Burun estetiği mahvoldum (fotoğraflı)

Öncelikle kötü durmuyor arkadaşlara katılıyorum, bende yakında bir revizyon olacagım eğer pozitif sonuçlanırsa size doktoru önereceğim. Benim bir arkadaşımda ankarada olacaktı özelden isim verirmisiniz ve bence dolgu yaptırmayın

Herkese Merhaba,
Öncelikle hepinize mutlu yıllar diliyorum. Hayatımın son 3 ayı kabus oldu. Büyük kemerli bir burnum vardı herkes gibi bende daha güzel olmak ve rahat nefes almak için burun estetiği yaptırdım. Ankarada çok sevilen günde 2 burun estetiği yapan popüler bir hocamız yaptı. Gelin görün ki burun ucum kabus gibi oldu şimdi kim yüzüme baksa ardından kendi burnuyla oynuyor ucunu tutuyor. hocamıza sıkıntılarımı anlattım ama burun ucundaki boşluk ve sırttaki çöküntü için 6.ayda dolgu yapacağını bu dolguların kalıcı olduğunu söyledi kimse sorsam dolgu geçici diyor. Dolgu yaptırırsam revizyon ameliyatı daha zorlu olabilirmiş.
Ne yapacağımı bilmiyorum revizyon için doktor bulamadım özellikle burunucu için başarılı olan doktor önerileriniz varsa sevinirim. Kimseye anlatamıyorum ailem arkadaşlarım bezdi benden yalvarırım biriniz bir yol gösterin.

Her yorumunuz ve yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Doktorunuz kimdi özelden yazabilir misiniz? Ankara’da revizyon için listemde olan biri var.O mu diye merak ettim.

Burun ucunu yamuk yapmış belki ödemin etkisidir ama bence ödem değil bu.. revizyon yaptırma derim yine de o kadar bariz bi durum değil ve fotoğraflarda her zaman daha çok dikkat çekiyor gerçek hayatın aksine

Benim ameliyatımdan bu yana 1 yıl 3 ay geçti kalın deriliyim bekle bekle dedi doktor hiç değişmedi iyice yumuşadı ucu düştü altını desteklememiş ucu düşük olduğu gibi duruyor ince uzundu şimdi hem kalın hem uzun maalesef zamanla geçmiyor olduğu gibi duruyor şimdi Ankaradayım revizyon doktor arıyorum ama fiyatlar korkunç geçen sene antalyada 9 bine oldum şimdi 70 80 90 neden bulcam napcam bilmiyorum ucu ağır sürekli iple yukarı bağlayıp uyuyorum nefeste alamıyorum
Bende burnu düşürmeye çalışıyorum Ne kadar süre sonra burnunuz düştü acaba

Kötü değil nefes sıkıntınız toksa revizyona gitmeyin ikinci ameliyatlar çok çok iyi birine yapılmalı. İyileşmesi aynı olmaz. Burun masajları var internetten bulun mutlaka onları uygulayın.

3 aylık burun henüz çok yeni. kalın derilisin; 3 ayda hiçbirşey belli olmaz. - sene bekle sonra beğenmezsen yaptır ve asla dolgu falan yaptırma.

mehmet metine ameliyat oldum. Ben hala memnun değilim kolumellamı yani burun ucumu çok kısaltmış. ama burun köprümün üst kısmının yanları şiş gözlerimi çökük gösteriyor bu da… bunun düzelmesi için beklemek gerekiyormuş. yabancı forumlarda böyle demişler (kemik kesildiği yerde nasır gibi sert tabaka oluşurmuş adı callus)

Herkese Merhaba,
Öncelikle hepinize mutlu yıllar diliyorum. Hayatımın son 3 ayı kabus oldu. Büyük kemerli bir burnum vardı herkes gibi bende daha güzel olmak ve rahat nefes almak için burun estetiği yaptırdım. Ankarada çok sevilen günde 2 burun estetiği yapan popüler bir hocamız yaptı. Gelin görün ki burun ucum kabus gibi oldu şimdi kim yüzüme baksa ardından kendi burnuyla oynuyor ucunu tutuyor. hocamıza sıkıntılarımı anlattım ama burun ucundaki boşluk ve sırttaki çöküntü için 6.ayda dolgu yapacağını bu dolguların kalıcı olduğunu söyledi kimse sorsam dolgu geçici diyor. Dolgu yaptırırsam revizyon ameliyatı daha zorlu olabilirmiş.
Ne yapacağımı bilmiyorum revizyon için doktor bulamadım özellikle burunucu için başarılı olan doktor önerileriniz varsa sevinirim. Kimseye anlatamıyorum ailem arkadaşlarım bezdi benden yalvarırım biriniz bir yol gösterin.

Kime oldunuz

Herkese Merhaba,

Merhaba revizyon gecirdiniz mi acaba bi surecte

X