Burun Estetiği Hasta Yorumları

Valla doktorların dediğine göre yazın ameliyat olmakta bi sorun yok. Ben temmuz sonu olmayı düşünüyorum hatta, doktor beye de söyledim olur dedi.

Ay bu arada 3 gün kaldı Abdülkadir Beyle görüşmeye. Çok heycanlıyım.

Son düzenleme:
Valla doktorların dediğine göre yazın ameliyat olmakta bi sorun yok. Ben temmuz sonu olmayı düşünüyorum hatta, doktor beye de söyledim olur dedi.

Ay bu arada 3 gün kaldı Abdülkadir Beyle görüşmeye. Çok heycanlıyım.

chaosqueen,ben ilk burun estetiğimi 7 temmuzda olmuştum hiç de sıkıntı yaşamadım,artık gerçekten sorun yok eski uygulamaları bilemem tabii,
hayırlısı canım,güvenilir ve işinin ehli bir doktora gidiyorsun,sonucu paylaşırsın ben de merak ediyorum,burnunla ilgili Göksel Bey yorumlarını:))

ipktel başını yıkamadan istediğin zaman duş alabilirsin. Saçlarını da kuaföre yıkatıyosun fazla sorun olmuyo. Ama tabi yazın biraz sıkıntı olabilir ameliyat. Hem nefes almamak fazla bunaltabilir hem de sıcaktan kanama ve şişme ihtimali biraz daha fazla olabilir. Doktorla konuşmak lazım canım en iyisi.

arkadaşlar ,yaz kış inanın farketmiyor ilkini temmuzda ikincisini martta oldum fark yoktu..
tabii ikinci burnumdan memnun kaldım o ayrı ama:))))
sıcaklık bunaltmıyor ya da burnunu vs olumsuz etkilemiyor
tek sıkıntısı güneş gözlüğü takamıyorsun ama onunda çözümü var şapka takıyorsun canım:)

Ameliyat sonrası bir dönem banyo yapamama sıkıntısı da var tabi, havaların ısınması bu bakımdan da bir dezavantaj yaratacaktır.

ameliyat sonrası zaten yazda kışta alçı çıkana kadar banyao yapamıyorsun onun mevsimle alakası yok,ya da kısmı yaparsın saçını kuaförde yıkatırsın .zaten topu topu beş gün sonra alçı çıkıyor ondan sonra duş alabiliyorsun canım

Ameliyat sonrası bir dönem banyo yapamama sıkıntısı da var tabi, havaların ısınması bu bakımdan da bir dezavantaj yaratacaktır.

Banyoda sorun olmuyor ki. Ben ertesi gün duş alıp saçımı da kuaförde yıkatmıştım canım. Ben de bu zamanlar ameliyat olmuştum. Tek sorun güneş gözlüğü takamamak oldu benim açımdan. Benim gözlerim çok hassastır. Hiç bakamam ışığa. Kocaman şapkalar kullandım yaz boyunca. Başka bir dezavantaj hatırlamıyorum.

Banyoda sorun olmuyor ki. Ben ertesi gün duş alıp saçımı da kuaförde yıkatmıştım canım. Ben de bu zamanlar ameliyat olmuştum. Tek sorun güneş gözlüğü takamamak oldu benim açımdan. Benim gözlerim çok hassastır. Hiç bakamam ışığa. Kocaman şapkalar kullandım yaz boyunca. Başka bir dezavantaj hatırlamıyorum.

aynen ben de diagonal,ben zaten iki sene gözlük takamadım şimdide alıştım takmamaya:)

aynen ben de diagonal,ben zaten iki sene gözlük takamadım şimdide alıştım takmamaya:)

ecemali Göksel Bey bana 3 ay sonra gözlük takabilirsin demişti ama doğrusu ben de 6 ay kadar takmadım. Ama artık çok rahat kullanıyorum. Burnum iyi olsunda 3 yıl takmiim gözlük diye düşünüyordum.ç Şimdi çok memnunum burnumdan ve yüzümü çok seviyorumö :) Allaha şükürler olsun ve tabii ki Göksel Beyin sayesinde :KK3:

