Burun estetiği 2. ay (resimli)

Evet evet doktoruma fotoğraf attığımda o da ödemden kaynaklı dedi ama yine de olan birine sormak ayrı rahatlatıyor teşekkür ederim. Kalkıklık için de doktorum kaldırma işlemi yapmadım dedi o yüzden neden kalkık gibi durduğunu anlayamadım inşallah dediğiniz gibi düzelir. Özelden bir burnumu atsam size olur mu? Acaba ben mi abartıyorum emin olamadım da.
Benim biraz indi, hatta artık inmez inşallah diyorum :) Atın tabi bakayım

Herkese selamlar, burun estetiği gerçekten psikolojik açıdan çok zor geçen bir iyileşme sürecini kapsıyormuş. Fiziksel hiçbir ağrım olmadı ancak her gün şişen, yamulan bir burun insanı mahvediyormuş. Neredeyse her gece forumda sizlerin açtığı başlıkları okudum, benzer deneyimler yaşayan var mı diye didik didik aradım. Şu an ilk aya göre daha iyi hissediyorum, düzelmeye başladı burnum ama atel çıktığında şok oldum, 1 hafta ağladım çok kötüydü hatırlamak bile istemiyorum. O yüzden bu satırları aynı durumda olup da okuyan varsa lütfen üzülmesin gün geçtikçe şişlikler iniyor, kusurlar düzeliyor. Eminim daha büyük değişimler yaşayacağım ama ilk hali ve şimdiki halini yüklüyorum. Sizlerin de fikrini merak ediyorum. Son olarak, doktor iki gün önce gittiğimde hala çok ödemli olduğunu söyledi ve masaj verdi. Şimdi onlara başladım. Bir de ben çok kavis ve kalkıklık istemedim, doğal olsun kemer gitsin yeter dedim. Bakalım, hala iyileşme sürecinde son şeklini ben de merak ediyorum.

İsteyen olursa atel çıktığındaki o korkunç halini de atarım. 😄
Merhaba geçmiş olsun resimlerinizi nerden görebilirim

geçmiş olsun, bence çok hoş olmuş burnunuz :) herkes bu yollardan geçiyor emin olun, ben de atel ve sonraki bantlar da çıktıktan sonra tam 10 gün boyunca eşimin başının etini yemiştim. çok çirkin oldum, domuza benziyorum diye :KK70: şu an 11 ay dolmak üzere, hala ödemlerim ve sertliklerim var, yani epey sabır gerektiren bir sürecin içindesiniz
Peki hiç pişman oldunuz mu ?

Cok gecmis olsun,benim de 2ay olmak uzere seni okadar iyi anliyorum ki bende ayni surecleri yasadim yasiyorum,fiziksel hicbi zorluk yasamadim ama psikolojik olarak cokkk zor,benimde hala odemim var baya insallah zaman geçtikçe odemler daha da iner ve bize en yakisan goruntuye kavusuruz😊
benim de 2 ay oldu burun ucum dik ve öne doğru kalkık garip geliyor senin nasıl indi mi

Cok gecmis olsun,benim de 2ay olmak uzere seni okadar iyi anliyorum ki bende ayni surecleri yasadim yasiyorum,fiziksel hicbi zorluk yasamadim ama psikolojik olarak cokkk zor,benimde hala odemim var baya insallah zaman geçtikçe odemler daha da iner ve bize en yakisan goruntuye kavusuruz😊
Merhaba burnunuz şuan ne durumda? Ben 3. Ayıma giricem haftaya ve burnum ödemli ve büyük duruyor😔 sizde gözle görülür bir küçülme oldumu

Merhaba burnunuz şuan ne durumda? Ben 3. Ayıma giricem haftaya ve burnum ödemli ve büyük duruyor😔 sizde gözle görülür bir küçülme oldumu
Merhaba,benim tam 5ay oldu,tabiki ödemelerin kabasi ve o cok buyuk goruntusu gitti suan 3.aya gore daha iyi ama acikcasi oyle gozle gorulur mucize gibi bi degisiklikte olmadi

X