Burun Estetiği 7.Ay (maalesef çok kalkık)

Benimkide aynı durumda ucu yüksek sivri kalkık üç kusuru var dr isim listesi oluşturdun mu özelden yazarmısın

Ozellikle böyle burun isteyenler var. Ben de cok begendim burnunuzu. Cok rahatsiz ederse arada dolgu yaptirirsiniz 5 dakikalik bir islem.

Ben çok beğendim burnunuzu. Kalkıklığından rahatsız olmanız normal eğer istemiyorduysanız ama bence zaman verin kendinize belki göz alışır burun iyice oturur. Ameliyatımın 6. Günündeyim. Çok kemerli bir burunu yaptırdığım halde ilk 4 gün kendime küfür ettim neden bu işe girdin diye. Bugün tampon alındı ömrümden bi on yıl daha gitti. Cuma günü de alçı çıkacak alçımın altı ful kaşınıyor zor türüyorum alçıyı sıyırıp atmamak için. Sabahtan beri dua ediyorum bir daha böyle bir ameliyata ihtiyacım olmasın diye. Mis gibi olmuş burnunuz atlatmışsınız. Daha kötü de olabilir sonuçta. Bence sevmeye çalışın ve boşverin düşünmeyin

Bence çok güzel duruyor

Teşekkür ederim ❤️❤️❤️

Bence rahatsız edecek bir görüntü asla yok ameliyat altına yatmaya değmez ki daha iyi olacağının bir garantisi de yok bence şuanki hali hoş ki burun estetiği olup belli olmayan hiç görmedim ben 🌸

Evet bir kez daha ameliyat masasına yatmak da istemiyorum gerçekten , ucu bi tık daha inil ve küçük olsaydı çok mutlu olacaktım 🥲

Burnunuzda herhangi başka bir sorun yoksa revizyon düşünmeyin derim hoş duruyor ❤️

Teşekkür ederim yorumunuz içimi rahatlattı biraz😇

Bir burun insanı ne kadar değiştiriyor.Ama çok güzel görünüyor.Bir sorun yok bence.
Evet biraz fazla değiştim bu kadar da istememiştim 🥲

Evet ben de bi tık daha aşağıda olmasını dilerdim ama 7 ay oldu artık düşmez sanki?
Bence de düşmez eşim yaptırdı ordan biliyorum 6 ay sonra ödemler şişlik iyice gider burnunun şekli ortaya çıkar demişti doktoru zaten ödem gitse de sizin burnunuz iyice yukarı kalkar aşağı düşme gibi bir durum olacağını sanmıyorum düzeltmek de sıkıntı şimdi

Ozellikle böyle burun isteyenler var. Ben de cok begendim burnunuzu. Cok rahatsiz ederse arada dolgu yaptirirsiniz 5 dakikalik bir islem.
Dolgu kel alaka olur. Bu burun ucu zaten büyük ekstra dolgu burun ucunu daha da buyutur. Sorun burun ucu toplugu,dolgu ile giderilemez. Dolgu hafif çöküntüler,hafif kemer için ideal.

Dolgu kel alaka olur. Bu burun ucu zaten büyük ekstra dolgu burun ucunu daha da buyutur. Sorun burun ucu toplugu,dolgu ile giderilemez. Dolgu hafif çöküntüler,hafif kemer için ideal.
Burun ucundaki genisligimi dolgu ile daraltti doktorum. Bir de sırtı yay gibi ya hani. O yuzden burun sirtini oldurarak daha dogal bir gorunum elde eder. Dolgu zaten bunun icin. Burnu buyumez. Sırtindaki o yaylık duzelir.

Burun ucundaki genisligimi dolgu ile daraltti doktorum. Bir de sırtı yay gibi ya hani. O yuzden burun sirtini oldurarak daha dogal bir gorunum elde eder. Dolgu zaten bunun icin. Burnu buyumez. Sırtindaki o yaylık duzelir.
Hangi doktor acaba?

