Burun Estetiği 7.Ay (maalesef çok kalkık)

Nimooo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2022
607
1.475
31
Kızlar Burun Estetiği olalı 7 ay oldu. İlk başlara göre yüzüme oturdu ve şekil aldı ama maalesef çok kalkık ve yapay bir burun oldu. Revizyon ameliyatına da cesaretim yok. Doğal bir burun istemiştim sadece…
Ve sanki bazı günler ucu daha da uzun, bazı günler daha kısa anlamadım gitti…

Sadece burun ucuna müdahale ettireniniz var mı acaba? Değer mi?

İlk ameliyattan sonraki hali
831438A6-9B18-4FAC-A0B8-69AFB3B1E846.jpeg

Bu da 7. Ay :
244B7A32-A22E-46B8-AADE-D846F5B6FCA5.jpeg
7FDE551A-CC6B-4362-A245-BD4BD04DA8FD.jpeg

Kızlar Burun Estetiği olalı 7 ay oldu. İlk başlara göre yüzüme oturdu ve şekil aldı ama maalesef çok kalkık ve yapay bir burun oldu. Revizyon ameliyatına da cesaretim yok. Doğal bir burun istemiştim sadece…

İlk ameliyattan sonraki hali Eki Görüntüle 3124923

Bu da 7. Ay :
Eki Görüntüle 3124926 Eki Görüntüle 3124927
Bence çok güzel duruyor

Bu da 7. Ay :
Haklısınız çok kalkık olmuş bir tık aşağıda olsa çok güzel olurmuş

Bence revizyonluk değil.İleride başka sorunlar olursa şansınızı o zaman kullanırsınız.

Burnunuz güzel görünüyor ama evet sanırım ucunun kalkıklığından dolayı yapay olduğu belli oluyor doğallık istediğiniz için söylüyorum. İlk burnunuz da hoşmuş aslında.

Kalkık olmuş evet ama burun uç yüksekliği de fazla gibi. Küçültülseydi daha kibar dururdu bilemiyorum. Benimki ilk 2 ay düştü baya ama artık daha fazla düşmüyor. Kalkıklık için revizyon düşünmeyin derim.

Kalkıklıgından zıyade eskı burnunuz daha kısa geldı bana. Bunun ucunu uzatmıs gıbı .
Ve ucu top burun olmus

Top ve geniş burun ucu.... kalkikligi değil bence sorun bu... Burun sırtı ile ucuna yandan bakıldığında uç fazla göze batıyor,bağlantı olmamis.

Bence de burun ucu büyük sadece ama o da geçebilir. Başkalarının tecrübelerinden okuduğum 6ay-1 yıl arası küçüleceği yönündeydi ve ben de kendi açımdan bunu umut ediyorum. Eğer biraz ucu küçülür de o topluk giderse burnunuz güzel.

Bu da 7. Ay :
Bence rahatsız edecek bir görüntü asla yok ameliyat altına yatmaya değmez ki daha iyi olacağının bir garantisi de yok bence şuanki hali hoş ki burun estetiği olup belli olmayan hiç görmedim ben 🌸

Kalkiklik için ön profil görüntüsü daha net fikir veriyor bence burun deliklerinin görüntüsünden. Önden çok anormal gözükmüyorsa revizyonluk değildir.

X