Burun estetiği doktor

evcrt22

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
14
1
Burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum ve bu doktorlara daha önce estetik olmuş kişiler veya hangisi daha iyi işler çıkarıyor yazarsanız sevinirim. Doktor önerisi de olur max bütçem 15.000₺

ahmet dilber
Niyazi altıntoprak
Elad azizli
Güray yeşiladalı
Volkan sümer
Bu doktorlar hakkındaki görüşünüz neler?

Epey bir doktor belirlemişsiniz. Bu iyi bir araştırma yaptığınızı gösteriyor. Bu isimler hakkında bilgim yok ama iyice emin olmadan ameliyat olmayın. Bana bir şey olmaz, benim ameliyatıma denk gelmez dememek lazım. Gayet de denk geliyor. Umarım doğru kararı verirsiniz.

Epey bir doktor belirlemişsiniz. Bu iyi bir araştırma yaptığınızı gösteriyor. Bu isimler hakkında bilgim yok ama iyice emin olmadan ameliyat olmayın. Bana bir şey olmaz, benim ameliyatıma denk gelmez dememek lazım. Gayet de denk geliyor. Umarım doğru kararı verirsiniz.
Daha önce oldunuz mu? Kime oldunuz peki memnun değilsiniz :KK43: aşırı rahatsız olduğum için biran önce yaptırmak istiyorum henüz 18 yaşındayım ama

Burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum ve bu doktorlara daha önce estetik olmuş kişiler veya hangisi daha iyi işler çıkarıyor yazarsanız sevinirim. Doktor önerisi de olur max bütçem 15.000₺

ahmet dilber
Niyazi altıntoprak
Elad azizli
Güray yeşiladalı
Volkan sümer
Merhaba ben Elad Azizli ye oldum şuan 5. günüm atel olduğu için burnum çok belli değil ama hekimin ilgisinden memnunum çarşamba atel çıktığında burnumla ilgili yorumumu da yazarım😊

Merhaba ben de burun estetiği olmayı düşünüyorum şu an doktor arayışı içerisindeyim.Niyazi beyin yaptıgı burunları ben de beğeniyorum görüştünüz mü acaba kendisiyle?

Ben de çok doktor duyuyorum birkacını arastirdim güvenilir bulmadim. Ve bu sürecte burnundan memnun olmyanlar, egri olanlari falan görünce kemerli burnumu sevesim geldi cidden . Eger kötü bindoktora denk gelirse sonuclar cok kötü oluyor. Bu konuda youtubeda pek cok video izlemeni öneririm. Kimisi güzel oluyor kimisi egri , yamuk oluyor neler var neler. Bilmiyorum, benim gercekten güvenecegim doktorlar hep 20-30 bin civari. Bu yüzden bu bütceyi gözden cikarabilecegim zamana kadar erteledim. Cünkü gercekten ciddi bir mesele.

Merhaba ben de burun estetiği olmayı düşünüyorum şu an doktor arayışı içerisindeyim.Niyazi beyin yaptıgı burunları ben de beğeniyorum görüştünüz mü acaba kendisiyle?
Randevular doluydu aralık ayına alıcam fiyat ve yaptığı burunları çok beğendim falat bu virüs döneminde yapılırsa eğer bir şey olduğunda müdahale edilme konusunda şüphelerim var kuzenim de yaptırdı o da aynısını söylüyor

Ben de çok doktor duyuyorum birkacını arastirdim güvenilir bulmadim. Ve bu sürecte burnundan memnun olmyanlar, egri olanlari falan görünce kemerli burnumu sevesim geldi cidden . Eger kötü bindoktora denk gelirse sonuclar cok kötü oluyor. Bu konuda youtubeda pek cok video izlemeni öneririm. Kimisi güzel oluyor kimisi egri , yamuk oluyor neler var neler. Bilmiyorum, benim gercekten güvenecegim doktorlar hep 20-30 bin civari. Bu yüzden bu bütceyi gözden cikarabilecegim zamana kadar erteledim. Cünkü gercekten ciddi bir mesele.
Evet ben 12-17.000₺ Arası ve beğendiğim doktorları çıkardım ama cidden yaptıranlarla da konuşunda beklemem gerektiğini söylüyorlar. Sonuçta yüzümüzün ortasında ne olacağı da belli değil. Emre ilhan’ı çok beğeniyorum fakat malum onun fiyatlar da 😔

