Burun estetiği olmak istiyorum fakat

sahsiagah

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
16
9
27
Arkadaşlar bi süredir burunum ile ilgili problemlerim var. Kendimi cok beğenmiyorum sanki burun ameliyatı olursa daha güzel olurmuşum gibi hissediyorum. Fakat cok korkmaya başladım tam karar veremiyorum. Maddi olarak tek şansım var bi daha olamam. Manevi olarak süreci de tekrar yasamak istemem. Burnum biraz büyük ve ucu düsük onun dışında bi eğrilik ya da kemer yok. Biraz küçültüp ucunun dikleştirilmesini istiyorum. Sonuç daha kötü olur ve kendimi hiç beğenmem diye de korkuyorum. Bu ameliyatı olanlardan tavsiye alırsam cok sevinirim.

Arkadaşlar bi süredir burunum ile ilgili problemlerim var. Kendimi cok beğenmiyorum sanki burun ameliyatı olursa daha güzel olurmuşum gibi hissediyorum. Fakat cok korkmaya başladım tam karar veremiyorum. Maddi olarak tek şansım var bi daha olamam. Manevi olarak süreci de tekrar yasamak istemem. Burnum biraz büyük ve ucu düsük onun dışında bi eğrilik ya da kemer yok. Biraz küçültüp ucunun dikleştirilmesini istiyorum. Sonuç daha kötü olur ve kendimi hiç beğenmem diye de korkuyorum. Bu ameliyatı olanlardan tavsiye alırsam cok sevinirim.

Benimde en büyük handikapım. Valla bekledikce de fiyat olarak artıyor kendileri ... 😩

Evet maalesef, bazen hemen yaptırasım geliyo sonra kötü sonuçlar görünce de soğuyorum. Cok kararsızım

Evet eskiye dönüşün asla ihtimalinin ihtimali yok. Ama nedense çok güzel yapmışlar fotolar çok yaptırma isteği uyandırıyor. Doktorla uyum çok önemli.

Bence yaptır. Ben de yaptıracağım, öyle büyük değişiklik beklemiyorum, minicik biraz küçültüp, yukarı alsın. Zaten yaşlandıkça burun baya değişiyor. Kemikte sıkıntı yoksa, eti düzeltmek daha kolay.

Aşırı pişman olmuş biriyim. Eger bu sitedeki başlıkları okusaydım asla yaptirmazdim

Herkesin pişmanlığı tecrubesi kendine bence. Ben yaptırdım aklımda hiç yokken pat diye ani kararla. Çok memnunum. Kolay bir süreç değil ama eskisinden bin kat güzel ve çok doğal oldu iyi doktor seçmek önemli bence.. Sadece doktorla da ilgisi yok şans biraz da. bazı insanın vucudu iyileşirken düzgün iyileşmiyor 6ay sonra 1 sene sonra burnu tekrar yamulan-çöken vs de gördüm. Her zaman kötü sonuc ihtimali var... Ama iyi sonuc alan onbinlerce insan da var sadece kötüyü düşünerek adım atılamaz diye düşünüyorum

Herkesin sonucu kendi cildine kemerine, iyileşme sürecine göre değişiyor doktor seçimi de önemli tabi önceki burunlar referans olacaktır az çok . Gerisi şans dert etmeyin olacak olan oluyor. Belli bir standarti yok bunun her buruna her şekli veremiyorlar

Pandemide benim elime maddi imkan geçmişti ben de sizin gibi korkup olmadım şu an o kadar pişmanım ki. İşe girdim aylarca çalışıp biriktirip yaptıracağım. Korkunun ecele faydası yok en ucuz yerler bile 50 bin,100 bin olmuş bence direkt olun. Bu süreçte ek olarak psikolojik destek almak size iyi gelecektir. Ben pandemide corona olurum diye korkumdan olamadım şimdi de para biriktirmek için çalışıyorum, benimki de öyle bir yıkıklık 😂😂

Bence yaptır. Ben de yaptıracağım, öyle büyük değişiklik beklemiyorum, minicik biraz küçültüp, yukarı alsın. Zaten yaşlandıkça burun baya değişiyor. Kemikte sıkıntı yoksa, eti düzeltmek daha kolay.
Eğer burnunuzda bariz sorun yoksa çok hassas çalışan bir doktor seçmelisiniz. Büyük kemerli burunlar kolaydır güzel sonuç alınır ama öyle sandığınız minik değişiklikler maalesef kötü sonuçlanabilir. Minik burnum ameliyat sonrası mahvoldu. Patatesten hallice. İyi araştırın ve revizyonu göze alıyosanız bu işe girişin

