Burun Ucu Estetiği ( Tip Plasty )

Cnm kime yaptirdin operasyonun ne kadar surdu benmki yaklasik 15dak surecek burun ucu kaldirilacak baska hicbi problemi yok sen kime yaptirdin bir de tunc tiryaki hakkinda hicbi bilgin varmi yardimci olursan cok sevinirim:uhm:

benm burnumun ucuylada oynandı biraz yuvarlatıldı bide orta çizgisi kırıktan dolayı kaymış orta kısma delik açılıp yerine oturtulmus öle dedilerkaydirigubbakcemile2 albümde var foto

kızlar burun ucu için fiyat araştırdım ama bulamadım fiyat alan varmı basit birşey olsa gerek merak ediyorum lütfen

sewengirl'cüm :) 3000-4000 arası değişiyor canım.bnde snn gibi burun ucu snçda kemikle sonraacııma brunun yapısını oluşturan yanaklardaki kemkle flan oynanmıor daha düşk fiyatlıdır die düşşünmüşdm ama maalesef öyle değilmişşş :l

kızlar ya benimde sadece burnumun ucu düşük ve bu yüzden de burnum uzun gözüküyor bendesizler gibi sadece burun ucumu kaldırtmak istiyorum ama öyle yaptırıpta memnun kalanlarınız varmı tavsiye edermisiniz

Ower night canım ben göremedim fotonu :KK43: birde operasyonu nerde kime ve ne kadara yaptırdın canım bilgi verirsen çok sevinirim..

arkadaşlar benimde burun ucumda sorun var ama kemık kısmındada var revızyon olmam gerekıyor meecburen fakat merak attıgım bişey var burun ucum eskıye göre çok ince yumuşak,gulunce saga hafıf kayıyo ve tamamen asimetrık delikler dahil bu gıbı sorunlar düzeltilebılırmı ne olur bılen varsa sölesin ben bu tıp ameliyatlarda kalın burun ucunun inceltildigini bılıorum da kalınlaştırılıyomu onu bılmıyorum arkadaşlar varsa böyle bır tecrübe yaşana ya da tanık olan yardımcı olabılır mı

Aşağıdaki linkten devam edebilirsiniz.

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi/401206-burun-ucu-estetigi-yaptiranlar.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X