ben Dr.Abdülkadir Göksel' e revizyon burun ameliyatı oldum..10 yıl önce olduğum ameliyattan sonra burnum fena değildi ancak zamanla mandalla sıkılmış gibi bir görüntü oluşmuştu..ve aslında doğallıktan çok uzak olmuştu..evet hokka gibi kalkık bir burnum vardı ancak her girdiğim ortamda, her yeni tanıştığım kişi burnumun estetik olduğunu soruyorlardı..bu durumdan oldukça rahatsızdım..yeniden ameliyat olmaya ise farklı bir sağlık probleminden sonra karar verdim..iyiki de olmuşum..1,5 ay önce yeniden o masaya yatmak kolay olmadı..4 dr a gittim..dr ların yaptıkları burun fotolarından çok hastalarının kendilerini gördüm ve kararımı Abdülkadir Göksel den yana vererek 1,5 ay önce revizyon ameliyatını oldum...inanılmaz memnunum...benim gibi yüksek takıntılı biri böylesine bir cesaret göstererek ameliyat olduysaa bayanlar korkmayın ve Abdülkadir Göksel' e güvenin...ameliyattan önce kendisine çektirdiğim tüm eziyetler için çok özür dilerim:) tüm endişelerim yersizmiş..gerçekten çok çooook mutluyum...ve artık çok doğal ve en önemlisi son derece sağlıklı bir burnum var:)

baktery öncesi sonrası fotoğrafların varmı canım çok merak ettim burnunu :)

baktery öncesi sonrası fotoğrafların varmı canım çok merak ettim burnunu :)
baktery bence burun estetiği olanlar ikiye ayrılıyor,
revizyon hastaları ve sıfır hastalar,ve bence doktoru en zorlayan hasta grubu revizyon hastaları.ben de Göksel bey i maillerimle boğmuştum,o kadar çok soru sormuştum ki
ve sağolsun tün çtenliğiyle her sorumu cvplamıştı.

baktery bence burun estetiği olanlar ikiye ayrılıyor,
revizyon hastaları ve sıfır hastalar,ve bence doktoru en zorlayan hasta grubu revizyon hastaları.ben de Göksel bey i maillerimle boğmuştum,o kadar çok soru sormuştum ki
ve sağolsun tün çtenliğiyle her sorumu cvplamıştı.

Bence de ecemali. Revizyon burun ameliyatı sanırım her doktorun yaptığı bir ameliyat değil. Senin gibi revizyon olan birkaç hasta görmüştüm ben kontrollere gittiğimde. Çok doğal ve güzel görünüyorlardı. Bir kere çok uzun beklemiştim ve orada tanıştığım kız kendisi söyledi revizyon ameliyatı olduğunu. Ben hiç anlamadım.

deviasyon sorunum için central hospitalda bir kbb ciye gitmiştim, senin burnunun işi uzun güvendiğim bir arkadaşım var burda ameliyat yapıyor o görsün dedi ve aradı, şansıma ameliyattan yeni çıkmıştı hemen geldi. Göksel beyle tanışmamız budur 10 dk içinde kendisinin konuşması bana çok güven verdi hemen karar verdim kendisine ameliyat olmaya ve 10 gün sonra herşey bitmişti. 2011 yılında hem deviasyon hemde rinoplasti oldum burnuma hiçde dikkat etmediğim halde mükemmel bir formu var ve birkaç arkadaşımada referans oldum göksel beye ameliyat oldular.
gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz Allahın özene bezene yarattığı gerçek bir doktor.

deviasyon sorunum için central hospitalda bir kbb ciye gitmiştim, senin burnunun işi uzun güvendiğim bir arkadaşım var burda ameliyat yapıyor o görsün dedi ve aradı, şansıma ameliyattan yeni çıkmıştı hemen geldi. Göksel beyle tanışmamız budur 10 dk içinde kendisinin konuşması bana çok güven verdi hemen karar verdim kendisine ameliyat olmaya ve 10 gün sonra herşey bitmişti. 2011 yılında hem deviasyon hemde rinoplasti oldum burnuma hiçde dikkat etmediğim halde mükemmel bir formu var ve birkaç arkadaşımada referans oldum göksel beye ameliyat oldular.
gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz Allahın özene bezene yarattığı gerçek bir doktor.

