BURUN ESTETİĞİ PİŞMANLIĞIM

Merhaba bence kendinizi öyle üzmeyin eski haline göre daha doğal gayet normal duruyor gayet kibar burun bence ☺️ takıntı etmeyin öyle kendinizi sevin şimartın kızlar 💐♥️

Yeni burnunuz gayet güzel duruyor ki hala şişlikleri inmemiş, zamanda daha güzel oturacaktır. Kaydırak gibi kalkık burunlar çok yapay ve komik duruyor bence bu şekliyle güzel olmuş sürekli incelemeyin kendinizi baktıkça bi şey bulursunuz psikolojik olarak

Ben 3. revizyonumu oldum hala ufak tefek sıkıntılarım var 5. ayım maalesef kötü doktorlar beni bu ameliyatta uzman yaptı okumadığım tıbbi makale kalmadı.
Lakin sizin buruna dokunmadan ne olduğunu bilemem artı callus olsa bile zamanla yok oladabilir olmaya da bilir. Bazen kemik iyileşirken o callus tabakası yok oluyor daha soft bir hal alıyor. Bazen de çıkık şekilde kalıyor doktor yeniden törpülüyor-lokalle yapılabilir. Şişlikse zaten sorun yok.

Yerinde olsam 1-1.5 sene sonra duruma bakarım eğer yukarıda dediğim bozukluklar yoksa asla büyük bir revizyona girişmem. Eğer kemer kalıcı olursa doktorunuz lokalle törpüleyebilir diye okumuştum.
Merhaba benim burnumda çok kalkık sizce iner mi bu durum

Ben estetik burun sevmediğim için bayıldım diyemem artı küçültülmüş burunları da sevmiyorum ama sizi ilgilendiren kısmı söyleyeyim yorum olarak; klasik estetikli bi burnunuz olmuş ve eski burnunuza göre gayet güzel .
Siz hayal ettiğiniz buruna sahip olamadığınız için üzülüyorsun sizi anladım haklısınız beklentiler anlamında ama böyle riskli bi tercihle sonuç yine de güzel çıktığı için kendinize teselli verin .Pozitif enerjiyle yeni burnunuzu sevin 🤍

Ben estetik burun sevmediğim için bayıldım diyemem artı küçültülmüş burunları da sevmiyorum ama sizi ilgilendiren kısmı söyleyeyim yorum olarak; klasik estetikli bi burnunuz olmuş ve eski burnunuza göre gayet güzel .
Siz hayal ettiğiniz buruna sahip olamadığınız için üzülüyorsun sizi anladım haklısınız beklentiler anlamında ama böyle riskli bi tercihle sonuç yine de güzel çıktığı için kendinize teselli verin .Pozitif enerjiyle yeni burnunuzu sevin 🤍
teşekkürler

Herkese merhaba. 3 gün sonra burun estetiğimin 3. ayına gireceğim. İlk paylaştığım 4 foto önceki burnum diğerleri şu anki burnum. Orta deriliyim hala ödemlerim var yani. Çaprazdan bakıldığında kaydırak gibi burnum olsun ucu biraz kalkık kemerim hiç kalmasın istemiştim. Hiç istediğim gibi bir burun olmadı.Önden bakıldığında burnumun kemikleri bile belli olmuyor yalnızca burun delikleri gözüküyor.Sağ çaprazımda (en son eklediğim foto belli olsun diye flashla çektim) eskiden olan kemerimin biraz küçük hali yine oluştu. Yandan bakıldığında muhteşem olmasa da diğer yönlere göre düzgün olduğu için şükrediyorum. Çok mutsuzum kızlar. Yaklaşık 25 bin verdim evet eski burnum kötüydü şuanki ona göre çok iyi ama ben eskisinden daha iyi olsun diye bu parayı vermedim gerçekten iyi olsun diye verdim zaten zorluklarla biriktirdim bu parayı ve revizyon için maddi durumum yok bu şekilde hayatımı geçirmek zorundayım. Psikolojim alt üst oldu her gün ağlıyorum.

Sizlerden istediğim teselli değil lütfen gerçek görüşlerinizi söyleyin. Bu kemer 1 yıl içinde düzelme ihtimali var mıdır? Burun estetiği 1 yıl sonunda çok değişen varsa bilgilendirirse sevinirim. Bir de lütfen benim için dua edin kemer azalsın ve yok olsun diye imkansız biliyorum ama...
Eki Görüntüle 3228913 Eki Görüntüle 3228916 Eki Görüntüle 3228914 Eki Görüntüle 3228915 Eki Görüntüle 3228917 Eki Görüntüle 3228919 Eki Görüntüle 3228920 Eki Görüntüle 3228921 Eki Görüntüle 3228922
Merhabalar , ben bundan yaklaşık 1.5 sene önce burun ameliyatımı oldum fikir vermesi açısından bilgi vermek istedim eski kemerimin olduğu yerde hafif bir kemer oluştu ameliyat sonrası ben de kafama çok takmıştım ama dolguyla doktor halletti, burun hareketsiz bir yer olduğu için iki defa dolgu yapınca ömür boyu kullanabileceğimi söyledi.

nasıl yani ben anlamadım. rinoplasti yapmayıp burun dolgusu yaptıranlar var onlarınki eriyor da sizinki nasıl erimeyecek? 2.yi de yaptınız mı bi de ücretsiz mi oldu
Merhabalar , ben bundan yaklaşık 1.5 sene önce burun ameliyatımı oldum fikir vermesi açısından bilgi vermek istedim eski kemerimin olduğu yerde hafif bir kemer oluştu ameliyat sonrası ben de kafama çok takmıştım ama dolguyla doktor halletti, burun hareketsiz bir yer olduğu için iki defa dolgu yapınca ömür boyu kullanabileceğimi söyledi.

Merhaba. Öncelikle şöyle söyleyeyim; burnunu tamam bir nebze kaldırmış fakat burun kanatlarını filan keşke daraltsaymış. Eski burnun gibi geniş duruyor. Kemerinizin yine çıkmasına şaşırdım. Belki de ödemdir, ödeme bağlı bir çıkıntı olabilir bilemiyorum. Henüz bir şey söylemek için çok erken moralini bozma fakat ödem olduğu ucundan belli oluyor, 6 ay bir geçsin. Benim de neredeyse 5 ay olacak fakat memnun olmadığım şeyler var ve hala düzelmesini beklediğim. Ben alıştım artık eskisi kadar takmıyorum. En azından eski burnum yok diyorum. Çünkü eski burnum seninkinden kat kat kötüydü biliyor musun😅Yani kusursuz olmasa bile olmuş. Moralini hiç bozma.

2 burun ameliyatı geçirmiş biri olarak, o şiş bölgeye her gün nazikçe 4-5 kez 5-10 saniye baskı yapmanızı tavsiye ederim. Bir kaç ay sonra indiğini göreceksiniz

Ben nefes alamadığım için 2.yi oldum. Burun kanadında hafif çöküklük var bi tarafında ama dolguyla halledileceği için takmıyorum, çözümü var. Önümüzdeki günlerde dolgu düşünüyorum o bölgeye
Merhaba, kime 2. ameliyati kime oldunuz acaba?

Burun tıkanıklığı probleminiz ne zaman geçti peki arkadaşlar? Benim pazartesi 3 hafta olacak ameliyat olalı. Gün içinde tıkanmalarım oluyor sürekli 🥹

X