Ankara’da Diren Çelik’e dün sabah ameliyat oldum. Ben de heyecanla bekliyorum sonucu bakalım 😳
Evet ben 12-17.000₺ Arası ve beğendiğim doktorları çıkardım ama cidden yaptıranlarla da konuşunda beklemem gerektiğini söylüyorlar. Sonuçta yüzümüzün ortasında ne olacağı da belli değil. Emre ilhan’ı çok beğeniyorum fakat malum onun fiyatlar da 😔

Ben burada Emre ilhana dair olumsuz yorumlar okudum. Bir kadin yazmisti burnumu mahvetti diye.

Sonucu bizimle de paylasir misin , gecmis olsun bu arada. Umarim gönlüne göre olmustur ☺️
Paylaşırım tabiki. Şu an hiçbir şey belli olmadığı için bir şey diyemiyorum. Ağrı acı yok denilecek kadar az ama tamponlardan dolayı nefes alamadığım için çok konforlu bir süreç diyemeyeceğim 😅 bekleyip göreceğiz. Fotoğraf atarım buraya atel çıktığında 🙃

Merhaba ben Elad Azizli ye oldum şuan 5. günüm atel olduğu için burnum çok belli değil ama hekimin ilgisinden memnunum çarşamba atel çıktığında burnumla ilgili yorumumu da yazarım😊
Merhaba dün atelim çıktı bandaj yapıştırıldı. Ben memnunum şuan için çok şiş anlamak zor ama güzel olacak gibi duruyor. Hekim de ilgili sevecen 1. haftadan görüşlerim bu şekilde:)

ahmet dilber
Niyazi altıntoprak
Elad azizli
Güray yeşiladalı
Volkan sümer
Merhaba canım, ben on sene önce burun estetiği oldum ve bu konuları okadar çok araştırdım ki .. ve şuan arkadaşım içim araştırma yapıyorum fiyatlar uçmuş durumda eğer bu bütçeyle yaptıracaksan kesinlikle elad azizli’ye olmalısın çok başarılı... diğer güzel yapan dr var Tabiki ama 40-50 bin istiyorlar hiç makul değil bu fiyatlar 2 saatlik bir operasyon için bir araştır derim ben 👍

Randevular doluydu aralık ayına alıcam fiyat ve yaptığı burunları çok beğendim falat bu virüs döneminde yapılırsa eğer bir şey olduğunda müdahale edilme konusunda şüphelerim var kuzenim de yaptırdı o da aynısını söylüyor
Yani o konuda haklısın fakat bu dönemim ne zaman biteceği de belli değil ayrıca yeni yıla girince fiyatlarda da artış olacaktır.Zaten aşırı yüksek fiyatlar istiyorlar o yuzden beklemek istemiyorum ben daha fazla niyazi beyden ben de randevu alıcam yakında

ahmet dilber
Niyazi altıntoprak
Elad azizli
Güray yeşiladalı
Volkan sümer
Gözüm kapalı Niyazi Altıntoprak derim. 5. Haftadayım burnumdan inanılmaz memnunum. Nefes şekil kalkıklık. Üstelik sadece ben değil, patronum ve 3 gün önce onun yiğeni de ameliyat oldu onlar da inanılmaz memnunlar. İnstagram sayfasına bir bakın derim.

Gözüm kapalı Niyazi Altıntoprak derim. 5. Haftadayım burnumdan inanılmaz memnunum. Nefes şekil kalkıklık. Üstelik sadece ben değil, patronum ve 3 gün önce onun yiğeni de ameliyat oldu onlar da inanılmaz memnunlar. İnstagram sayfasına bir bakın derim.
Siz ne kadar yaptırdınız?Benim bütçem 10-15K₺ arası,bugün fiyat almak için doktora yazacaktım ama maalesef görüşme saatleri geçmiş

X