Burun Estetiği Hasta Yorumları

hahahahaha çok tatlı ve komiksin chaoqueen,bak mesela benim burnun boyu kısaldı ,sence iz yapmış mı:)))
rahat ol,hangi doktora krarkıldıysan doktoruna güven canım,bizler ilk burun estetiği olan insanlar değiliz,bir sürü insan burun estetiği oluyor
elbette güzel olanı var,olmayanı var ama en azından burun derisinde kırışıklık olacak düzeyde saçmalayacaklarını sanmıyorum:)))

chaosqueen ,sen doktora karar verdiğinde ne zaman burun estetiği olmayı planlıyorsun canım?

Arkadaşlar Abdulkadir Goksel Kbb cimi yoksa estetik cehrahımı ,gerçi bu önemli mi ondan da emin değilim.Birde ameliyattan sonra göz çevresinde morarmalar fazla oldumu?

Arkadaşlar Abdulkadir Goksel Kbb cimi yoksa estetik cehrahımı ,gerçi bu önemli mi ondan da emin değilim.Birde ameliyattan sonra göz çevresinde morarmalar fazla oldumu?

Canım Goksel Bey KBB ci. Ama yüz estetik cerrahisi eğitimi almış. Muayenehanesine gittiğinde sürekli burun estetiği olmuş hastalarla karşılaşıyorsun. Ben olalı neredeyse iki yıl oldu ve cok memnunum. Yakın tanıdığım iki arkadasım da Goksel Beye ameliyat oldular ve sonuc mükemmel. Kesinlikle git bir görüş derim.

Benim 4. Seansım bitti. Hic şikayetim kalmadı diyebilirim. Sanırım devam etmeyeceğim 8. Seansa kadar. Umarım tekrarlamaz. Ama hapsurmamak ve rahat nefes almak harika bir duygu. Yasasın Rhinolight :)

Bu sabah cok degil ama hapsurarak uyandım. Sanırım seanslara devam etsem iyi olacak.

Canım Goksel Bey KBB ci. Ama yüz estetik cerrahisi eğitimi almış. Muayenehanesine gittiğinde sürekli burun estetiği olmuş hastalarla karşılaşıyorsun. Ben olalı neredeyse iki yıl oldu ve cok memnunum. Yakın tanıdığım iki arkadasım da Goksel Beye ameliyat oldular ve sonuc mükemmel. Kesinlikle git bir görüş derim.

Göksel bey burnun anatomisini çok bildiği için bukadar ıyı nefes almaya devam edıyoruzz. Medyada popüler olmuş bazı doktorlara ameliyat olan büyük paralar veren arkadaslarım hala nefes alamıyorum diyorlar.benım 3 yıl oldu eşimin 2 yıl oldu. Hem görsellik hemde fizyolojik olarak hiçbir problemimiz yok. !!

Göksel bey burnun anatomisini çok bildiği için bukadar ıyı nefes almaya devam edıyoruzz. Medyada popüler olmuş bazı doktorlara ameliyat olan büyük paralar veren arkadaslarım hala nefes alamıyorum diyorlar.benım 3 yıl oldu eşimin 2 yıl oldu. Hem görsellik hemde fizyolojik olarak hiçbir problemimiz yok. !!

bak o konuda çok haklısın,benimde birçok burun estetiği yapan arkadaşlarım hala nefes alamıyorlar,burun hem fonksiyonel hem de estetik açıdan değerlendirilmesi gereken bir organ,
bu nedenle sadece görüntünün güzel olması yetmiyor,
benim de bir sene oldu ameliyat olalı Göksel Bey e ,çoook memnunum:)

canım ben revizyon oldum Göksel bey e gözümün çevresinde çok fazla morarma olmadı ama Göksel Bey e ilk ameliyat olan bir arkadaşım vardı ondan biraz daha fazla morarma oldu,
Göksel Bey kbb uzmanı,benim ilk ameliyatımdaki doktor plastik cerrahtı benim için farketti,ben kesinlikle kbb lerin burunda daha başarılı olduklarını düşünüyorum çünkü tecrübe ettim canım:)

Kızlar insanın doktoruna istediği zaman ulaşabilmesi ne büyük bir nimetmiş. Gecenin bu saatinde burnumu çarptım diye aradım Göksel Beyi. Sanki normal bir saatte aramışım gibi son derece kibar ve en önemlisi ismimi söyler söylemez hemen tanıdı :). Valla ben dün ne yediğimi hatırlamıyorum, adam iki yıl önce ameliyat ettiği hastasını hatırlıyor. Zaten rhinolight için gidecektim. Gitmişken bakacak burnuma da :).