kesinikle öyle insana güven veriyor,tşk ler Göksel Bey:)

Bence de ecemali. Revizyon burun ameliyatı sanırım her doktorun yaptığı bir ameliyat değil. Senin gibi revizyon olan birkaç hasta görmüştüm ben kontrollere gittiğimde. Çok doğal ve güzel görünüyorlardı. Bir kere çok uzun beklemiştim ve orada tanıştığım kız kendisi söyledi revizyon ameliyatı olduğunu. Ben hiç anlamadım.

diagonal,revizyon ameliyatlarının iyileşme süreci normal ameliyat olanlara göre daha uzun sürüyor,mesela bana bir sene sonra gözlük kullan dedi Göksel Bey,ben de sonuçtan çok memnunum,kimse anlamıyor,yüzünde bir uyum ve hoşluk var genç görünüyorsun diyorlar ama sebep ne anlamıyorlar:)

ecemali Göksel Bey bana 3 ay sonra gözlük takabilirsin demişti ama doğrusu ben de 6 ay kadar takmadım. Ama artık çok rahat kullanıyorum. Burnum iyi olsunda 3 yıl takmiim gözlük diye düşünüyordum.ç Şimdi çok memnunum burnumdan ve yüzümü çok seviyorumö :) Allaha şükürler olsun ve tabii ki Göksel Beyin sayesinde :KK3:

canım benim revizyon ya iyileşme süreci daha uzun bana dokuz ay olmuştu olalı o zaman sormuştum takabilirsin demişti ama öncesinde takma demişti,ben de takmaya takmaya takmamaya alıştım:))))

canım benim revizyon ya iyileşme süreci daha uzun bana dokuz ay olmuştu olalı o zaman sormuştum takabilirsin demişti ama öncesinde takma demişti,ben de takmaya takmaya takmamaya alıştım:))))

Ben direkt olarak lens kullanmaya basladim ve oyke alistim ki artik gozluge gecmeyi dusunmuyorum bile :) ama ilk ameliyat olanlar icin 3 ay gozluk takilamiyor. Sonrasinda da bence hafif gozluk takilmali. 6 aydan sonra ise sorun olmuyor. Gunes gozlugu takmaya baslamistim :)

Cook sansliymissin gercekten. Soylemeden edemeyecegim :))

Canım gerçekten güzel bir tesadüf olmuş ve aynı zamanda çok şanslıymışsın. Burada herkesin doğru doktoru bulabilmek için canı çıkarken doktor senin ayağına gelmiş :)

Çok geçmiş olsun ,gerçekten çok şanslıymıssınız :) fotoğraflarınız var mı

Kızlar 10 gündür burnum kaşınıyor hapşuruyorum. Her yıl bahar ayında aynı şey oluyor bana. Bugün randevu alabilirsem Göksel Bey'e gideceğim. Burun içine bir ışıkla tedaviden bahsetmişti alerji için. Yaptıranınım var mı? Acıyor mu yapılırken?
diagonal aynı burun kaşıntısı hapşuruk atakları ,geniz akıntısı bendede var Cumartesi günü Bağdat caddesinden geçerken uğradım Abdülkadir beye hemen kontrol etti ,herşey yolunda dedi .ama hspşuruklarımın ve kaşıntımın sebebi bahar polenler :KK43: rhinolight diye bir Işık tedavisi varmış ona başladık ilk seansım Cumartesi yapıldı ve inanmazsın sanki geniz akıntım azaldı , bügünde 2.seansa gittim ve bakıyorum şimdi hapşuruk ataklarım azalıyor yavaş yavaş sanırım bu bitmek bilmeyen allerji sorunumuda çözmek üzereyiz. Ben 2 seansta bukadar etki gördüysem 6 seansın sonunda tamamen bitecek bu alerji

X