Burun ameliyatı sonrası burun ucunda çıkıntı (bir sürü fotoğraf koydum iyice vakın diye)

eylulkayihan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2021
30
1
23
6 ay önce burun ameliyatı oldum ama sağ burun deliğimin üstünde kıkırdak çıkıntısı var. Ve yine sağ burun deliğim yamuk duruyor. Doktoruma sordum ikinci ameliyata gerek yok dedi. Ama çok kötü duruyor psikolojik olarak çok yıprandım. Ne yapmalıyım başka doktora tekrar mı ameliyat olayım?

Son düzenleme:
6 ay önce burun ameliyatı oldum ama sağ burun deliğimin üstünde kıkırdak çıkıntısı var. Ve yine sağ burun deliğim yamuk duruyor. Doktoruma sordum ikinci ameliyata gerek yok dedi. Ama çok kötü duruyor psikolojik olarak çok yıprandım. Ne yapmalıyım başka doktora tekrar mı ameliyat olayım?Eki Görüntüle 2867719 Eki Görüntüle 2867720 Eki Görüntüle 2867724 Eki Görüntüle 2867725
Çıkıntı göremedim. 3.fotoğrafta biraz şiş görünüyor sadece o kadar. Deriniz kalınsa ödem olabilir.

Sanırım bahsettiğiniz çıkıntıyı gördüm. İlk fotoğraf dışında belli olmuyor. Doktorunuz ne yorumda bulundu merak ettim.
İlk fotoğrafta değil 2. ve 4. fotoğraflarda var sağ burun deliğimin üstünde. Doktorum bir şey demedi burnun gayet iyi diyip umursamıyor bile : (

Aynı durum bende de var evet çok yıpratıcı benım direk burnumun üstünde kıkırdaklar belırgın ve revızyon oldum kulagımdan kıkırdak alındı çok kötü olmadıkça kafaya takmıyorum ama daha çok var surece sızınki belirgin değil kafaya takmayın burnunuzda çok güzel emin olun ıkıncı de başka sorun oluyor benım bu sorun revizyon da oldu ve çok bunaldım umarım çok çok kötü olmaz ama emın olun benimki sızınkımden daha belirgin şimdiden en kötü ıhtimal küçük bir operasyonla duzeltısınız bir kaç yıl sonra şimdiden takmayın derim ben çok ince deriliyim ve ameliyat oldukça burun daha fazlasını kaldırmıyor bakalım 🤔 ne olacak ama siz takmayın

6 ay önce burun ameliyatı oldum ama sağ burun deliğimin üstünde kıkırdak çıkıntısı var. Ve yine sağ burun deliğim yamuk duruyor. Doktoruma sordum ikinci ameliyata gerek yok dedi. Ama çok kötü duruyor psikolojik olarak çok yıprandım. Ne yapmalıyım başka doktora tekrar mı ameliyat olayım?
Merhaba öncelikle geçmiş olsun acaba resimler nerde bnde bakmak istiyorum bnde de aynı sorunlar varda acaba düzeldi mi sorununuz

Burun neredeyse 1.5 yılda oturuyor daha onunuzde 1 yılınız var bu kadar yıpratmayın kendınızı

6 ay bu süreç için oldukça erken ben de katılıyorum kesinlikle kendinizi yıpratmayın. Burnunuzun oturması için daha 1 yıl var. Bu süreçte de korkularınızın olması oldukça normal kendimden biliyorum. Eşiniz, dostunuz özellikle doktorunuzun bu süreçte yanınızda olup size destek çıkması çok önemli. Benim doktorum bu süreçte benim fazlasıyla yanımda olarak tüm endişelerimi giderdi. Tekrardan buradan da süleyman taşa teşekkürlerimi iletiyorum ilgi ve alakası için.

X