Anket Burun estetiği oldum ama alisamadim

hayat123m

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
118
25
27
Arkadaşlar burun estetiği oldum 3 hafta önce ama burnum bana küçük geliyor her aynaya baktığımda sanki daha küçülüyor Muş gibi geliyor ben özellikle doğal istedim burnum eğri ve kıkırdakta problem vardı şükür nefes almakta problem yaşamıyorum ama önceki fotoğraflarq bakıyorumda sanki çok küçülmüş gibi bu süreçte biraz psikolojim bozuldu ve burun deliklerimde büyük görünüyor bu zamanla düzelir mi

Son düzenleme:
Arkadaşlar burun estetiği oldum 3 hafta önce ama burnum bana küçük geliyor her aynaya baktığımda sanki daha küçülüyor Muş gibi geliyor ben özellikle doğal istedim burnum eğri ve kıkırdakta problem vardı şükür nefes almakta problem yaşamıyorum ama önceki fotoğraflarq bakıyorumda sanki çok küçülmüş gibi bu süreçte biraz psikolojim bozuldu ve burun deliklerimde büyük görünüyor bu zamanla düzelir mi
Kime oldunuz

Burun kanatları genişti biraz ama burun estetiğinden sonra daha çok belli oldu o zamanla düzelecek bir şey mi dokrotorum iyi araştırarak gittim şu ana kadar memnun olmayan yok bende isim vermeden önce normal mi bu bu süreç onu merak ediyorum

Fotoğraf at ki bakalım anlayalım, görmeden yorum yapmak zor. Gözünüz henüz alışmamış da olabilir, gerçekten küçük olmuş da olabilir. Bilemeyiz.

Fotoğraf at ki bakalım anlayalım, görmeden yorum yapmak zor. Gözünüz henüz alışmamış da olabilir, gerçekten küçük olmuş da olabilir. Bilemeyiz.
Fotoğraf attım aşağıda bulunuyor ilk alçi çıktığında fena gözükmüyordu sonra bandaj takıldı ilk iki hafta zaten çok bir şey anlamadım ama bandaj çıktığında beri etrafimdaki herkes ben dahil küçük olduğunu görüyoruz

Eklentiler

• IMG_20240209_113243.jpg
    IMG_20240209_113243.jpg
    124,4 KB · Görüntüleme: 308
  • IMG_20240209_113138.jpg
    IMG_20240209_113138.jpg
    131,5 KB · Görüntüleme: 306
  • IMG_20240209_113931.jpg
    IMG_20240209_113931.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 309
  • IMG_20240209_113902.jpg
    IMG_20240209_113902.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 312
Son düzenleme:
Fotoğraf attım aşağıda bulunuyor ilk alçi çıktığında fena gözükmüyordu sonra bandaj takıldı ilk iki hafta zaten çok bir şey anlamadım ama bandaj çıktığında beri etrafimdaki herkes ben dahil küçük olduğunu görüyoruz
Arkadaşlar yorum yaparsınız sevinirim

Bana küçük gelmedi ya hatta önden geniş geldi. Bu arada 3.haftada geniş olması,şişkinlik olması çok normal. Burnun oturması 6 ay,1 yılı alıyor. Çok şükür sağlık sorununuz yok, sizin çok küçük dediğiniz gibi bir abartı durum yok. Sürekli aynaya baktığınız için garip geliyordur, rahat olun. Absürt,kötü bir burun değil

Bana küçük gelmedi ya hatta önden geniş geldi. Bu arada 3.haftada geniş olması,şişkinlik olması çok normal. Burnun oturması 6 ay,1 yılı alıyor. Çok şükür sağlık sorununuz yok, sizin çok küçük dediğiniz gibi bir abartı durum yok. Sürekli aynaya baktığınız için garip geliyordur, rahat olun. Absürt,kötü bir burun değil
Burun kanatları geniş o da zamanla iner mi

Burnunuz çok küçük olmaz az daha da ucu düşer şuan çok şiş ben 4. Ayda ödemlerim bitti dedikten sonra bile bir tık daha toparladı burnum

Şu an ödemli. Gayette güzel olmuş bence. Burnunuzun ucu belli bi zaman sonra düşecek zaten yapıldığı bile belli olmayacak. Küçük olmamış bence gayet güzel olmuş. Gözünüz zamanla alışır. Geçmiş olsun.

Eklentiler

• IMG_20240209_214917.jpg
    IMG_20240209_214917.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 289
Yandan bu şekilde gözüküyor attığım fotolardan biri karanlık cikmis bu yenisi bu da yorum yaparsınız sevinirim

Bir tane daha attım foto ona da bakabilir misiniz rica etsem
Burnunuz küçük olmamış boyutu ideal sadece geniş ve şişkin duruyor. O şişkinlik de zamanla inecektir. Kalın deriliyseniz oturması 1 yılı alabilir. Bu süreçte beklemekten başka çareniz yok. Ben genel olarak burnunuzu beğendim,tatlı duruyor. Sürekli aynaya baktığınız için takıntı yapmışsınız

X