Herkesin pişmanlığı tecrubesi kendine bence. Ben yaptırdım aklımda hiç yokken pat diye ani kararla. Çok memnunum. Kolay bir süreç değil ama eskisinden bin kat güzel ve çok doğal oldu iyi doktor seçmek önemli bence.. Sadece doktorla da ilgisi yok şans biraz da. bazı insanın vucudu iyileşirken düzgün iyileşmiyor 6ay sonra 1 sene sonra burnu tekrar yamulan-çöken vs de gördüm. Her zaman kötü sonuc ihtimali var... Ama iyi sonuc alan onbinlerce insan da var sadece kötüyü düşünerek adım atılamaz diye düşünüyorum
Evet bende sizin gibi düşündüm ve burnum mahvoldu. En kötüsünü düşünüp öyle göze almalısınız. Aynada kendinizi gördüğünüzde sonuç kötüyse bunu umursamayacak biriyseniz evet olun arkadaşlar. Ama zaten burnunu yaptıran biri dış görünümüne önem veren biridir ve o kötü sonuç onu depresyona sokabilir. İnanın kötü sonuç alıp depresyona giren o kadar insan var ki. Hele maddi sıkıntınız ve psikolojik sıkıntılarınız varsa asla bulaşmayın.

Evet bende sizin gibi düşündüm ve burnum mahvoldu. En kötüsünü düşünüp öyle göze almalısınız. Aynada kendinizi gördüğünüzde sonuç kötüyse bunu umursamayacak biriyseniz evet olun arkadaşlar. Ama zaten burnunu yaptıran biri dış görünümüne önem veren biridir ve o kötü sonuç onu depresyona sokabilir. İnanın kötü sonuç alıp depresyona giren o kadar insan var ki. Hele maddi sıkıntınız ve psikolojik sıkıntılarınız varsa asla bulaşmayın.
Kesinlikle katılıyorum minnacık burnum vardı şu an kalın. Sonradan öğrendim estetikli burunlarin kalın olduğunu. Ben de depresyona girdim 1.Ayımı geride bıraktım deliler gibi de pişmanım. Eskisi kemerliydi ona rağmen böyle düşünüyorum

Kesinlikle katılıyorum minnacık burnum vardı şu an kalın. Sonradan öğrendim estetikli burunlarin kalın olduğunu. Ben de depresyona girdim 1.Ayımı geride bıraktım deliler gibi de pişmanım. Eskisi kemerliydi ona rağmen böyle düşünüyorum
Evet benimde öyle oldu herkes ödem inecek incelecek dedi hayır arkadaşlar burun şekli aynı kalıyor evet zamanla şişlik gidiyor ama burun başta açıldığında nasılsa o şeklin küçük hali olmuş oluyor. 1 yıl oldu burnum gözüme kadar yayıldı resmen. İncecik burun yapıştı kaldı yüzüme

Bana sanki popüler kültür kendinizi kaptırmış gibi geliyorsunuz.

Sonuc kotu olmaz, istedigin gibi olmasa bile eski halinden iyi olur diye dusunuyorum

Ben de zaman zaman istiyorum ve kararsızım. Bir arkadaşım devlet hastanesinde burnunu yaptırdı. Fiyatı özele göre daha uygundu. Ben de muayeneye gittim ama doktor bana hiç ameliyat önermedi. Burnum büyük değil hafif kemerli önden bakınca güzel duruyor ama yandan hiç beğenmiyorum. Doktor burnumun genel olarak güzel olduğunu ve ameliyatı önermeyeceğini, yapmayacağını, yine de istiyorsam plastik cerrahiye gitmemi söyledi. Zaman zaman aklıma takılıyor. Çok araştırdım ameliyat sonrası çok kolay atlatan da var göz altları moraran, şişen, iyileşmesi uzun süren de var. Tavsiyem yaptıracaksan birden fazla doktordan görüş al, Instagram hesaplarındaki yaptıkları diğer burunlara falan bak.

Bekleme bence istiyorsan yaptır ama iyi bir doktora 👍

Olabilir herkes kusursuz görünüm peşinde, ama cok güzel bir burnum oldugu da söylenemez. Mesela insanlar dudaklarını da yaptırıyor ama onlarla bir sorunum yok.
Yani siz kendinizi nasıl iyi hissedeceksiniz yaptırın tabi ki. Ben sadece herkesin aynı olduğunu düşünüyorum. Herkesin burnu aynı model. Sonradan eski burnum diye aglayani da çok bu operasyonun. En iyi doktora yaptırın madem.

Yani siz kendinizi nasıl iyi hissedeceksiniz yaptırın tabi ki. Ben sadece herkesin aynı olduğunu düşünüyorum. Herkesin burnu aynı model. Sonradan eski burnum diye aglayani da çok bu operasyonun. En iyi doktora yaptırın madem.
Sadece fikir danışmak istedim daha tam karar vermiş sayılmam, bende birbirine benzeme konusunda sizinle aynı düşünüyorum ama işte yüzüme güzellikte katacağına da inanıyorum kararsızım açıkçası

X