Burun ameliyatı sonrası yamukluk acil yardımm

Evet doğru diyorsunuz benim aslında suan bi tarafım indi normal duruyor yamuklugun olduğu taraf sis gibi artık ödem mi yoksa gerçekten böyle mi kalıcak zaman göstericek zor işlermiş
hepsi ödem merak etmeyin benim 3 ay içerisinde burnum şekilden şekle girdi hala masajlara devam zamanla gerçekten düzelecektir. sürekli bakıp kendinize takıntı yapmayın 1 ay çooook erken.

Ödeme ötürü öyle görünüyor bariz bir yamukluk göremedim inşallah zamanla daha güzel oturur sabırlı olun 1 ay çok erken

hepsi ödem merak etmeyin benim 3 ay içerisinde burnum şekilden şekle girdi hala masajlara devam zamanla gerçekten düzelecektir. sürekli bakıp kendinize takıntı yapmayın 1 ay çooook erken.
Bazı günler bu ödem değil kesin yamuk diyorum ama Masaj yaptığım zamanda düzeliyor inşallah dediğiniz gibi düzelir. Arkadaşımda benden iki gün sonra ameliyat oldu ama onun suan öyle bir sorunu yok gayet normal devam ediyor hayatına

İnan bana revizyon rinoplasti olmuş biri olarak bir doktor kadar deneyimliyim diyebilirim. Çok sayıda makale okudum, araştırma yaptım ve çok bu tarzda forumlarda sorunlarla karşılaştım. Asla seni rahatlatmak için söylemiyorum ama gerçekten şu anlık harika bir burnun var bence MaşAllah. Resimde mi belli olmuyor dediğin ayrıntı yoksa sen mi beklentini yüksek tutup takıntı haline getirdin bilmiyorum. Şuan çok erken ilerleyen zamanda sorun çıkar mı onu da bilmiyorum ama sanmıyorum. Sendeki o buruna sahip olmak isteyen o kadar ameliyatlı kişi var ki ben de dahil. Hele ki revizyon hastaları. Bu kadar deneyimli olmamıza rağmen bizim bile göremediğimiz bir şeyi kafanda büyütüp revizyon olmayı düşünme. Gelen gideni öyle bir aratıyor ki üst üste hayal kırıklığı yaşarsın.

yok hayir ikinci ameliyatlar cok riskli enfeksiyon kikirdak erimesi falan filan ve istedigim gibi olmasinin garantisinu vermiyorlar ayrica 250 bin istiyor iyi doktorlar o yuzden dusunmuyorum o kadar para verip ustune ayni zahmeti cekemem riske giremem bi kez battim zaten olsam da ayni. Erkan soylu istanbulda canim
Canım çok geçmiş olsun. Çok zor süreç biliyorum ama bence hayata küsme. dışarı çıkamayacak kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Ben abartısız S şeklinde bir burunla 4 yıllık üniversite bitirmek zorunda kaldım ve o buruna rağmen çoğu kişiden iltifatta aldım. yorumlardaki bir arkadaşın da dediği gibi gerçekten bir insanı güzel yapan özgüveni ve kendiyle olan ilişkisi. her şeye rağmen bu sadece burunun için geçerli değil başına ne gelirse gelsin kendine sevmeye çalış. önemli olan senin ruhun. Allah korusun yangından kurtulan ama tüm vücudu yanan, hastalıkları yüzünden uzuvları kesilen, cilt kanseri sebebiyle cildinde sıkıntı yaşayan insanlar var. Ben aşırı güzel bir kız tanıyorum ama yüzündeki sivilceler yüzünden güzelliği belli olmuyor. alt tarafı sivilce dersin dimi. çok da şey denedi ama düzelmedi. Yani demem o ki Allah bizi bu dünyaya sınav için yolladı. Ben de ilk ameliyatım sonrası (ki benim ilk ameliyatım sinüzit ameliyatıydı estetikte değil) burnumu takıntı haline getirmiştim millet yaka silkmişti benden ve bedelini 5 kez ameliyat olmakla ödedim. Bence elimizdeki değerlerin kıymetini bilelim canım. En kötü ihtimal biraz topluma karış, çalış paranı kazan tekrar ameliyat olursun. Benim en son ki ameliyatımın tabi ki kusurları var revizyon olduğu için ama burnumun o S şeklindeki halinden kat kat iyi çok şükür. üzme o tatlı canını Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

İnan bana revizyon rinoplasti olmuş biri olarak bir doktor kadar deneyimliyim diyebilirim. Çok sayıda makale okudum, araştırma yaptım ve çok bu tarzda forumlarda sorunlarla karşılaştım. Asla seni rahatlatmak için söylemiyorum ama gerçekten şu anlık harika bir burnun var bence MaşAllah. Resimde mi belli olmuyor dediğin ayrıntı yoksa sen mi beklentini yüksek tutup takıntı haline getirdin bilmiyorum. Şuan çok erken ilerleyen zamanda sorun çıkar mı onu da bilmiyorum ama sanmıyorum. Sendeki o buruna sahip olmak isteyen o kadar ameliyatlı kişi var ki ben de dahil. Hele ki revizyon hastaları. Bu kadar deneyimli olmamıza rağmen bizim bile göremediğimiz bir şeyi kafanda büyütüp revizyon olmayı düşünme. Gelen gideni öyle bir aratıyor ki üst üste hayal kırıklığı yaşarsın.
Valla zor bi süreçmiş böyle şeyler yaşayacağımı bilmiyordum 😒 canlı görenler burun ucumun biraz sola doğru olduğunu söylüyor ve bu benim canımı sıkıyor tabi yine ilk günlere göre daha iyiyim birde flaşla çektiğim zaman daha belli oluyor o yamukluk size özelden atabilirim isterseniz birde öyle bakın

Valla zor bi süreçmiş böyle şeyler yaşayacağımı bilmiyordum 😒 canlı görenler burun ucumun biraz sola doğru olduğunu söylüyor ve bu benim canımı sıkıyor tabi yine ilk günlere göre daha iyiyim birde flaşla çektiğim zaman daha belli oluyor o yamukluk size özelden atabilirim isterseniz birde öyle bakın
tamam at canım istersen bir de flaşlı bakalım

Zaman benim için gerçekten geçmek bilmiyor bazı insanlara bakıyorum ne güzel ameliyattan iki hafta sonra normal hayatlarına devam ediyorlar ama ben bi yere çıkamıyorum arkadaşlarım sola doğru hafif yamuk olduğunu söylüyorlar yamukluk olmasaydı şişliklerin inmesini beklemek bu kadar zor olmazdı benim için 😢
Geçmiş olsun öncelikle hafif bir yamukluk var ama kesinlikle kötü görünmüyor

X