BURUN ESTETİĞİ PİŞMANLIĞIM

İnanın herkes benzer yorumlar yapıyor.Ben hala iyi yorum bulmak için uğraşıyorum.Hayalime ulaşacağım derken elde daha kötüsüyle kalacağım diye de korkuyorum.
10 üzerinden 9 gayet iyi aslında.Benim de sorunlarımı da söylemezsem kimse farketmiyor.Gösterince ‘Aaa evet ama yine de güzel’ diyorlar. İkinci ameliyatta Dr burun ucumdaki asimetriyi düzelticem diye kısaltmış.Bu halini hiç sevmedim.Sırtta da sorunlar olunca yine olmadı düşüncesinden kurtulamadım.🧐 Aynaya bakınca ‘Vay canına ne güzel oldu’ dememiz gerekiyordu ama olmadı.
Bende 1.seneden sonra olmadı değişim aynen kaldı. Kıkırdak kullanımına bağlı belki,benimkin kaburga kıkirdagi, asla çökme yapmıyor yıllarca gidiyor ,kulaktan alınan kıkırdak pek sağlam olmuyor açıkçası, yas ilerledikçe burun buyur ve derin kalınması olur aslında. Kıkırdak konulduğu size .daha fazla daralicagini sanmam ama burnunuzu hep yukarı doğru silin ,kanalları kapatıp sumkurmeyin
Ama son ameliyatından sonra olmadı. İlk ve 2si den sonra burnum zamanla yok oldu evet kanatlarım çöktü mandal.burun diyorlar aynen öle oldu .çünkü dr tüm kikirdaklari almış zamanla kanatları tutanlardan çöktü.ancak kaburga kıkırdak kurtarır dedi son dr saolsun çok iyi bir dr denk geldim .

Ama son ameliyatından sonra olmadı. İlk ve 2si den sonra burnum zamanla yok oldu evet kanatlarım çöktü mandal.burun diyorlar aynen öle oldu .çünkü dr tüm kikirdaklari almış zamanla kanatları tutanlardan çöktü.ancak kaburga kıkırdak kurtarır dedi son dr saolsun çok iyi bir dr denk geldim .
Geçen yıl çok ödemliydim.Bu yüzden hem kendimi hem başkalarını çılgınca inceliyordum.Hatta yanımda ve çantamda sürekli ayna taşıyordum.Bu yıl eskisi gibi bakmıyorum.Fotoğrafta çekmiyorum çünkü o fotoğraflara bakmak sinirimi bozuyor.
Bende kulak kıkırdağı kullanıldı ama ona kusur bulmuyorum.Sorunumu o çözebilirsiniz ama doktorum revizyon konusunda tam bir beceriksiz çıktı.Ben şok revizyon yapmadığını bile bile lades dedim.Sonuç ortada..
Doktorunuzu burada in ya da özelden yazarsanız sayfasını incelemek isterim.

X