açıklamalar yaptı ama ısrar ediyorsam müdahale edebileceğini söyledi. Sonuç olarak şimdilik reziyon olmamaya karar verdim. Bunu yazmam ona ameliyat olun tavsiyesi kesinlikle değil ama demek istediğim bence mehmet beye görüşmeye gitmek bilgi kazanmak açısından faydalı olabilir.
Sizin burnunuzda ne gibi sorunlar var?

Benim ki revizyon değildi ama ben her konuda çok memnun kaldığım için kendi doktorumu seve seve tavsiye edebilirim. Dr Salih Emre üregen İstanbul’da maslakta

Sizin burnunuzda ne gibi sorunlar var?
Burnumda tüm sorun sol tarafda. Kemikden kıkırdak geçidinde bir çöküntü ve kıkırdaktada bir düzensizlik var ayrıca sol burun kanadım daha büyük ve düşük duruyor. Mehmet beyin demesine göre hala bir eğrilik mevcut bu yüzden sol tarafımdanda sorunsuz nefes alamıyorum. Doktor bana bu çok büyük bir sorun olmadığı için ve göze batmadığı için tekrar burunu açmak riskli olabilir demişti. Ben hala çok takıntılıyım ama şimdilik dayanmaya çalışıyorum. Revizyon gelecekte kesinlike yaptırmak istediğim birşey.

Burnumda tüm sorun sol tarafda. Kemikden kıkırdak geçidinde bir çöküntü ve kıkırdaktada bir düzensizlik var ayrıca sol burun kanadım daha büyük ve düşük duruyor. Mehmet beyin demesine göre hala bir eğrilik mevcut bu yüzden sol tarafımdanda sorunsuz nefes alamıyorum. Doktor bana bu çok büyük bir sorun olmadığı için ve göze batmadığı için tekrar burunu açmak riskli olabilir demişti. Ben hala çok takıntılıyım ama şimdilik dayanmaya çalışıyorum. Revizyon gelecekte kesinlike yaptırmak istediğim birşey.
Bende de ufak sorunlar var. Büyük bir sorun yok diyorlar ama ven takıyorum sizin gibi. Me yapsam bilmiyorum.

Bende de ufak sorunlar var. Büyük bir sorun yok diyorlar ama ven takıyorum sizin gibi. Me yapsam bilmiyorum.
Benim ameliyatımın üzerinden bir buçuk sene geçti ve bende hala ara ara çok takıyorum ve moralim yerlerde oluyor. Hatta bu aralar burnumun üstündeki o çöküntü aşırı gözüme batmaya başladı ve dolgu yaptırsam mı diye düşünüyorum. Ama onunda yan etkisinden korkuyorum açıkcası.
Şimdilik buna dayanıp razı gelmekten başka seçeneğimiz yok gibi galiba :KK43:

Benim ameliyatımın üzerinden bir buçuk sene geçti ve bende hala ara ara çok takıyorum ve moralim yerlerde oluyor. Hatta bu aralar burnumun üstündeki o çöküntü aşırı gözüme batmaya başladı ve dolgu yaptırsam mı diye düşünüyorum. Ama onunda yan etkisinden korkuyorum açıkcası.
Şimdilik buna dayanıp razı gelmekten başka seçeneğimiz yok gibi galiba :KK43:
Aynı birebir arada çok takıyorum. Mahsuru yoksa resim atar mısınız?

Bnmde cıddı bı sorunum yok ama ucu bıraz fazla dık kalkık ve top gıbı gelıo fonksıyonel bısı yok cokme yamulma gıbı henuz ama ucu için doktorum mudahele ederız ıstersen dedı ama eldekını ararmıyım bılemedım ama bolede ıcıme sınmıo bu ıs cok zormus ya 😒

İlki , burun eğriliği ve nefes sorunu vardı ama başarısız bir ameliyat oldu eğrilik düzeltildi ama nefes alan tarafımdan da alamaz oldum ve kocaman bir kemer oluştu.1 sene sonra Dr um ücretsiz bu durumu düzelteceğini söyledi ve hayatımın en büyük hatasını yaptım . Nefes alma sorunumu çözemediği gibi bi de burun deliklerimde asimetri oluştu. Psikolojim çok bozuldu,nefes alamadığıma mı yanayım burun deliklerimde mi. Sanki her konuştuğum insan burnuma bakıyormuş gibi geliyordu ama maske olduğu halde. Bu yüzden 3. Ameliyatı bir başka Dr a oldum. Sıkı araştırdım. Çok zor ve yıpratıcı bir süreçti. Bakalım inşallah bu son olur
Merhaba kime oldunuz üçüncüsünü memnun musunuz

Harika görünüyor, inşallah istediğiniz gibi olur. Önceki burnunuz yandan da güzelmiş ama tabi her açıdan önemli. Ben de 3.ameliyatımı 1 ay önce oldum ama çok fazla ödem olduğu için burnumun şeklini tam olarak kestiremiyorum.dr um revizyonlarda dokular işlem gördüğü için ödemin geçmesinin çok zman alacapını ve sabır göstermem gerektiğini söyledi , kesinlikle masaj vermedi,bakalım hayırlısı. Psikolojim çok bozulmuştu önceki burnumda deliklerde asimetri vardı , şu an ödemli halinde asimetri görünmüyor her sabah heyecanla uyanıp hemen aynaya bakıyorum 🤭
Kime oldunuz revizyonu

Ben ameliyat olalı 5 yıl oldu ilk 1 yıl bekledi sonra dolgu yaptı sonra eridi, 2-3 kere daha yaptı toplamda 🥺ama revizyon için Barış çakır ile görüştüğümde de Barış bey de ameliyatan 1 ay önce dolguyu tamamen eritmemiz gerekecek demişti ki 2 yıldır falan yaptırmıyorum... sanırım bir kısmı eriyor bir kısmı kalıyor. Zaten ilk dolgu yaptığında da çökük yere ilk şişiyor sonra da bir kısmı kalıp bir kısmı erimeye başlayınca iyice yamuluyor burun😔
Ben 3. Ameliyatımı oldum kaburgadan kıkırdak alındı çok zordu benim ki, göz altından kemik dışarı çıkıyordu. Hüseyin baki yılmaz oldum ve çok memnunum görüntü den bantlar alçılar çıktı, şimdi içine silikon tutucu koyuyorum, delikler eşit kaynasın diye. Kesinlikle baki hoca ile bir görüşün pişman olmaz sınız.

X