Burun kanatlarında asimetri

Mavi_Eftelya

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
874
2.786
Kızlar günaydın iyi pazarlar .

Ameliyatımın 12 .günü. pek bir sıkıntım yok ama burun kanatlarında asimetri var. Yani ödem mi bilemedim. Geçer mi yaşayan var mı aranızda . Yandan çok iyi duruyor ama karşıdan görünüyor . Burun deliklerim de yok sadece kanat kısmında yanakların birleştiği yerde ...ödem mi sizce . Çok mu erken daha

Ameliyatımın 12 .günü. pek bir sıkıntım yok ama burun kanatlarında asimetri var. Yani ödem mi bilemedim. Geçer mi yaşayan var mı aranızda . Yandan çok iyi duruyor ama karşıdan görünüyor . Burun deliklerim de yok sadece kanat kısmında yanakların birleştiği yerde ...ödem mi sizce . Çok mu erken daha
Eğer burnunuzun kendisi yani ameliyat olmadan önceki hali asimetrikse doktorlar bunu tamamen eşitleyemiyor diye düşünüyorum. Ama eski burnunuzda asimetri yoksa ve doktor dikkatsiz davranmamışsa ödemdir.
Ben de 4.haftadayım ve asimetri oluştu ama ödem olduğunu biliyorum çünkü bariz bir şişlik var.

Bende de şiş gibi duruyor aynen. İnş ödemdir sizin de benim de. Teşekkür ederim cevabınız için

Merhaba, burun kanatlarındaki asimetri düzeldi mi? Benim bir burun kanadım aşağıda duruyor. Bir burun değil yukarı biri çapraza bakıyor. Bir de doktora göre burun kanadımın aşağı bakan tarafında şişlik var hala diyor. 17 gün oldu ameliyat olalı ama geçmeyecek bu durum diye korkuyorum. Sizin ameliyatınız benden daha önce olmuş, bir gelişme var mı diye merak ettim. Şu aşağıya doğru sarkık gibi görünüm geçse, burun deliklerimdeki asimetriyi önemsemeyeceğim zaten

Merhaba, burun kanatlarındaki asimetri düzeldi mi? Benim bir burun kanadım aşağıda duruyor. Bir burun değil yukarı biri çapraza bakıyor. Bir de doktora göre burun kanadımın aşağı bakan tarafında şişlik var hala diyor. 17 gün oldu ameliyat olalı ama geçmeyecek bu durum diye korkuyorum. Sizin ameliyatınız benden daha önce olmuş, bir gelişme var mı diye merak ettim. Şu aşağıya doğru sarkık gibi görünüm geçse, burun deliklerimdeki asimetriyi önemsemeyeceğim zaten
çok az azaldı ama geçmedi tam olarak . Sizin daha çok çok erken . Benim de 40 gün oldu ama bana bile çok erken ama tabi insan takılmadan edemiyor .
Güzel sonuçlar alırsınız umarım

çok az azaldı ama geçmedi tam olarak . Sizin daha çok çok erken . Benim de 40 gün oldu ama bana bile çok erken ama tabi insan takılmadan edemiyor .
Güzel sonuçlar alırsınız umarım
Cevabınız için çok teşekkür ederim, evet hala ödemlerimin olduğunun farkındayım ama yine de tedirgin oluyorum. Umarım siz de yakın zaman da istediğiniz buruna kavuşursunuz. Sağlıcakla kalın

merhaba burun kanatlarınızdaki asimetri düzeldi mi acaba? benimki de önden bakınca sol kısım aşağıya doğruyken sağ kanat yukarda :/

Kızlar bende olalı 4 gün oldu ama ameliyat fotolarımı görünce bütün moralim bozuldu sizce burun sırtındaki o şişlik normalmi

Eklentiler

• e5439084-4db7-4d1c-bb88-147472fd1d48.jpeg
    e5439084-4db7-4d1c-bb88-147472fd1d48.jpeg
    87,6 KB · Görüntüleme: 31
Senin nasıl oldu burnun memnunmusun dediğin gibi hala şiştir ama yşnede şekil bellidir dimi
yandan çok güzel ama önden burun ucu
çok yamuk duruyor burun kanatlarından biri sol taraf çok şiş aşağıda gibi o yüzden burun delikleri de asimetrik gibi duruyor çok moralim bozuk :/ doktor ödemden dolayı değilse oraya dikiş atarız falan dedi ama korkuyorum ne zor bir süreçmiş ya

son durumunuzu yazar mısınız lütfen🙏🏻🙏🏻

Merhaba sizin düzeldi mi

X