Çocuk Hastalıkları Burun tıkanıklığı:(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

çiçek 2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2007
220
0
bebeğimin yine geceleri burnu çok tıkanıyo,
öksürükte var. nasıl açılır bu burun okyanus suyu bi işe yaramıyo.
uyutmuyo bebeğimi şu burun senağlama

bebeğimin yine geceleri burnu çok tıkanıyo,
öksürükte var. nasıl açılır bu burun okyanus suyu bi işe yaramıyo.
uyutmuyo bebeğimi şu burun senağlama

benim oglusum uc yasinda dogdugundan beri burnu cok sik tikanir.bazi kremler var burnununicine suruluyo nemlendirsin diye.sonra yattigi odayi nemli tut hep havalandir.bir bardagin icine su koy birak bi koseye .yan yatir canim.allah sifasini verior insallah.benim oglusum uc yasinda bu konuyla alakali cok doktora goturduk bide buyudukce kulak intihabida olmaya basladi.meyerse burnuyla alakaliymis .simdi burnunda et oldugu ordaya cikti .cok doktora goturduk biri aldirin biri kalsin diyo bizde sasirdik:1shok:bebesini benim icin op annesi:emir_bebek:Şeniz:nazar:

çiçek buhar makineleri varya hiç zaman kaybetmeden al
hem öksürüğünü de rahatlatır

canım bu sorun bendede var buhar makınası pek işe yaramıyor ama bır tasın içine kaynar su koyup vıkcs atıyorum odasına bır koseye koyuyorum bırde odasında camasır kurut yanı oda nemlı olacak rabbım sıfa versın

he bırde yaparmısın bılmeme ama oksuruge cok ıyı gelıyor dutpekmezının içine cay kasıgının ucuyla karabıber at ve bunları bır tasım kaynat içebılecegı sıcaklıkta içir bıraz zor içiyolar ama dene oksuruge bırebır

merhaba öncelikle geçmiş olsun
öksürük gündüzmü gecemi daha yoğun
benimde 22 aylık kızım da aynı sorun oldu ama geceleri öksürük uyutmuyodu bir de burun tıkanıklığı çok kötü sprey olarak ne kullanıyorsun?

geceleri daha yoğun öksürüğü. sterimar kullanıyoruz. okyanus suyu.
bir yaşından küçük olduğu için başka sprey kullanamıyoruz ne yazıkki.
çok kötü gerçekten uyutmuyo bebeğimi tabi bizide.

Aynı dertten muzdaribiz. Ben bir çözüm bulamadım, burun tıkalı olduğu için ağzından nefes alıyor, haliyle kulak iltihabını çok sık geçiriyor. Dün doktordaydık yine iltihap olmuş. Doğal olarak antibiyotik içiyor şu an.

Sterimar filan birişe yaramadı bende de.Nazonex sprey verdi bakalım sonuç ne olacak.CADIARZU

canım bu sorun bendede var buhar makınası pek işe yaramıyor ama bır tasın içine kaynar su koyup vıkcs atıyorum odasına bır koseye koyuyorum bırde odasında camasır kurut yanı oda nemlı olacak rabbım sıfa versın

\\hadi kisin bunu yaptim kaloriferin ustunde yazin ne yapicam sicak suya koyup da odasina koysan olurmu...benimde kizimda boyle problem varda...fisfisfis

benim kzımdada sürekli burun tıkanıklığı var ve gniz akıntısına sebep oda öksürüğe neden oluyor. ne yapabilirz

çiçek buhar makineleri varya hiç zaman kaybetmeden al
hem öksürüğünü de rahatlatır

husel'e kesinlikle katılıyorum, benim iki çocuğumda da vardı, bu sene buhar makinası aldım akşam çalıştırıyorum ne burun tıkanıklığı nede horlama oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu problemi ben çok yaşıyorum. Otrinatura kullandık peki bi faydası olmadı. İnternet’de herkes bruno yazmış. Denemek için alıcam. Burayada yazarım yorumlarımı. Ama sizin önerileriniz varsa onları da yazarsanız çok sevinirim.

3 aylik bebegimin burnuna 4 5 gundur enjektorle serum fizyolojik sıkıyorum ve bugun fark ettim ki cok siddetli fışkırtıyomusum 5 cc sıktım ins bisey olmaz internette bi suru kotu komplikasyon yaziyor 😢

X