Burun Estetiği Hasta Yorumları

Sanırım burun derisi kalın olanlarda oluyor bu dediğin. Bazen de bazı doktorlar top gibi burun ucu yapıyorlar. Goksel Bey bana ameliyat fotografları gösterirken burun ucunda iki kıkirdak olduğunu ve iyi yapılmış bir estetikte doğal burundaki gibi iki kikirdagin da görüleceğini anlatmıştı. Ameliyat ettigi hastaların fotograflarını gösterirken özellikle burun uçlarına bakmıştım ve hepsi cok doğaldı. Ameliyat sonrasında ilk önce burun şişiyor ama benimki ilk aydan sonra seklini almaya başlamıştı. Goksel Beyin ameliyat ettigi çevremdeki arkadaslarimda da burun uçları cok doğal. Bence eğer kalın derili degilsen burun ucun top gibi olmaz.

acaba benim burnum kalın derili mi ince derili mi.ucundan memnunum ama bilmiyorum Hiç Göksel Bey e sormadım?

Birçok arkadaşım başka doktorlara ameliyat olmuşlardı.birçoğununun nefes alamama sorunu hala devam etmekte.benim hiç böyle bir sorunum olmadı. Göksel beye ameliyat olan eşiminde hiç sorunu olmadı. Göksel beye ameliyat olan hiçbir arkadaşım da bir problem çıkmadı. İyiki tavsiyeni dinledik dediler. Hepimiz çok mutluyuz.

misinur ,ameliyat olalı ne kadar zaman oldu?

Kizlar, ozellikle burnu cok kucultulenlerde, burun derinizde burusma kirisma oldu mu? Ben burnum kucultulunce burun derisi fazla gelip poset gibi burusacak iz yapacak diye korkuyorum. Analatabildim mi?

Kizlar, ozellikle burnu cok kucultulenlerde, burun derinizde burusma kirisma oldu mu? Ben burnum kucultulunce burun derisi fazla gelip poset gibi burusacak iz yapacak diye korkuyorum. Analatabildim mi?

hahahahaha çok tatlı ve komiksin chaoqueen,bak mesela benim burnun boyu kısaldı ,sence iz yapmış mı:)))
rahat ol,hangi doktora krarkıldıysan doktoruna güven canım,bizler ilk burun estetiği olan insanlar değiliz,bir sürü insan burun estetiği oluyor
elbette güzel olanı var,olmayanı var ama en azından burun derisinde kırışıklık olacak düzeyde saçmalayacaklarını sanmıyorum:)))

Canim bende senin anlattığın gibi birsey olmadı. Ama Goksel Bey ameliyat oncesinde burnun kucultulmesi degil oranli olması gerekli demişti. Yani derisi burusmaz herhalde böyle olunca.

Merhabalar,

Uzun zamandır forumu takip etsem de yeni yeni yazmaya başladım , ben sadece burun ucu ameliyatı olmak istiyorum.. belki biraz törpü o kadar, ondan bile emin değilim.

Göksel Bey de sanırım doğallıktan yana , ameliyat olanların fotoğraflarına bakınca hiç de belli olmuyor ameliyat oldukları..
Daha önce burun ucu ameliyatı olan var mı Göksel Beyden? daha önce Yakup Avşar'ı düşünüyordum ama arayıp fiyat alınca vazgeçtim. ki verdikleri fiyat en düşük fiyatmış..

Beni acil bilgilendirebilirseniz çok mutlu olurum , yardım =)

Merhaba,

Oncelikle fiyat konusunda bir sey soylemek isterim, her konuda butcenize uygun olan secenegi tercih etmenizi anlarim ancak konu saglik olunca (haddim olmayarak) iki kere dusunun derim.. Ozellikle cok dusuk fiyat verenlere aman dikkat ! Goksel Bey icin ise fazla bir sey soylemeye gerek yok, yaptigi isler ortada.. Kendisi benim de doktorum olur, yani guzel burnumu ona borcluyum.. :) Goksel Beyle gorusmenizi oneririm.. Umarim her sey istediginiz gibi olur..

Merhaba,

Oncelikle fiyat konusunda bir sey soylemek isterim, her konuda butcenize uygun olan secenegi tercih etmenizi anlarim ancak konu saglik olunca (haddim olmayarak) iki kere dusunun derim.. Ozellikle cok dusuk fiyat verenlere aman dikkat ! Goksel Bey icin ise fazla bir sey soylemeye gerek yok, yaptigi isler ortada.. Kendisi benim de doktorum olur, yani guzel burnumu ona borcluyum.. :) Goksel Beyle gorusmenizi oneririm.. Umarim her sey istediginiz gibi olur..