chaosqueen ,sen doktora karar verdiğinde ne zaman burun estetiği olmayı planlıyorsun canım?

temmuz-agustosta olmayi planliyordum fakat biraz erteliycem. okulu bitirene kadar beklemek istiyorum, yani seneye subat-mart. %99 Abdulkadir bey'e olucam. Uzerinden biraz gecince kararimdan daha emin olurum diye dusunuyorum, hem ameliyat olmak konusunda hem de doktor konusunda. Bi kac ayda cok heveslendim ama biraz beklemek bisey kaybettirmeyecek. Hem de annemlere yuzum olur okulu bitirince.

sen şanslısın lobodonduso,ilk ameliyatını Göksel bey e oldun ben de revizyon olanlardanım,ama olsun ikincisinde doğru yolu buldum:)
baksana burda dört kere olanlar var ayy allah korusun valla

Evet ben sürekli söylüyorum ben çok şanslıyım ama benim gibi birçok kişi var Abdülkadir beyin hastası hepimiz çok şanslı çok mutluyuz teşekkürler Abdülkadir bey çoook teşekkürler

Bu sabah cok degil ama hapsurarak uyandım. Sanırım seanslara devam etsem iyi olacak.

Canım Abdülkadir bey nekadar dediyse kaç seans dediyse okadar devam et bence bırakma ara vermen bile yavaşlatıyormuş , hemen devam et bence , benim seanslarım bitti 15 gün sonra kontrole gel dedi. Ama ne hapşuruk ne geniz akıntısı hiçbirşey kalmadı şükürler olsun :)

temmuz-agustosta olmayi planliyordum fakat biraz erteliycem. okulu bitirene kadar beklemek istiyorum, yani seneye subat-mart. %99 Abdulkadir bey'e olucam. Uzerinden biraz gecince kararimdan daha emin olurum diye dusunuyorum, hem ameliyat olmak konusunda hem de doktor konusunda. Bi kac ayda cok heveslendim ama biraz beklemek bisey kaybettirmeyecek. Hem de annemlere yuzum olur okulu bitirince.

Canım bence de hele senin durumunda beklemenin hiçbir zararı olmaz. Zaten senin burnun da çok kötü değil ki. Abdülkadir Bey kararı bence doğru karar. Sen kendini hazır hissettiğinde ol bence. Olduktan sonra iyi ki olmuşum diyeceksin. Ben neden bu kadar beklemişim ki diye kendime çok kızmıştım.

Göksel bey bana göre doğru bir karar,pişman olmayacağın kesin
kendini her anlamda ne zaman hazır hissedersen o zaman olmanda senin için doğru karar olsa gerek,hayırlısı olsun senin için canım,ben böyle sabırlı bekleyen biri olamadım gitti:)))

Kızlar insanın doktoruna istediği zaman ulaşabilmesi ne büyük bir nimetmiş. Gecenin bu saatinde burnumu çarptım diye aradım Göksel Beyi. Sanki normal bir saatte aramışım gibi son derece kibar ve en önemlisi ismimi söyler söylemez hemen tanıdı :). Valla ben dün ne yediğimi hatırlamıyorum, adam iki yıl önce ameliyat ettiği hastasını hatırlıyor. Zaten rhinolight için gidecektim. Gitmişken bakacak burnuma da :).

Cep telefonunu vermeyen hiçbir doktora devam etmiyorum.ben hastayım oda şifaci rahatsızlık duyuyorsa bu mesleği seçmeyecek. Göksel bey ameliyatta bile asistana baktırır. 7-24 .. Hasta olan kişi doktoruna ulaşamama duygusu cidden travma gibi.özellikle ameliyat olan bir hasta için.Göksel beyde bu tip bir problem yaşanmaz!!

Cep telefonunu vermeyen hiçbir doktora devam etmiyorum.ben hastayım oda şifaci rahatsızlık duyuyorsa bu mesleği seçmeyecek. Göksel bey ameliyatta bile asistana baktırır. 7-24 .. Hasta olan kişi doktoruna ulaşamama duygusu cidden travma gibi.özellikle ameliyat olan bir hasta için.Göksel beyde bu tip bir problem yaşanmaz!!

aynen,ulaşılabilir bir doktor insana güven verir,yaptığı işin de arkasında olduğunu gösterir,Ben her zaman her daim Göksel Bey e ulaştım,sağolsun bir kere cevapsız bırkmadı aramalarımı,

X