Burun estetiği sonrası

P Pembegomen bu arada bende bu site sayesinde keşfettiğim enfla c 'den aldım ödem atmak için beğendim. Sonuçta c vitamin takviyesi bi araştırmisyerswn

Bugün burun ameliyatindan sonra 11.günüm kaşlar ve burnun birleştiği nokta o kadar kalın ki şuan ameliyat olduğum için pişmanlıktan psikolojiyi bozmuş durumdayim ameliyat olup böyle durumla karşılaşan var mı şuan burnum o kadar saçma sapan bi halde ki dümdüz kocaman şişlik var
🥺 3. günüm bitiyo şuan inşaAllah burnumda rahatsız edici bi durumla karşılaşmam çok takıntılıyım zaten bide onu kafaya takmam umarım 🙄

Benim 18. Günüm, gözlerim çok ayrık ve kaş aram şiş. Aynaya her bakışımda pişmanlık duyuyorum. Kaş aramdaki ödem inse bile gözlerim yine ayrık mı duracak?? Burun kökümü çok indirmiş dolaysıyla kavis fazlaca oluşmuş?? Neye benzeyeceğim i?? Tüm bunlar geçer mi yoksa hayat boyu pişmanlık mı????????

Benim 18. Günüm, gözlerim çok ayrık ve kaş aram şiş. Aynaya her bakışımda pişmanlık duyuyorum. Kaş aramdaki ödem inse bile gözlerim yine ayrık mı duracak?? Burun kökümü çok indirmiş dolaysıyla kavis fazlaca oluşmuş?? Neye benzeyeceğim i?? Tüm bunlar geçer mi yoksa hayat boyu pişmanlık mı????????
Merhaba gecmis olsun bence simdiden uzulmeyin bi burnunuz otursun en az 4 5 aya belli olur

Bugün burun ameliyatindan sonra 11.günüm kaşlar ve burnun birleştiği nokta o kadar kalın ki şuan ameliyat olduğum için pişmanlıktan psikolojiyi bozmuş durumdayim ameliyat olup böyle durumla karşılaşan var mı şuan burnum o kadar saçma sapan bi halde ki dümdüz kocaman şişlik var
Merhaba baya zaman geçmiş burnunuzun son halinden memnun musunuz ? Nasıl geçti bu süre zarfı. Bende ameliyat oldum 16. Günüm burnum çok kalkık pişmanım
m

Aceleci değil aslında ilk ameliyat sonrası o kadar korkunç bisiyle karşılaşıyoruz ki aynada bu süreçten geçmiş insanlardan bilgi almak kadar doğal birşey yok bu aceleci olmak değil psikolojik olarak kendini rahatlatmaya çalışmaktır...
merhaba kesinlikle katılıyorum yorumuna. şu an nasıl hissediyorsun burnunla ilgili. lütfen psikolojikmen çökmek üzere olan birini teselli et :KK66:

X