Burun ameliyatına karar veriş ve yaşananlar

Merhabalar çok uzun zaman olmuş yazalı ama cevaplarsanız çok sevinirim.
Bende ozan beye randevu aldım temmuz 30 da ilk muayne ama yinede korkuyorum burnum daha kötü olacak diye yapacağı burun hakkında bilgi veriyor mu? Ve 9 aylık bir bebeğim var iyileşme süresi kaç günü buluyor çok ağrı acı oluyor mu. burun deliklerin büyük ve ucu biraz aşağıda. Doğal olsun istiyorum öyle küçük ve kalkık bir burun istemiyorum. Ve şuan fiyatlar sizceekadar olmustur?son olarak muayne ücretsiz değil mi ?

Merhaba ben de ozan aslana randevu almayı düşünüyorum sizin randevu uz nasıl geçti acaba ne kadar zaman sonraya ameliyat günü veriyor

merhabalar ben bugun ozan beye muayene gittim ayak üstü zor kinustuk artık kanser hastalarına da bakıyormuş ameliyat icin bekleyen 269 kişi var kendisi doçentliği beklemeyip yurt dışına gidebilirim dedi muayenehane açmak niyeti olduğunu fakat A planının yurt dışına gitmek olduğunu söyledi dünya basıma yıkıldı siz gün alın ama durum belli degil dedi numarasi var sizde kızlar varsa atabilirmişsiniz bana çok rica ediyorum belli muayenehane acar oraya giderim lütfen

Şanslıymışsın benim yamuk oldu 2 ay oldu umarım düzelir her gün masaj yapıyorum keşke herkes gibi düzgün burnum olsaydı zaten her işim yamuktur buda düzgün gitseydi şaşırırdım[/QUOTE]
Teşekkür ederim :) inşallah :) şimdiden geçmiş olsun inşallah rahat bir ameliyat geçirirsiniz.
mer

mer[/QUOTE]
Benim de haftaya randevum var ozan beye burun estetiği olmak istiyordum çok üzüldüm şu an ya devlet hastanelerinde adını duyurmuş başka iyi plastik cerrahi var mı acaba

Ben o sıraya girmedim çünkü garanti vermiyor ucu acil konuştu yüksek ihtimal ayilicam dedi ben yazdırmadım adimi peki hastalar dedim bi şekilde öğrenecekler burada olmadığımı dedi ‍ Yıkıldım

Aslında ameliyat olan arkadaşlarda tlf var bize verebilirler mi hiç değilse gittiği yerde buluruz lütfen arkadaşlar yardım edin

Şu anda Dr Ozan Aslan Şişli Etfal in Sarıyer Ek Hizmet binasında gözüküyor. Pazartesiye randevu aldım. Ama ben başka bir işlem için kendisini ziyaret edeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…