Burun ameliyatı sonrası yamukluk acil yardımm

Evet bende doktora yamuk olduğunu söyledim ödem diyor ama yalan çok üzgünümün gerçekten bende hiç dışarı çıkmıyorum bu arada o bahsettiğiniz koku bende yok kime ameliyat olacaksınız
Eren soyluya revizyon olmak istiyorum ama ilerde fikrim değişir mi bilemem.Kalın derili hastalar için 2 yıl geçmeden ameliyat etmiyormuş. Burnum kalın derili mi ince derili mi onu bile bilmiyorum

Genelde üç ay içinde düzelmeyen yamukluk kalıcı oluyormuş bazı doktorlar öyle diyor ama bilmiyorum benimki nasıl olucak bakalım 😢 ara ara yeni resimler atarım
insallah odem indikce sever ve alisirsin ben bi sene oldu hayatim batti bitti bir kez olsun disari cikmadim nefret ediyorum burnumdan ve burnumla birlikte suratim da degisti komple mefret ediyorum aynaya bakamiyorum

Eren soyluya revizyon olmak istiyorum ama ilerde fikrim değişir mi bilemem.Kalın derili hastalar için 2 yıl geçmeden ameliyat etmiyormuş. Burnum kalın derili mi ince derili mi onu bile bilmiyorum
Benim daha önceki görüştüğüm doktorlar kalın derili olduğumu söylemişti bana tabi onunda dereceleri oluyor her kalin deri aynı olmuyor kimi daha fazla kalin oluyor bu arada eren soylu hangi şehirde

insallah odem indikce sever ve alisirsin ben bi sene oldu hayatim batti bitti bir kez olsun disari cikmadim nefret ediyorum burnumdan ve burnumla birlikte suratim da degisti komple mefret ediyorum aynaya bakamiyorum
Gerçekten zor süreçmiş 😢 siz tekrar ameliyat olmak istiyor musunuz

Benimde çevremde ameliyat olanlar var ve burunları her geçengün değişti ödemler azaldıkça burun şekilleri belli oldu birinin çok kalkıktı göze batmıyor artık biraz daha oturdu sizde zamana bırakın

Gerçekten zor süreçmiş 😢 siz tekrar ameliyat olmak istiyor musunuz
yok hayir ikinci ameliyatlar cok riskli enfeksiyon kikirdak erimesi falan filan ve istedigim gibi olmasinin garantisinu vermiyorlar ayrica 250 bin istiyor iyi doktorlar o yuzden dusunmuyorum o kadar para verip ustune ayni zahmeti cekemem riske giremem bi kez battim zaten olsam da ayni. Erkan soylu istanbulda canim

yok hayir ikinci ameliyatlar cok riskli enfeksiyon kikirdak erimesi falan filan ve istedigim gibi olmasinin garantisinu vermiyorlar ayrica 250 bin istiyor iyi doktorlar o yuzden dusunmuyorum o kadar para verip ustune ayni zahmeti cekemem riske giremem bi kez battim zaten olsam da ayni. Erkan soylu istanbulda canim
Of gerçekten çok pahalıymış 😢😢 acaba burun ucu yamuklugunu düzeltmek içinde o kadar isterler mi ki sonuçta kemik kirmicaklar sadece burun ucunu duz konuma getirecekler

Of gerçekten çok pahalıymış 😢😢 acaba burun ucu yamuklugunu düzeltmek içinde o kadar isterler mi ki sonuçta kemik kirmicaklar sadece burun ucunu duz konuma getirecekler
her turlu pahali cunku ikinci ameliyat. kaburgadan kikirdak gerekebiliyor bilmiyorum con zor hic bulasmamak em dogrusuydu iste aptal kafam suan estetikli her burundan nefret ediyorum, midem bulaniyo dogal burunlar daha cekici ne kadar kotu olursa olsun yuzle uyumu var en azindan

her turlu pahali cunku ikinci ameliyat. kaburgadan kikirdak gerekebiliyor bilmiyorum con zor hic bulasmamak em dogrusuydu iste aptal kafam suan estetikli her burundan nefret ediyorum, midem bulaniyo dogal burunlar daha cekici ne kadar kotu olursa olsun yuzle uyumu var en azindan
Çok doğru bende çok pişmanım yaptırdığım için keşke kendimle barışık olsaydım burnumu sevseydim şimdi bunları yaşamazdım 😢

