Burun Estetiği Hasta Yorumları

:KK4:
Abdülkadir bey'le konuştuk haftaya geldiğimde görüşücem kendisiyle. Tasarımların emanet gibi durduğunun farkındayım, yani gerçekte öyle gözükmeyeceklerini biliyorum, ama yüzüme bakınca resimlerde görüyorum zaten, fazla da yapabileceği bişey yok doktorların.

kemeri alıp delikleri küçükltecekler. sonra kavis-kalkıklık isteğe göre. başka yapılabilcek bişey yok ki zaten. yani yüzüm çirkin ne yapsalar yine de beğenmiycem sanki. şu an o doktor bu doktor diye düşünmekten çok ameliyat kararımı gözden geçiriyorum. Hepiniz güzelleşmişsiniz ameliyat sonucu. Ben güzelleşmeyip üstüne bi de estetik olduğu belli bi burunla gezmekten kokuyorum açıkçası. Zira tasarımlarda gördüğüm o. Ece sence nası tasarımlar?

Hele bi istanbula gelip Abdülkadir Bey' le görüşeyim de öyle daha kafama oturacak herşey eminim.

Canim nedir bu kendine guvensizlik. Tipki benim ameliyat oncesi halim gibisin :)) bence biraz rahat olmalisin. Bosuna kafani karistirma bence. Git gorus sonra karar ver.

Dr. Abdülkadir Göksel’i neden seçmelisiniz sorusunun cevabını burada bulabilirsiniz. Çünkü kendisine % 100 güvenebilirsiniz. Emin olun yüzünüze en yakışan burunu yapacaktır. Hem doğal, hem fonksiyonlarını kaybetmemiş bir burnunuz olacaktır. Sadece burnunuzun dış görüntüsünü önemsemeyin. Unutmayın ki burun; kıkırdak, yumuşak doku ve kemiklerden oluşan koklama ve nefes alma organıdır. Dr. Göksel Bey eskisinden daha iyi fonksiyonlara sahip, estetik olduğu belli bile olmayan bir burna kavuşturacaktır sizi. Tüm bunlar hakkında nasıl bu kadar emin konuşabildiğime gelince; kendisini yıllardır tanıyorum ve tanıdığım herkese bıkmadan tavsiye ediyorum. Sadece estetik konusunda değil, alanındaki her konu için başvurabilirsiniz. Ablam, ben ve kendisine yönlendirdiğim 3 arkadaşım ameliyat olduk. İçinizi rahatlatmak adına sorularınızı cevaplayabilirim.

Dr. Abdülkadir Göksel’i neden seçmelisiniz sorusunun cevabını burada bulabilirsiniz. Çünkü kendisine % 100 güvenebilirsiniz. Emin olun yüzünüze en yakışan burunu yapacaktır. Hem doğal, hem fonksiyonlarını kaybetmemiş bir burnunuz olacaktır. Sadece burnunuzun dış görüntüsünü önemsemeyin. Unutmayın ki burun; kıkırdak, yumuşak doku ve kemiklerden oluşan koklama ve nefes alma organıdır. Dr. Göksel Bey eskisinden daha iyi fonksiyonlara sahip, estetik olduğu belli bile olmayan bir burna kavuşturacaktır sizi. Tüm bunlar hakkında nasıl bu kadar emin konuşabildiğime gelince; kendisini yıllardır tanıyorum ve tanıdığım herkese bıkmadan tavsiye ediyorum. Sadece estetik konusunda değil, alanındaki her konu için başvurabilirsiniz. Ablam, ben ve kendisine yönlendirdiğim 3 arkadaşım ameliyat olduk. İçinizi rahatlatmak adına sorularınızı cevaplayabilirim.

Merhaba ayisigi
Sana kesinlikle katiliyorum. Goksel beye 1 yil once hem burun hem cene ameliyati olan biri olarak gerek nefes almada gerekse yuzumun cene ve burun uyumunda fazlasiyla mutlu oldugumu soylemek istiyorum. Meger ben daha once nefes almiyormusum ve ustelik cok da cirkinmisim :)) ben de doktorumu tavsiye ediyorum. Fark resimlerimde cok acik olarak gorunuyor :))

Merhaba ayisigi
Sana kesinlikle katiliyorum. Goksel beye 1 yil once hem burun hem cene ameliyati olan biri olarak gerek nefes almada gerekse yuzumun cene ve burun uyumunda fazlasiyla mutlu oldugumu soylemek istiyorum. Meger ben daha once nefes almiyormusum ve ustelik cok da cirkinmisim :)) ben de doktorumu tavsiye ediyorum. Fark resimlerimde cok acik olarak gorunuyor :))

ayışığı ,kesinlikle söylediklerine katılıyorum ben de kendisini başka memnun olan bir hasta referansıyla buldum bir sene oldu ben ameliyat olalı,revizyondu benimkisi,sonuçtan hem fonksiyonel hem de estetik açıdan çok memnunum,gözüm kapalı burdaki arkadaşlara tavsiye ederim,

Kızlar 10 gündür burnum kaşınıyor hapşuruyorum. Her yıl bahar ayında aynı şey oluyor bana. Bugün randevu alabilirsem Göksel Bey'e gideceğim. Burun içine bir ışıkla tedaviden bahsetmişti alerji için. Yaptıranınım var mı? Acıyor mu yapılırken?

