Burun Estetiği Olup da Beğenmeyen, Pişman Olanlar

sizin doktorunuz kimdi ve burnunuzun neresini beğenmediniz?

serpilce55 arkadaşım öncelikle arkadşlık teklifimi kabul ettiğin teşekkür ederim. albümündeki resmine baktığımda inan burnun hiç ama hiç göze çarpmıyo hele hele sağdaki resimde %0 oranında bir problem görünmüyo zaten genel olarak güzel bi bayanmışssın.. tekrardan resmini benimle paylaştığın için teşekkür ederim.

ben de günlerdir osman beyi araştırıyorum ne yazıkki çok şey bulamadım canım ama iki kişi var osman beye ameliyat olan burda yorum yazanlardan biri çok memnun resimlerini eklemiş beğenmiş forumdakiler de ben de ekledim onu ama uzun zamandır girmemiş kk ne sanırım artık bakmıyor buraya o yuzden göremedim bi türlü resimlerini..diğeri de beğenmediğini ifade etmiş çok kalkık oldu filan demiş 2 arada 1 derede kaldım ne yapsam bilmiyorum ben de osman beyii duymuştum iyi diye güzel burunlar yapıyormuş filan üstelik kbb ci sağlık açısından da problem oluşmadan ameliyat olurum diyorum da neyin nasıl olacağını kestiremiyorsun çok kötü bi durumdayım karar veremiyorum

Bend olupta 1000 pişman olanlardanım...Yemek yiyemiyor, uyku uyuyamıyorum. Sadece Allaha sığınıyorum bana yardım etsin diye.

Canım aradan geçmiş epey bir zaman, acaba şimdi fikirlerin nasıl?

ben genelde işinin ehline olup da kendisi pişman olan görmedim,her halükarda önceki halinden cok daha güzel olduğunu söylüyor olanlar,ama insanların dışardan begenmediği burunlar oluyor tabi

sen kme oldun ameliyat

ankarada nebil beye ameliyat olmayı düşünüyorum lütfen ilgilenenler araştıranlar ameliyat olup olumlu olumsuz sonuclar alanlar buraya yazabilirmii=((

bende çok pişmanım kesinlikle doktorunuzu iyi seçin ve şunu unutmayın ucuz etin yahnisi yavan oluyormuş ben bunu anladım ve çok üzgünüm çook :(

sen hangi doktora olmuştun ki?

gmzgmz86 dr. adını da paylaşırmısın sakıncaı yoksa

glaze_butterfly , dr un kim ? memnun olanı bulmak zor. bi de yeniyim ben foto göremiyorum , gönderebilir misin rica etsem.

bende çok pişmanım kesinlikle doktorunuzu iyi seçin ve şunu unutmayın ucuz etin yahnisi yavan oluyormuş ben bunu anladım ve çok üzgünüm çook :(

geçmiş olsun cerenxx , ben de yaptırmayı düşünüyorum günlerdir araştırıyorum. dr. un kim ? bir de pişmanlığın nedir , paylaşırsan çok sevinirim

geçmiş olsun cerenxx , ben de yaptırmayı düşünüyorum günlerdir araştırıyorum. dr. un kim ? bir de pişmanlığın nedir , paylaşırsan çok sevinirim

ben ankarada oldum numune hastanesinde dr ismi vermem yasak sanırım ama iyi araştırın lütfen acele etmeyinn ben acele etmekle çok yalnış bi karar almışım

burun estetiği olup pişman olan arkadaşlar dr ismide verirseniz ameliyat olmak isteyenlere daha çok yardımcı olursunuz isim verirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Çok geçmiş olsun fataldanger ve megumi, çok üzüldüm başınıza gelen talihsizliklere.... Yüzünüzde çökme birden fazla ameliyat olduğunuz için mi meydana geldi yoksa başka bir sebepten mi?

Çok geçmiş olsun fataldanger ve megumi, çok üzüldüm başınıza gelen talihsizliklere.... Yüzünüzde çökme birden fazla ameliyat olduğunuz için mi meydana geldi yoksa başka bir sebepten mi?

ameliyatın başarısız olması yüzünden desem.. iyi bir ameliyatsa üç ameliyat da olsan çökme olmazki

benimde dikis izi kaldi burnumda hamile oldugum icin gitmiorum doktora ayrica burnum tikanmaya basladi bende izmirde ozel bi doktora birazda pahaliya yaptirdim gerci gorunusu iyi ama dikis izi beni rahatsiz edio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…