Burun estetikten sonra mutsuzluk

İlk haftalara göre bir tık indi biraz daha inecekmis tabi bana daasagı dogru masaj önerdi ama burun ucu düşer baska bi sıkıntı olur diye onu pek yapamıyorum 1.5aylık daha burnum benim sıkıntım ucu top gibi inmedi ödem hiç estetik burun durmuyor sanki bi inseydi su sisler
Ay benim de oyle acaba asagiya dogru masaj mi yapsam ama doktorum yukariya dogru yap düser dedi de dusmez gibime de geliyor. Ilk haliyla ve 1.5 aylik haliyla foto atabilir misiniz bana ozelden acaba ?

Ay benim de oyle acaba asagiya dogru masaj mi yapsam ama doktorum yukariya dogru yap düser dedi de dusmez gibime de geliyor. Ilk haliyla ve 1.5 aylik haliyla foto atabilir misiniz bana ozelden acaba ?
şimdi nasıl burnunuz

Benim de burnumun ucunda cizgi olustu delikleri uzun bi degişik duruyo sizce düzelir mii şuan 2ay olmak üzere o cizgiler hala var 1.5aylıkki burnumun ucunda olan ödem mi sizce ya??
D3ACF8E5-8EB8-496B-B284-658CD023784E.jpeg

Bence ödem değil,burun kanatlari çökmüş."Nazal valv"deniliyor sanırım adına netten araştırın.
Burun deliği şekillendirici aparat almıstım dr umdan ameliyat sonrası kullanmak için bugün gün boyu onu taktım bana fark etmiş gibi geldi sizcee???

Eklentiler

• 8AF09D08-3799-45D1-B267-5A1602EDDB2C.jpeg
    8AF09D08-3799-45D1-B267-5A1602EDDB2C.jpeg
    160,7 KB · Görüntüleme: 148
Burun deliği şekillendirici aparat almıstım dr umdan ameliyat sonrası kullanmak için bugün gün boyu onu taktım bana fark etmiş gibi geldi sizcee???
Halen aynı zaten hemen etki etmezm her kosulda 1 yil beklemeniz lazim.Aparatı arkadaşım uyurken komple takıyor 3 ay da takacak onu takarsınız fakat doktor kanatları iyi desteklemediyse ya da içerde eğrilik varsa yani nazal v dediğimiz durum varsa sıkıntı. Kanatlar cukurumsu duruyor,çökük gibi ve yeni ameliyat olmuşsunuz, böyle kalsa neyse... ama ilerlerse sikinti ki ilerleyecektir bence. Rinoplasti olduğunuz doktora değil,başka bir doktora göstererek görüş alın. Başka bir doktor daha objektif olacaktır.

şuan memnun musun doktoru tavsiye eder misin araştırıyorum da instagramda paylaştığı burunlar çok hoş

İlk haftalara göre bir tık indi biraz daha inecekmis tabi bana daasagı dogru masaj önerdi ama burun ucu düşer baska bi sıkıntı olur diye onu pek yapamıyorum 1.5aylık daha burnum benim sıkıntım ucu top gibi inmedi ödem hiç estetik burun durmuyor sanki bi inseydi su sisler
merhaba ameliyat için fatma ünalı düşünüyorum siz şuan memnun musunuz ve fotoğraf atar mısınız bunu sormak için siteye üye oldum

Kızlar bu süreç gercekten aynaya her baktığınızda kafanızı bambaska bir sorunla kurcalayan bir süreç ama sonucu güzel sabırla beklerseniz. Ben şuan çok memnunum o çizgiler kayboldu bi tık daha indi oturdu sayılır daha 2.5aylık ama bu halinden memnunum dr um kafama birsey takıldıgında hep yanına cagırdı rahatlattı o çizgiler gecmemis olsa istersen kalıcı dolgu yaparım istersen hemen muayene hanede küçük bi işlemle düzeltirim dedi. Ama ödemmis sanırım ben cok alıstım sevmeye basladım oturdukca daha da güzelleşecegine eminim artık😊❤️
66D1ACC5-EEBD-444A-BCDA-7C987771BA86.jpeg