çok doğru,öcelikle ben ilk burun estetiğimde fiatı en uygun olanı tercih etmiştim sonrası 8 ay snra tekrar burun estetiği olmak durumunda aldım,
konu öncelikle sağlık ve esteik olunca fiattan ziyade doğru doktor tercih etmek lazım,bana görede doğru tercih elbette Göksel bey:)
minik burnumu ona borçluyum:)

doktor şeçmek bu işin en zor kısmı....

Evet cok haklisin Ece. Iyi arastirmak gerek. Bu isin sonunda memnun kalmayip revizyon olmak ta var cunku. Cok sukur ki ben ilk ameliyatimda Goksel bey ile tanistim. Ona ameliyat olmak verdigim en dogru karardi. Herkese de gozum kapali tavsiye ederim. Sadece ben degil benden sonra da kendisine ameliyat olan birkac arkadasim da sonuctan cok memnun. Profil resimletime bakabilirsin. Hem burun hem de cene ameliyati oldum grcen yil kendisine.

burun insanın simasını gerçekten çok değiştiriyor,bugün ameliyat olmamış resimlerime baktım,bayağı değişmişim yaw:)

Goksel beyi tanimakla cok sansli oldugumuzu dusunuyorum. Burnumla ben de cok mutluyum. Dedigin gibi simam degisti :) guzellestim :) ve mutluyum :))

fiyatları nedir peki göksel bey'in ? ben dün yakup avşarın uçuk fiyatlarda olduğu öğrendim ve vazgeçtim kendisinden. tv de görmüştüm zaten kendisini :)

Cnm ben sana Goksel beyo oneririm. Resimlerimden de gorebilevegin gibi yuze yakisan burunlar bence onun isi. Fiyat konusuna gelince butceni bilemem tabii ama sahlik ve guzellik icin sonuctan memnun kaldiginda iyiki vermisim bu parayi diyorsun. Yakup heyin ameliyat fitatlari be kadarmis bu arada? Merak ettim.

Merhabalar,

Uzun zamandır forumu takip etsem de yeni yeni yazmaya başladım , ben sadece burun ucu ameliyatı olmak istiyorum.. belki biraz törpü o kadar, ondan bile emin değilim.

Göksel Bey de sanırım doğallıktan yana , ameliyat olanların fotoğraflarına bakınca hiç de belli olmuyor ameliyat oldukları..
Daha önce burun ucu ameliyatı olan var mı Göksel Beyden? daha önce Yakup Avşar'ı düşünüyordum ama arayıp fiyat alınca vazgeçtim. ki verdikleri fiyat en düşük fiyatmış..

Beni acil bilgilendirebilirseniz çok mutlu olurum , yardım =)

Jengusprite, canim karar verdin mi?

doktor şeçmek bu işin en zor kısmı....

doğru, doktor seçimi burun estetiğine karar vermek kadar zor,yüzün en önemli kısmını oluşturan ve nefes almamızı sağlayan önemli bir organımızdır.Bu nedenle doktor seçiminde dikkat etmemiz gereken birkaç nokta olduğunu düşünüyorum,öncelikle doktorun bilgi ve tecrübesini ölçümlendireceğimiz hasta referansları bize doğru seçimlerimizde ışık tutabilir,çünkü doktora güven duymamız çok önemli,
ben Göksel bey e ilk görüşmeye gittiğim an itibariyle inandım ve güvendim,sorduğu her soruya içtenlikle cevap vermesi,gösterdiği hasta resimlerindeki burunların her birinin birbirinden farklı ancak güzel olması,kararımı hızlandırdı.Tamam dedim benim doktorum kesinlikle Abdülkadir Göksel Bey olmalı.Sonuç ortada ben çok memnunum..

Kesinlikle doğru doktoru bulmak en zoru, etrafta okadar revizyon dolaşırken korkuya kapılmamak imkansız.ama biz şanslı kesimiz sanırım şimdiye karar memnun olmayan görmedim doktorumuzdan.

sen şanslısın lobodonduso,ilk ameliyatını Göksel bey e oldun ben de revizyon olanlardanım,ama olsun ikincisinde doğru yolu buldum:)
baksana burda dört kere olanlar var ayy allah korusun valla

Goksel beyi tanimakla cok sansli oldugumuzu dusunuyorum. Burnumla ben de cok mutluyum. Dedigin gibi simam degisti :) guzellestim :) ve mutluyum :))

senin maşallahın var valla :) çok bilinçli bir tercih yapmışsın Göksel bey i tercih ederek:) ben ikincisinde tutturdum:))

X