Burun ameliyatının 17. günü burundaki kalkıklık iner mi?

denizcik82

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
233
78
Merhaba arkadaşlar,
Bir arkadaşım burun estetik ameliyatı oldu. Kendisi benim kardeşim gibi... Burun ameliyatını olalı 17 gün oldu. Burnu şu anda çok kalkık ve şiş. Şişlik sorun değil, elbet iner de şişler indikçe bu kalkıklık iner mi? Daha önce ameliyat olmuş arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim. Şu anda arkadaşım üzgün, o üzgün olduğu için ben de çok mutsuzum.

evet kesınlıkle can sıkıcı ben amelıyat olalı 3 yıl oldu ama ılk zamanlar domuz burnu gıbı kalkıktı :) ne kadar surede duzeltı net hatırlamıyorm ama en fazla 2.ayda duzelır kalkıklık.

evet kesınlıkle can sıkıcı ben amelıyat olalı 3 yıl oldu ama ılk zamanlar domuz burnu gıbı kalkıktı :) ne kadar surede duzeltı net hatırlamıyorm ama en fazla 2.ayda duzelır kalkıklık.
Çok teşekkür ederim. Hemen haber verdim. Büyük moral oldu. Biraz daha sabretmek gerekecek demek ki. Olsun, düzelsin de...

Arkadaşım ameliyat olalı 1 ay oldu, ama hala burnu kalkık ve çok şiş. Doktor kalkıklık iner, diyor ama nasıl olacak bilemiyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bu kalkıklık geçer mi? Olumlu veya olumsuz cevaplarınızı bekliyorum.

Eskiden burada insanlar birbirine yardımcı olurdu. Şimdi ise sorduğunuz bir soruya bir kişi cevap verirse ne ala. Kimseden ses çıkmıyor.

X