Abdülkadir Bey ameliyatlarını anlaşmalı olduğu bir hastanede mi yapmaktadır. Ameliyat süreci hakkında kısa bilgi verebilir misiniz.

Merhaba Bahar hanim. Sizin eski yazilarinizi okudum ilk ameliyat olundugunuzda burnunuzun cok kalkik oldugunu yazmişsiniz. Kalkikligi gecti mi acaba, yoksa revizyon mu yaptirdiniz, Ben 2 aydir ameliyyat oldum,burnun cok kalkik, o yuzden merak ediyorum :KK43:

Abdülkadir Bey ameliyatlarını anlaşmalı olduğu bir hastanede mi yapmaktadır. Ameliyat süreci hakkında kısa bilgi verebilir misiniz.

İpktel Abdülkadir bey ameliyatlarını iki hastanede yapıyor. Hangisi sana uygunsa onu seçiyorsun. Ameliyat sürecide çok hızlı ilerliyor biranda herşey bitiyor ve keşke niye daha önceden olmadım diye üzülüyorsun. Ameliyat olduğun gün hastanede kalabiliyorsun ama aynı gün çıkabiliyorsunda bu tamamen senin kendini iyi hissedip hissetmemene bağlı ben aynı gün çıkmıştım. 2 gün sonra Abdülkadir bey Pansumana çağırıyor. Burnunun içindeki silikonlar alınıyor, benim ilk pansumanım çok kolay geçmişti hiç hissetmemiştim .4 gün sonra burnunun üzerindeki kalıp çıkıyor ve işlemler bitmiş oluyor ,artık yepyeni bir burnun oluyor. Sanada bol şans diliyorum

İpktel Abdülkadir bey ameliyatlarını iki hastanede yapıyor. Hangisi sana uygunsa onu seçiyorsun. Ameliyat sürecide çok hızlı ilerliyor biranda herşey bitiyor ve keşke niye daha önceden olmadım diye üzülüyorsun. Ameliyat olduğun gün hastanede kalabiliyorsun ama aynı gün çıkabiliyorsunda bu tamamen senin kendini iyi hissedip hissetmemene bağlı ben aynı gün çıkmıştım. 2 gün sonra Abdülkadir bey Pansumana çağırıyor. Burnunun içindeki silikonlar alınıyor, benim ilk pansumanım çok kolay geçmişti hiç hissetmemiştim .4 gün sonra burnunun üzerindeki kalıp çıkıyor ve işlemler bitmiş oluyor ,artık yepyeni bir burnun oluyor. Sanada bol şans diliyorum

lobodobduso bilgiler için teşekkür ederim. Abdülkadir Bey iki hastanade yapıyor demişsin. Özel bir bilgi değilse hangi hastaneler olduğunu öğrenebilir miyim. Malum hastanelerin evime yakınlığı da bence önemli bir konu. Bu arada siz anladığım kadarıyla Abdülkadir Bey'den oldukça memnunsunuz. Abdülkadir Bey'i de listemde üst sıralara aldım. Bakalım çok yakın bir zamanda karar verip, süreci başlatmayı düşünüyorum :)

lobodobduso bilgiler için teşekkür ederim. Abdülkadir Bey iki hastanade yapıyor demişsin. Özel bir bilgi değilse hangi hastaneler olduğunu öğrenebilir miyim. Malum hastanelerin evime yakınlığı da bence önemli bir konu. Bu arada siz anladığım kadarıyla Abdülkadir Bey'den oldukça memnunsunuz. Abdülkadir Bey'i de listemde üst sıralara aldım. Bakalım çok yakın bir zamanda karar verip, süreci başlatmayı düşünüyorum :)

İpktel ben çok memnunum Abdülkadir Bey'den 14 Şubat'ta oldum ameliyatımı fotoğraflarımıda paylaştım istersen bakabilirsin ameliyata karar verdiğim andan şuana kadar herşey yolunda gitti şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım çok şükür. Ben bukadar memnunken istiyorum ki herkesle deneyimimi paylaşayım çok önemli tam yüzümüzün ortası gerçekten baktığında direk burnumu görüyordum kendime ama artık gözlerimi görüyorum :)