Ben kalın deriliyim 😏 artık geçer mi bilmiyorum ya çekilme hissi var yamuk olan tarafta masaj yapınca biraz daha geçiyor o his bu arada resimleri masaj yaptıktan sonra çektim masajdan sonra bi tık daha iyi duruyor normal hali biraz daha Yamuk . Peki bu sorunla nasıl başa cikiyorsunuz psikolojik olarak
Zor gunler gecirdim aslinda 10 senelik işimden istifa ettim degmezdi lutfen benim kadar uzmeyin kendinizi etrafımdaki insanlara baktim bazı insanların burunlari cok daha kotu ve buna ragmen cok ozguvenliler ve onlari guzel yapan aslinda ozguvenleri . Kusursuz olamicagimi anladim kabullendim diyelim umarim boyle devam eder 😀 ara ara geliyor fotograflara takılıp kaliyorum ama kabullendim . Suan işsizim sacmaladim 🤔

Zor gunler gecirdim aslinda 10 senelik işimden istifa ettim degmezdi lutfen benim kadar uzmeyin kendinizi etrafımdaki insanlara baktim bazı insanların burunlari cok daha kotu ve buna ragmen cok ozguvenliler ve onlari guzel yapan aslinda ozguvenleri . Kusursuz olamicagimi anladim kabullendim diyelim umarim boyle devam eder 😀 ara ara geliyor fotograflara takılıp kaliyorum ama kabullendim . Suan işsizim sacmaladim 🤔
Gerçekten asıl iş ameliyat olmakta değil sonrasındaymış keşke kimse bu sorunları yaşamasa 😒

bende mezun oldum gelen isleri reddettim gozum hicbi seyde yok ne parada ne biseyde. insan mutlu olmadiktan sonra.. Sadece yaslanmak istiyorum bir an oncee yaslanip ve ölup gitmek hayatin anlamini yitirdim birden bire Hicbi hayalim hicbi amacim yok

Merhaba arkadaşlar 😔 bir ay önce burun ameliyatı oldum ama hayatımın en kötü kararını vermişim . Bir aydır psikolojim alt üst oldu yemek yiyemiyorum mideme ağrı giriyor stresten. İnsanların içine çıkamıyorum .Estetik amaçlı olmuştum salak ben işte Allah’ın verdiğini değiştirirsen böyle olur kafamı duvarlara vurmak istiyorum. Nefes almada yada herhangi başka sorunlarım yoktu ama ameliyattan sonra burun ucum yamuldu ve deliklerde asimetri oluştu doktor klasik ödem diyor 🤦🏻‍♀️ geçer mi bilmiyorum sizlerin yorumlarınıza ihtiyacım var bir aydır elimde telefonla bu sitede dolaşıyorum ne kocama ne çocuğuma vakit ayıramıyorum hiç bişey yapmak gelmiyor içimden. Hiç böyle olacağını düşünmemiştim hep iyi taraflarına bakmışım ama herşey daha farklı oldu tabi ameliyattan sonra resmen hayatım değişti ya sürekli ağlıyorum. Yakın zamanda kontrole gidicem daha önceki kontrolümde yamuk olduğunu söylemiştim doktorda hayır yamuk değil ama deliklerinde biraz asimetri sorunu var bi aparat vericem onu kullan dedi geçmezse dedim geçer geçmezse böyle birakicak değilim seni dedi ama ben aynı doktora güvenemem ki düz ve sorunsuz bir burnu yamultuyorsa ikincide mi düzeltecek ve ikinci daha riskli 😔 Allahım o zamanlara koymasin düzelsin diye çok dua ediyorum. Daha önceki senelerde ameliyatlarim hep iptal olmuştu üç kere. Sürekli bişeyler çıkıyordu olmuyordu en son ameliyat oldugum hastane aradı yatış işlemleri için o gun işim o kadar zor halloldu ki öğlenden akşam on bire kadar yatış işlemleri için uğraştım sanki ameliyat olmamam için işim yolunda gitmiyor gibiydi hatta bi ara uğraşmaktan sıkılıp gidicem artık iptal olsun demiştim oradaki görevli kadin az kaldı işiniz demişti tabi ondan sonra ben saatlerce yine uğraştım sonra hırs yaptım bu işi bugün halledicem diye keşke çıkıp gitseydim diyorum normalde yatış işlemleri öyle zor olmuyormus ama ben çok uğraşmışım oradaki kadının biri demişti belkide gerçekten ameliyata girmem hayırlı değildi ondan işim öyle zorlaştı gerçekten çok pişmanım keşke eski burnumu sevseydim diyorum bunlari yazarken bile ağlıyorum o kadar acısını çektik sonuç hüsran .Hâlâ yüksek yastıkta duz bi şekilde yatıyorum çok dikkat ediyorum. Bu konuda bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi ufak lokal anestezi ile böyle sıkıntılar düzeltilebilir mi acaba bu arada Ankara’da ameliyat oldum Doktor ismini suan vermiyorum ama üç ay dolunca yazıcam siteye yeni konu açıp birde bu konunun altına
merhaba, 1 ay çok erken en az 6 en fazla 1 yıl geçmesi gerekmez mi? yani ben de estetik operasyon geçirdim bir gün sağ şişer yamuk görünür başka zaman sol şişer yamuk görünür ama hep değişir farkederim problem yapmadım 3 ay oldu hala minik şişlerim mevcut. doktorum 6 aydan sonra olan değişimleri önemserim der. nefes almanızda büyük problem yoksa dert etmeyin bu hali bile çok güzel biz sürekli aynaya baktığımız için kusurlarımıza çok dikkat ediyoruz

