Burun Estetiği 7.Ay (maalesef çok kalkık)

Merhaba nasıl olsun, kalkık malesef hala. Lisede öğretmenlik yapıyorum öğrenciler hemen soruyor “hocam burnunuz estetik mi?” Diye :KK43:
geçmiş olsun gerçekten.. yine de insan içine çıkıp dolaşmanız bile çok iyi bir durum, umarım zamanla burnunuzu takmaz hale gelip yolunuza devam edersiniz. Bende ameliyat sonucu memnun olmayanlardanım şu an dışarıda maskeyle dolaşıyorum, çok yapay kavisli bir burnum var.

geçmiş olsun gerçekten.. yine de insan içine çıkıp dolaşmanız bile çok iyi bir durum, umarım zamanla burnunuzu takmaz hale gelip yolunuza devam edersiniz. Bende ameliyat sonucu memnun olmayanlardanım şu an dışarıda maskeyle dolaşıyorum, çok yapay kavisli bir burnum var.
Kaç ay oldu sizin ameliyat olalı acaba ? Benim şu an şöyle ve mesela az uyuduğumda ya da ödemli olduğumda burun ucum uzuyor 😂

Eklentiler

• 82356B4C-FEF5-4951-939C-067BB3933ADD.jpeg
    82356B4C-FEF5-4951-939C-067BB3933ADD.jpeg
    100 KB · Görüntüleme: 197
Kaç ay oldu sizin ameliyat olalı acaba ? Benim şu an şöyle ve mesela az uyuduğumda ya da ödemli olduğumda burun ucum uzuyor 😂
benim 1 buçuk aya doğru gidiyor, ama şeklim az çok belli oldu hatta şişliklerim inince kalkıklığım daha çok artıyor. size özelden fotoğraf atacağım.

benimde sizin gibi ameliyat öncesi burnum ameliyattan önceki halinden küçüktü. ameliyattan sonra alt kısma kıkırdak koyduğu için daha büyük bir burnum oldu. Bende kendime kızıyorum ama doktorlar ameliyat öncesi öyle böyle yapcam da demiyor benimde saflığım her şey çok iyi olacakmış gibi hareket ettim. Doktorlar açıklama yapmaktan nşye bu kadar korkuyor sırf para içinse gittiğim doktorunda çok para düşkünü olduğuna düşünmüyorum ama resmen göz göre göre hadi benim saflığım var biraz, o neden bu kadar gizli saklı şeyler söyleyerek "bana bırak" vb diyerek beni bu kadar umutlandırdı ona kızıyorum.

Ayrıca yandan uzun burunlar için böyle yapınca olmuyor, genelde küçük burunlara yakışıyor. Zaten fark ettim doktorlar genelde küçük burunlu hastaların örneklerini paylaşıyor...

Ayrıca burnunuz o kadar da sırıtmıyor ve o kadar öğrencinin karşısında yine bir şekilde devam ettiğiniz için size hayran kaldım :) cesaretinizden bana da yollayabilir misiniz ? Bende çalışmaya başlayacağım ama ürkek gibi davranıyorum burnumdan dolayı Zaten önden direk dikkat de çekiyor, ne yapmamı önerirsiniz ? bunun stresi bile geceleri uykumu kaçırıyor.

X