Bence süreci bir başlat hiç duraklamadan devam et insan geçirdiği günlere gerçekten üzülüyor gelmeli profil fotolarında kadılığı kalan kendini gördükten sonra daha çok üzülüyorsun. En kısa zamanda doktor görüşmelerini başlat bence nasıl olda çoğu doktorun görüşmesi ücretsiz Abdülkadir beyin görüşmesi ücretsiz o kesin onu net biliyorum :) önce bende görüşmeye gitmiştim. Sonra burnunun içini muayene ediyor burun fotoları çekiliyor yüz analizi oranlamalar yapılıyor bir bakıyorsun Afet olmuşsun :) Abdülkadir beyi seçerken sunu düşünmüştüm ben hem burun içindeki sağlık problemimi hemde şekil bozukluğumu giderebilecek bir doktordu ve ikisinidw yaptı şuan inanılmaz nefes alıyorum mesela

Canım ben Central Hospital da olmuştum. O zaman bir de Memorial seçeneği vardı ama aralarında biraz fiyat farkı vardı. Ben nasıl olsa aynı doktor ve ekip yapacak diye maliyeti daha uygun olanı seçmiştim. Göksel Bey bana hangi hastanede olursa olsun ekibinin aynı olduğunu söylemişti. Kendi hemşiresi ameliyattan sonra benim pansumanlarımı da yapan kişiydi zaten ve ameliyatlara hep o giriyormuş yanında. Bir de Amerikalı bir asistanı vardı o zaman hastanede beni ilk o karşılamıştı.

ipktel,ben de Göksel Bey e revizyon ameliyatı olanlardan biriyim,yani 8 ayda ikinci burun estetiğimi oldum.
İlk burun estetiğimi olmak istediğimde Göksel bey in adını çok duymuştum ancak o zamanlar ben her doktorum burnu güzel yapacağına inanan saflardandım.
Ve maddi açıdan ilk yaptırdığım doktor daha uygun olduğundan onu tercih ettim,sonra burnumda çökmeler ve burun içi fnksiyonlarında da nefes alamama gibi problemler belirmeye başladı.
ben de aynı zamanda deviasyonda vardı.
Ve ikinci ameliyat kaçınılmaz oldu.Ama ikinci ameliyatımda aklıma Göksel Bey i koydum.Şu anda bir sene oldu.
Bana da iki hastene seçeneğini sunmuşlardı.Ben de hastanae fiatlarının farklılığından central hospital ı tercih ettim,
Göksel bey öncelikle bana nasıl bir burun yapacağını tasarlamıştı ben de fikirlerimi kendisine belirttim ve ortaya doğal,yüzüme yakışan ve nefes alabildiğim bir burun çıktı.
profilimden resimlerime bakabilirsin,
ameliyat olduktan sonra Göksel bey,ister hastane de bir gece kalabileceğimi belirtti istersen evde de aynı dinlenme sürecini geçirebilirsin dedi,
ben de taburcu oldum kalmadım yani,sonrası tampon çıkarımı,alçı çıkarımı ve rahatlama hepsi topu topuna bir hafta sürüyor ama bende ki süreç biraz daha uzundu çünkü ben rizyon oldum,
mutlaka Göksel bey ile görüşmeleri ve onun fikirlerini almalısın,

düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. İnanın daha önce bu süreci yaşamış olan kişilerin paylaşımları insanda inanılmaz rahatlatıcı bir etki bırakıyor. Bu arada ben fotoğrafları göremiyorum, sanırım mesaj kotası yüzünden.

Ameliyat sonrası bir dönem banyo yapamama sıkıntısı da var tabi, havaların ısınması bu bakımdan da bir dezavantaj yaratacaktır.

ipktel başını yıkamadan istediğin zaman duş alabilirsin. Saçlarını da kuaföre yıkatıyosun fazla sorun olmuyo. Ama tabi yazın biraz sıkıntı olabilir ameliyat. Hem nefes almamak fazla bunaltabilir hem de sıcaktan kanama ve şişme ihtimali biraz daha fazla olabilir. Doktorla konuşmak lazım canım en iyisi.

Şu dönemlerde görüşmeye gitsem, en erken ne zaman ameliyata alabilir.

İpktel ameliyat takvimini en iyi görüşmeye gittiğinde öğrenirsin bence , hem hala yaz gelmedi sıkma canını :) benim arkadaşım 29 Ağustos'ta olmuştu ameliyatını hiçbir problem yaşamadı. Gayet sorunsuzdu ameliyatı da sonrasındada . Ama sen yinede elini çabuk tut randevunu ayarla en azından görüşmeni bitirmiş olursun

X