Burun Estetiği için Önerileriniz? (Antalya)

MssCoco

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2021
7
2
33
Merhabalar.Çok uzun yıllardır burun estetiği olmak istiyorum,çoğu zaman vazgeçtim,karizmatik bir burnum var dedim,bu riske değmez dedim…Ancak 5yıl öncesinde bir kaza sonucu duvara çarpmamla burnumda oluşan çıkıntı daha bariz görünmeye başladı ve burun ucum da düşük.Kemer yok burnumda sağ tarafımda ufak çıkık kemik haricinde ve sanırım kalın deriliyim.Sağa deviasyon var ayrıca.Nefes problemim yok gibi.Yan profilden resim çekinmek özgüvenimi kırıyor biraz.Velhasılkelam cesaretimi topladım ve ameliyat olmaya karar verdim.Ve bu işte doktor seçiminin ve çok acele etmeden araştırmanın çok önemli olduğunu biliyorum(kardeşim çok alel acele bu işe karar verip ameliyat oldu ve pişman şu an doktor hatası sonucu malesef:KK43: )

Sizlerden ricam Antalya da bu işi hakkıyla yapan,sizin de deneyimlediğiniz memnun kalıdığınız doktor isimlerini paylaşmanız…Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.🤗

(Bu arada benzer konular vardı ancak güncel tarihli değillerdi,güncel bilgiye ihtiyacım var)

Arkadaşlar en azından ameliyat kararını aldıktan sonra doktorla ne gibi konularda konuşabiliriz,neye dikkat etmeliyiz,şuna şuna muhakkak dikkat et ve doktorla konuş..vs dediğiniz neler olabilir?Tecrübesi olan arkadaşlar buradan yada özelden bilgi verirse sevinim…

Karar vermek gerçekten çok zor uzun zamandır araştırıyorum,bir yandan burada yazılan eski konuları okuyorum..iyi ya da kötü deneyimini paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar özelden yada buradan...

Merhabalar, kararınızı verdiniz mi acaba? Ben de Antalya'da burun ameliyatı olmayı düşünüyorum fakat içime %100 sinen birini bulamadım henüz.

Konu güncel kalsın
Nefes problemim var
Araştırma içindeyim

Kızlar kesinlikle Op.Dr.Deniz Dilek diyorum,instagram hesabını incelerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız. ameliyat olalı 1 yıl oluyor çok memnunum.

Kızlar kesinlikle Op.Dr.Deniz Dilek diyorum,instagram hesabını incelerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız. ameliyat olalı 1 yıl oluyor çok memnunum.
Merhaba ücreti ne kadar?
Devlette mi yapıyo özelde mi?
Ağrı sızı durumu oldu mu?

Merhaba ücreti ne kadar?
Devlette mi yapıyo özelde mi?
Ağrı sızı durumu oldu mu?
Merhaba şu anki ücretini bilmiyorum. Özelde. Ağrı sızım olmadı iyileşme sürecim rahat geçti

Merhabalar.Çok uzun yıllardır burun estetiği olmak istiyorum,çoğu zaman vazgeçtim,karizmatik bir burnum var dedim,bu riske değmez dedim…Ancak 5yıl öncesinde bir kaza sonucu duvara çarpmamla burnumda oluşan çıkıntı daha bariz görünmeye başladı ve burun ucum da düşük.Kemer yok burnumda sağ tarafımda ufak çıkık kemik haricinde ve sanırım kalın deriliyim.Sağa deviasyon var ayrıca.Nefes problemim yok gibi.Yan profilden resim çekinmek özgüvenimi kırıyor biraz.Velhasılkelam cesaretimi topladım ve ameliyat olmaya karar verdim.Ve bu işte doktor seçiminin ve çok acele etmeden araştırmanın çok önemli olduğunu biliyorum(kardeşim çok alel acele bu işe karar verip ameliyat oldu ve pişman şu an doktor hatası sonucu malesef:KK43: )

Sizlerden ricam Antalya da bu işi hakkıyla yapan,sizin de deneyimlediğiniz memnun kalıdığınız doktor isimlerini paylaşmanız…Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.🤗

(Bu arada benzer konular vardı ancak güncel tarihli değillerdi,güncel bilgiye ihtiyacım var)
Merhaba, benim onerim en az 3 doktor gezin. Bu doktorları her platformda araştırın,daha once nerde calistiklarina vs bakin.canlı ornek en güvenlisi. Hicbir doktor kötü sonucu ınstagrama vs yüklemez,hepsi iyi sonucları ve ince derilileri yüklüyor. Eğer gerçekten kalın deriliyseniz bu sıkıntı. Kalin derili burnun küçülmesi çok zor. Deriye yapılacak hicbir şey yok çünkü... burun estetiginde sadece kikirdak ve kemiğe müdahale olacak. Deri yine sizin mevcut deriniz kalacak. Özellikle kalın derili burunlarda basarili doktorları araştırın. Mutlaka uzun onem sonuclaro ornek alin kendinize. Ameliyat masasinda ya da ilk 3 4 aydaki sonuclara aldanmayin. 2 yil ve uzeri sonuclar gercek sonuctur

Hüseyin balıkçı çok iyi diyorlar ama 2023’e kadar randevuları doluymuş. 😢

Merhaba bulabildiniz mi acaba Antalya da doktor ameliyat oldunuz mu ? Bende araştırma içerisindeyim

X