Burun Estetiği Sonrası Süreç!

rosemoonnn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2022
73
19
Arkadaşlar Cumartesi günü burun estetiği oldum. Benim burnumda hem eğrilik, hem kemer hem de burun ucu düşüklüğü vardı. Doktor cok zorlanmış. Kıkırdak normalde yumuşak olur ama benim kıkırdağım kemikleşme derecesinde sertleşmiş ve eğrilik artık S gibi olmuş. Bugün ameliyattan sonraki 2.hatta 3.günüm ama cok ağrım var. Her yerim şiş, dişlerim çok ağrıyor, baskı yapıyor. Her gün farklı bir ağrıyla karsılaşıyorum. Her gün sağlıklı beslenmeye calısıyorum, yumuşak şeyler yiyorum, evde yürüyüş yapıyorum, ilaçlarımı kullanıyorum. Düne göre çok daha iyiyim bugün ama burun ameliyatı olanlara soruyorum bunlar normal mi sizce? Bende cok fazla sislik oldu çünkü. Sürekli buz uyguladığım halde.
Sizin süreciniz nasıldı Doktor cok uğraştığı icin mi acaba bu kadar acı cekiyorum diyorum. Kaşımın ortasına kadar girmek zorunda kalmış çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal 1hafta 10gun böyle olması ben yemek bile yiyemedim sadece çorba oda pipetle geçiyor merak etmeyin

Normal 1hafta 10gun böyle olması ben yemek bile yiyemedim sadece çorba oda pipetle geçiyor merak etmeyin
Çok rahatladım, teşekkür ederim. 🙏🏻 Dün ki halimi görmeniz lazımdı çok çok kötüydü yüzüm bu yine iyi hali. Çok zor bir süreç.
Siz nasılsınız simdi?

Arkadaşlar Cumartesi günü burun estetiği oldum. Benim burnumda hem eğrilik, hem kemer hem de burun ucu düşüklüğü vardı. Doktor cok zorlanmış. Kıkırdak normalde yumuşak olur ama benim kıkırdağım kemikleşme derecesinde sertleşmiş ve eğrilik artık S gibi olmuş. Bugün ameliyattan sonraki 2.hatta 3.günüm ama cok ağrım var. Her yerim şiş, dişlerim çok ağrıyor, baskı yapıyor. Her gün farklı bir ağrıyla karsılaşıyorum. Her gün sağlıklı beslenmeye calısıyorum, yumuşak şeyler yiyorum, evde yürüyüş yapıyorum, ilaçlarımı kullanıyorum. Düne göre çok daha iyiyim bugün ama burun ameliyatı olanlara soruyorum bunlar normal mi sizce? Bende cok fazla sislik oldu çünkü. Sürekli buz uyguladığım halde.
Sizin süreciniz nasıldı Doktor cok uğraştığı icin mi acaba bu kadar acı cekiyorum diyorum. Kaşımın ortasına kadar girmek zorunda kalmış çünkü.
Eki Görüntüle 3167415
Benim de fenaa şişmişti. Hatta 3 hafta sürdü tamamen gitmesi. Ama doktor da bana demişti herkes böyle şişmez. Benim cildim biraz hassas, hemen şişiyor.

Benim de fenaa şişmişti. Hatta 3 hafta sürdü tamamen gitmesi. Ama doktor da bana demişti herkes böyle şişmez. Benim cildim biraz hassas, hemen şişiyor.
3 hafta mı baya uzun sürmüş.😳 Benimde aniden şişmeye başladı, morardı heryerim. Bir de burnumun öncesi ve sonrasını cok merak ediyorum. Doktor instagram sayfasında yaptığı burunları öncesi sonrası paylasıyor ama benimkini paylaşmamış hiç, niye anlamadım kötü mü oldu😒
Neyse Çok geçmiş olsun, suan memnun musunuz?

Geçmiş olsun. Kişiye göre değişiyor şişlik ve morarma,Normal bi süreç. Kreminizi bol bol kullanın . Her burnu paylaşmıyor doktorlar. Siz bir fotoğraf isteyin asistanından isterseniz.

Geçmiş olsun. Kişiye göre değişiyor şişlik ve morarma,Normal bi süreç. Kreminizi bol bol kullanın . Her burnu paylaşmıyor doktorlar. Siz bir fotoğraf isteyin asistanından isterseniz.
İstedim ama ameliyata ben girmediğim icin ben de fotoğraflar yok, doktorumuzda fotoğraflar. 1.hafta kontrolünde isteyebilirsiniz dedi asistanı.