Kızlar bu süreç gercekten aynaya her baktığınızda kafanızı bambaska bir sorunla kurcalayan bir süreç ama sonucu güzel sabırla beklerseniz. Ben şuan çok memnunum o çizgiler kayboldu bi tık daha indi oturdu sayılır daha 2.5aylık ama bu halinden memnunum dr um kafama birsey takıldıgında hep yanına cagırdı rahatlattı o çizgiler gecmemis olsa istersen kalıcı dolgu yaparım istersen hemen muayene hanede küçük bi işlemle düzeltirim dedi. Ama ödemmis sanırım ben cok alıstım sevmeye basladım oturdukca daha da güzelleşecegine eminim artık😊❤️Eki Görüntüle 3022697
o kadar sevindim ki adınıza daha önce konuşmuştuk sizinle. bir ay oldu benim de çok zor bi süreç biliyorum. Allah bana da nasip etsin içime sinmesini dilediğim gibi düzelmesini inşallah <3

Kızlar bu süreç gercekten aynaya her baktığınızda kafanızı bambaska bir sorunla kurcalayan bir süreç ama sonucu güzel sabırla beklerseniz. Ben şuan çok memnunum o çizgiler kayboldu bi tık daha indi oturdu sayılır daha 2.5aylık ama bu halinden memnunum dr um kafama birsey takıldıgında hep yanına cagırdı rahatlattı o çizgiler gecmemis olsa istersen kalıcı dolgu yaparım istersen hemen muayene hanede küçük bi işlemle düzeltirim dedi. Ama ödemmis sanırım ben cok alıstım sevmeye basladım oturdukca daha da güzelleşecegine eminim artık😊❤️bEki Görüntüle 3022697

Kızlar bu süreç gercekten aynaya her baktığınızda kafanızı bambaska bir sorunla kurcalayan bir süreç ama sonucu güzel sabırla beklerseniz. Ben şuan çok memnunum o çizgiler kayboldu bi tık daha indi oturdu sayılır daha 2.5aylık ama bu halinden memnunum dr um kafama birsey takıldıgında hep yanına cagırdı rahatlattı o çizgiler gecmemis olsa istersen kalıcı dolgu yaparım istersen hemen muayene hanede küçük bi işlemle düzeltirim dedi. Ama ödemmis sanırım ben cok alıstım sevmeye basladım oturdukca daha da güzelleşecegine eminim artık😊❤️Eki Görüntüle 3022697
Çok güzel olmuş burnunuz🙂indi derken düştü mü burnunuz? Kalın derili miydiniz acaba? Benim 1.5 aylık burnum ödemli daha ucu ve yanları zaman geçtikçe burun kısalıyor ve küçülüyor mu? Sizin nasıldı ilk başlarda?

Doktorunuz kimdi

Ben de Fatma Ünal dr a ameliyat oldum 11gün önce. Dudak kalkar mı diye ameliyat öncesi sordum kalkmaz dedi cok dogala yakın burunlar yaptıgı için onu tercih ettim ama bugün 11.günüm ve ben hala domuz gibiyim aynaya bakamaz oldum keyfim gitti dısarı cıkamıyorum. Belki 6.ayda daha farklı olur ama bazıları ameliyattaki gibi kaldı yazmıs korktum sizinkiler düzeldi mi zamanla.
Ben sizin instada paylaşılan ameliyat fotoğraflarına bakıp onu tercih etmeyi düşünüyodum :’)

Ben de Fatma Ünal dr a ameliyat oldum 11gün önce. Dudak kalkar mı diye ameliyat öncesi sordum kalkmaz dedi cok dogala yakın burunlar yaptıgı için onu tercih ettim ama bugün 11.günüm ve ben hala domuz gibiyim aynaya bakamaz oldum keyfim gitti dısarı cıkamıyorum. Belki 6.ayda daha farklı olur ama bazıları ameliyattaki gibi kaldı yazmıs korktum sizinkiler düzeldi mi zamanla.
Acaba ne kadara yaptırdınız

Ben sizin instada paylaşılan ameliyat fotoğraflarına bakıp onu tercih etmeyi düşünüyodum :’)
Suan burnum 4 aylık gayet memnunum cok erken yorum yapmısım oturdukca hem dudak kalkıklıgım hem önden görüntüm normallesti suan hala ödemli hala her gün baska bi burun derim de kalın sanırım ondan ben cok erken konusmusum :)

X