Burun ameliyatından 3 hafta sonra göz altı morlukları

coil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
77
11
28
Benim burun ameliyatından sonra gözüm morarmamıştı bile, şişlikleri vardı sadece 1 haftada gözümdeki şişlikler geçti ancak son 1 haftadır göz altım çökmüş, çukurlanmış ve anemim varmış gibi morlaşmış durumda. Bu sizde de olmuş muydu, ne kadar sürede geçti, hep böyle mi kaldı?

Benim ameliyat sonrası 4.üncü günüm ve morluklar hafifliyor diye bile mutlu olmuştum ama korktum şimdi :silah:

Peki bahsettiğin morluk, ameliyat sonrası yaşanılan morluklar kadar yoğun mu

Yorgunluktan ya da beslenmeden kaynaklanıyor olabilir o halde
Belki vücut hala toparlayamadığını anlatmaya çalışıyordur

Makyajla örtebileceğin kadar hafif görünüyor

Bir an ilk günlerdeki o mosmor gözaltılarıyla yine karşılaşabileceğimi düşününce korktum ben de ya
Şimdi sapsarı haldeyim ama şükrediyorum buna bile o_O

asıl morluklar ve belirgin şişlikler ilk bir hafta içinde geçiyor ama benim yüzüm çöktü nedense şişlikler indikten sonra, yani ameliyattan önceki yüzümden daha çökük, uykumu alıyorum, iyi besleniyorum hatta kemik sulu yemekler falan yiyorum ama neden böyle çöktüm anlamadım, umarım geçicidir

asıl morluklar ve belirgin şişlikler ilk bir hafta içinde geçiyor ama benim yüzüm çöktü nedense şişlikler indikten sonra, yani ameliyattan önceki yüzümden daha çökük, uykumu alıyorum, iyi besleniyorum hatta kemik sulu yemekler falan yiyorum ama neden böyle çöktüm anlamadım, umarım geçicidir

İnşallah
Sizin konuları gördükçe rahatladım yahu ben
En kötü dönemi atlattın böyle düşünüp rahatla biraz

Her yeni reaksiyonu kafaya taka taka 1 yıl çok zor geçecek gibi :silah:

Sen üstüne düşeni yapıyorsun işte düzgün beslenip uykunu alıyorsun
Bir de doktoruna danışırsan yeter

X