Geçmiş olsun, tek seferde kurtulursunuz umarım. Göz altlarınızı görünce o günlerim geldi aklıma. Ben bayılmıştım o görüntüme :KK70: Göz altlarım çukurdur normalde ama ilk hafta sizinki gibi dolu dolu olmuştu şişlikten dolayı ve ben bu görüntüden aşırı hoşlanmıştım. :confused:
Şimdi bol bol sıvı alın, C vitamini alın ve bolca dinlenin. İlk hafta zor, sonra çok çabuk iyileşiliyor hiç korkmayın.

Geçmiş olsun, tek seferde kurtulursunuz umarım. Göz altlarınızı görünce o günlerim geldi aklıma. Ben bayılmıştım o görüntüme :KK70: Göz altlarım çukurdur normalde ama ilk hafta sizinki gibi dolu dolu olmuştu şişlikten dolayı ve ben bu görüntüden aşırı hoşlanmıştım. :confused:
Şimdi bol bol sıvı alın, C vitamini alın ve bolca dinlenin. İlk hafta zor, sonra çok çabuk iyileşiliyor hiç korkmayın.
çok çok teşekkürler😂❤️
Siz nasıl beğendiniz ya ahahah😂😂😂
Ben hiç memnun değilim aynaya bakarken korkuyorum , yine bu halim iyi halim benim. Bir gün öncesini görseydiniz şok olurdunuz. Zombi gibiydim. 🤭
Bol bol çorba, su, maydanoz suyu filan iciyorum. Ödemlerime iyi geliyor. Evde yürüyüşe filan kalkıyorum annem sağolsun yardımcı olmaya calısıyor.
Sizin ne zaman olmuştunuz ameliyat? Memnun musunuz suan😌

3 hafta mı baya uzun sürmüş.😳 Benimde aniden şişmeye başladı, morardı heryerim. Bir de burnumun öncesi ve sonrasını cok merak ediyorum. Doktor instagram sayfasında yaptığı burunları öncesi sonrası paylasıyor ama benimkini paylaşmamış hiç, niye anlamadım kötü mü oldu😒
Neyse Çok geçmiş olsun, suan memnun musunuz?
Benimkinide paylaşmadı Kötü yaptı çünkü burnumu insanlarda o paylaşılanları görüyor sadece bunun birde kamera arkası var güzel yapmadıkları burunları paylaşmıyorlar uyanıklar

Benimkinide paylaşmadı Kötü yaptı çünkü burnumu insanlarda o paylaşılanları görüyor sadece bunun birde kamera arkası var güzel yapmadıkları burunları paylaşmıyorlar uyanıklar
Bir de bu soruyu sorduktan sonra ben 1.hafta kontrolüme gittim. Ameliyat resimlerimi istedim öncesi sonrası olarak ama ameliyat resimlerimi atmadılar bana. Güya aylık ve isimsiz olarak atıyormuş doktor resimleri asistanına. O da öyle içinden paylaşıyormuş. Karışmış olabilir dendi atılmadı.

Bir de bu soruyu sorduktan sonra ben 1.hafta kontrolüme gittim. Ameliyat resimlerimi istedim öncesi sonrası olarak ama ameliyat resimlerimi atmadılar bana. Güya aylık ve isimsiz olarak atıyormuş doktor resimleri asistanına. Asistanı da içinden seçerek paylaşıyormuş. Alamadım çok içimde kaldı. Burnumdan da memnunum oysaki.

Gayet iyiyim ilk günler normal zor bir süreç geçiyor zamanla
Merhaba bisey sormak istiyorum .ben 10 gün önce ameliyat olsun burun estetiği 5 gün oncede alçı alındı .Fakat alçı alındığından beri kesintisiz bir agrı sızlama durumum var şaka gibi ama sadece uyurken bişe hissetmıyorum doktor alcıyı aşınca artık yüzünü yıkayabılırsın demişti ama ben dokunamıyorum burnuma .Sizinde böyle bi durumunuz oldumu olduysa ne zaman geçti agrısı .

Benim burnumuda çok kötü yaptı ve paylaşmadı fotoğrafını o doktor yüzünden yeniden revizyon olmak zorundayım zamanımı çaldı yaptığı özensiz estetikle,

X