Burun Estetiğinde Doğan Pınar ile Erkan Soylu

ilk sombahar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2021
38
38
Merhaba arkadaşlar,burnum için hem etlerin temizlenmesini hem de estetik müdahale düşünüyorum.(Orta kalın deri,geniş burun,alerjik burun akıntısı)
Dr.Doğan Pınar ile Dr. Erkan Soylu arasında kaldım.Doğan Beyle görüştüğümde pozitif bir elektrik aldım ve hem instagramda hem de muayenehanesinde gördüğüm hastaları beğendim.Ancak daha önce kendisinde ameliyat olmuş bir tanıdığım yok dolayısıyla uzun dönem sonuçları bilmiyorum.
Dr.Erkan Soyluya ise bir arkadaşım ameliyat oldu hem nefes problemi düzeldi hem de burnu yüzüne çok yakıştı.Ben kendisi ile henüz görüşmedim ancak instagram paylaşımlarında gördüğüm burunları hep birbirine benzettiğim için bilemiyorum.
Bu iki doktora kendi yahut yakını ameliyat olmuş kimse varsa bilgi verebilir mi?Siz ameliyattan memnun musunuz ?Olumlu,olumsuz yönleri nedir?Talepleriniz ne ölçüde karşılandı?

Son düzenleme:
Ben ahmet islama çarşamba muayene olacağım.

Erkan soyluya da bakmıştım
35 bin demişlerdi. Zaten o an araştırma asamasındaydım .

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,burnum için hem etlerin temizlenmesini hem de estetik müdahale düşünüyorum.(Orta kalın deri,geniş burun,alerjik burun akıntısı)
Dr.Doğan Pınar ile Dr. Erkan Soylu arasında kaldım.Doğan Beyle görüştüğümde pozitif bir elektrik aldım ve hem instagramda hem de muayenehanesinde gördüğüm hastaları beğendim.Ancak daha önce kendisinde ameliyat olmuş bir tanıdığım yok dolayısıyla uzun dönem sonuçları bilmiyorum.
Dr.Erkan Soyluya ise bir arkadaşım ameliyat oldu hem nefes problemi düzeldi hem de burnu yüzüne çok yakıştı.Ben kendisi ile henüz görüşmedim ancak instagram paylaşımlarında gördüğüm burunları hep birbirine benzettiğim için bilemiyorum.
Bu iki doktora kendi yahut yakını ameliyat olmuş kimse varsa bilgi verebilir mi?Siz ameliyattan memnun musunuz ?Olumlu,olumsuz yönleri nedir?Talepleriniz ne ölçüde karşılandı?
Erkan soylunun her yüze aynı burunu yaptığını düşünüyorum bana çok doğal da gelmiyor açıkçası doğan pınara baktım daha güzel göründü gözüme yaptığı burunlar ben de şuan araştırma sürecindeyim Ahmet dilber Niyazi altıntoprak fahrettin Yılmaz baver şimşek
Erkan soylunun herkese aynı burunu yaptığını düşünüyorum doğal da durmuyor bana göre doğan pınara da baktım gözüme daha hoş geldi yaptığı burunlar ben de araştırma sürecindeyim kafam çok karışık🥴

ay benim de arada kaldigim iki doktor. dogan hoca hakkinda ilk ameliyat icin fiyat bilgisi olan var mi erkan hoca 25k diye biliyorum

ay benim de arada kaldigim iki doktor. dogan hoca hakkinda ilk ameliyat icin fiyat bilgisi olan var mi erkan hoca 25k diye biliyorum
Burun yapısına göre fiyat veriyordu ben geçen sene gittiğimde bana 16 demişti ,bir tanıdığım ince derili olmasına rağmen ona 17 bin demişti mesela ancak bu sene bilmiyorum.

Doğan Pınardan genel olarak memnun olanları gördüm ama benim zevkime göre biraz büyük ve fazla doğal yapıyor. Hasta farklı isterse ona göre yapabilir belki ama fiyatları yüksek galiba. Görüşmeye gidenler bu sene verdiği fiyatları paylaşabilirmi

Ben gözlemimi paylaşayım. Burnunuz ince deriliyse, zaten büyük değilse, sadece kemer sorunu olan bir burunsa doktorların sonuçlarına bakıp en beğendiğinize gidebilirsiniz. Bu burunlarda iyi sonuç alınıyor. Fakat burnunuz kalın derili, etli ve büyükse her doktor burnunuzu küçültemez. Burada kullanılan teknik önemli hale geliyor. Bazı doktorlar büyük burun kapalı ameliyatla da küçülür dese de öyle bir şey yok, hepsi yapamıyor. Bu sebeple açık ameliyat daha iyi bir tercih olur, tabii doktoruna göre… Yani doktor araştırırken sizin burnunuza benzer burunlarda nasıl sonuç alınmış ona bakmalısınız. Revizyon ameliyat için doktor arıyorsanız da iki kat dikkat edin. Revizyon tecrübesi çok olan doktora gidin mutlaka.

X