Cok normal daha yeni olduğu için odemdendir sonucta yeniden inşa edildi 1 ay çok erken yamuk demek için

bende mezun oldum gelen isleri reddettim gozum hicbi seyde yok ne parada ne biseyde. insan mutlu olmadiktan sonra.. Sadece yaslanmak istiyorum bir an oncee yaslanip ve ölup gitmek hayatin anlamini yitirdim birden bire Hicbi hayalim hicbi amacim yok
Cok uzuldum canim senin icin hayatin daha yeni basliyor eger kusur cok buyuk degilse inan degmez, disardan insanlari incele gorursun ki herkeste bir kusur var onemli olan bence ozguven, yasama tarzı, dedigim gibi burnun şok edici degilse uzulme kucuk kusurlar icin makyajla kapat ama hayata kusme bi kac ay antidepresör kullandim iyi geldi , suan kafamda net bidaha ameliyat olmam kabullendim . Mecburuz devam etmeye

Cok uzuldum canim senin icin hayatin daha yeni basliyor eger kusur cok buyuk degilse inan degmez, disardan insanlari incele gorursun ki herkeste bir kusur var onemli olan bence ozguven, yasama tarzı, dedigim gibi burnun şok edici degilse uzulme kucuk kusurlar icin makyajla kapat ama hayata kusme bi kac ay antidepresör kullandim iyi geldi , suan kafamda net bidaha ameliyat olmam kabullendim . Mecburuz devam etmeye
benim yuzum uzun ve ince burnumu oyle bi kisaltmis ve kaldirmis ki ust dudagim zaten ince dudak burun mesafem yerle gok arasi oyle acilmis inan ki. bu yuzden maymun diyorum kendime maymun etmis beni. bende ameliyat olamam bi daha bu burun uzatilmaz ve de duzelmez her yerimi bozmus. ruhum zaten öldu kucucuk seylerle mutlu olan ben gitti suan onume dunyalr serilsin dönup bakmam psikoyatriste gittim artik kabullen dediler ilac verdiler hicbi ise yaramadi eski halimi ozluyorum aynaya bakmiyorum bir senedir. inan kas biyik almak bile zulum daha gencim cok gencim ama hayattan ve yasamaktan nefret eden birine dönustum. belki abartiyorsun diyecekler oyle diyolar genelde ama yasayan anlar hayat enerjim yok ruhum yok yuruyen cenazeyim

merhaba, 1 ay çok erken en az 6 en fazla 1 yıl geçmesi gerekmez mi? yani ben de estetik operasyon geçirdim bir gün sağ şişer yamuk görünür başka zaman sol şişer yamuk görünür ama hep değişir farkederim problem yapmadım 3 ay oldu hala minik şişlerim mevcut. doktorum 6 aydan sonra olan değişimleri önemserim der. nefes almanızda büyük problem yoksa dert etmeyin bu hali bile çok güzel biz sürekli aynaya baktığımız için kusurlarımıza çok dikkat ediyoruz
Evet doğru diyorsunuz benim aslında suan bi tarafım indi normal duruyor yamuklugun olduğu taraf sis gibi artık ödem mi yoksa gerçekten böyle mi kalıcak zaman göstericek zor işlermiş

X