Kızlar Burun Estetiği olalı 7 ay oldu. İlk başlara göre yüzüme oturdu ve şekil aldı ama maalesef çok kalkık ve yapay bir burun oldu. Revizyon ameliyatına da cesaretim yok. Doğal bir burun istemiştim sadece…
Ve sanki bazı günler ucu daha da uzun, bazı günler daha kısa anlamadım gitti…

Sadece burun ucuna müdahale ettireniniz var mı acaba? Değer mi?

İlk ameliyattan sonraki hali Eki Görüntüle 3124923

Bu da 7. Ay :
Eki Görüntüle 3124926 Eki Görüntüle 3124927
Yandan değilde önden nasıl duruyor asıl önemli olan o çünkü insanlar yana çok bakmaz. Ayrıca yüzünüzü yumuşatmış yandan bakınca güzel birşey bu ama dediğim gibi önden nasıl duruyor??
Bende yaptırdım 6ay oluyo ve açıkcası kimse farketmiyor burnum zaten kötü değildi ama bende kalkık olsun estetik olduğu belli olup olmaması önemli değildi yeterki güzel olsun istedim ama önden hiç fark yok kimse anlamıyor 1gr değiştirmemiş beni :KK70: o yüzden önden baktığınızda delikleriniz gözüküyormu birde çok kalkık olup olmadığını cetvel ile açısını ölçebilirsiniz 105den fazla ise fazla kalkık olarak nitelendiriliyor. Biraz yanlardan aşağıya doğru masaj öneriyolar düşsün diye ama tabi doktora sormak lazım.
Bide çok farklı yorumlar var ödem gidince daha çok kalkan burunda var düşen burunda o biraz doktorun kıkırdaklara nasıl müdehale ettiği ile ilgili birde orjinalinde burun ucu sivriliği varsada düşüyor ama sizinkinde yokmuş ilk halinde

Son düzenleme:
Yandan değilde önden nasıl duruyor asıl önemli olan o çünkü insanlar yana çok bakmaz. Ayrıca yüzünüzü yumuşatmış yandan bakınca güzel birşey bu ama dediğim gibi önden nasıl duruyor??
Bende yaptırdım 6ay oluyo ve açıkcası kimse farketmiyor burnum zaten kötü değildi ama bende kalkık olsun estetik olduğu belli olup olmaması önemli değildi yeterki güzel olsun istedim ama önden hiç fark yok kimse anlamıyor 1gr değiştirmemiş beni :KK70: o yüzden önden baktığınızda delikleriniz gözüküyormu birde çok kalkık olup olmadığını cetvel ile açısını ölçebilirsiniz 105den fazla ise fazla kalkık olarak nitelendiriliyor. Biraz yanlardan aşağıya doğru masaj öneriyolar düşsün diye ama tabi doktora sormak lazım.
Bide çok farklı yorumlar var ödem gidince daha çok kalkan burunda var düşen burunda o biraz doktorun kıkırdaklara nasıl müdehale ettiği ile ilgili birde orjinalinde burun ucu sivriliği varsada düşüyor ama sizinkinde yokmuş ilk halinde
Yorumunuz için teşekkür ederim size önden foto atayım bakın bakalım değişmiş mi 😂 açısını bi ölçeceğim, ilginç bi şekilde burun ucum öncesinden daha uzun oldu işte. Bu aralar takmıyorum artık kabullendim ama biraz daha az kalkık olmasına çok sevinirdim tabi.

Yorumunuz için teşekkür ederim size önden foto atayım bakın bakalım değişmiş mi 😂 açısını bi ölçeceğim, ilginç bi şekilde burun ucum öncesinden daha uzun oldu işte. Bu aralar takmıyorum artık kabullendim ama biraz daha az kalkık olmasına çok sevinirdim tabi.
Ya ben onu nedenini biliyorum dün doktorumdan öğrendim biraz kalkık istedim neden böyle oldu dedim ama uzun olmasın istedin dedi burnu kaldırmak için kıkırdak eklemem lazım oda burun ucun uzun olur dedi sonra bana neden böyle oldu deme dedi... Ondan oluyormuş eğer öncesi diyelim kalkık değilse kaldırmak için kıkırdak ekliyolarmış.

X