Burun ucum düştü.

adyalisu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
9
3
26
Ameliyat olalı neredeyse 2,5 ay oldu. Kavis kısmımdan memnunum fakat burnumun ucu tamamen aşağıda gibi hiçbir kalkıklık yok estetik olduğumu söylediğim insanlar bile inanmıyor. Farklı bir şehirde olduğum için henüz kontrole de gitmedim şişliklerim de çok fazla yok gibi. Bu ameliyat maddi ve manevi açıdan çok yıprattı beni ne yapacağımı bilmiyorum 2.ameliyatı düşünmek dahi istemiyorum. Kesinlikle ameliyat olmadan önce doktorunuzu iyi seçin ve sizi anladığından çok çok iyi emin olun.

Fotograf atma imkaniniz varmi? Ben bu burun düşme olayini cok anlamiyorum bazi fotolara bakiyorum bana gayet normal geliyor sizede belki öyle geliyordur üzüldüm 2bucuk ayda burun düşüyorsa 😢

Ameliyat olalı neredeyse 2,5 ay oldu. Kavis kısmımdan memnunum fakat burnumun ucu tamamen aşağıda gibi hiçbir kalkıklık yok estetik olduğumu söylediğim insanlar bile inanmıyor. Farklı bir şehirde olduğum için henüz kontrole de gitmedim şişliklerim de çok fazla yok gibi. Bu ameliyat maddi ve manevi açıdan çok yıprattı beni ne yapacağımı bilmiyorum 2.ameliyatı düşünmek dahi istemiyorum. Kesinlikle ameliyat olmadan önce doktorunuzu iyi seçin ve sizi anladığından çok çok iyi emin olun.
Kaç gün oldu? Kalın derili misiniz?

Bence düşmemiştir size öyle geliyordur ki eğer düştüyse bence ameliyat eden doktorun tekrar düzeltme yapması lazım ama ne kadar güvenilir orası muallak

Bence düşmemiştir size öyle geliyordur ki eğer düştüyse bence ameliyat eden doktorun tekrar düzeltme yapması lazım ama ne kadar güvenilir orası muallak
çok ciddi bir problem olmadıkça ikinci bir ameliyat önerilmiyor o da korkutuyor beni açıkçası

Eklentiler

• 80C5B1E6-A844-4068-A752-E12500ADA2F0.jpeg
    80C5B1E6-A844-4068-A752-E12500ADA2F0.jpeg
    10,9 KB · Görüntüleme: 1.885
  • 99464FAA-36BE-4E0B-946D-1E46B69D375D.jpeg
    99464FAA-36BE-4E0B-946D-1E46B69D375D.jpeg
    12,4 KB · Görüntüleme: 1.784
çok ciddi bir problem olmadıkça ikinci bir ameliyat önerilmiyor o da korkutuyor beni açıkçası
Şahane burun yapmış doktorunuz. Kişiliği olan ve doğal bir çalışma olmuş. Kaydırak gibi burunlar yapıyorlar ucu domuz burnu gibi oluyor. Ben yaptırsam tam da böyle bir burun yaptırırdım.

Şahane burun yapmış doktorunuz. Kişiliği olan ve doğal bir çalışma olmuş. Kaydırak gibi burunlar yapıyorlar ucu domuz burnu gibi oluyor. Ben yaptırsam tam da böyle bir burun yaptırırdım.
Çok teşekkürler:KK68: böyle kalacaksa kalsın ama daha fazla düşme ihtimali korkutuyor beni normalde bir tik fazla kalkık yapıyorlar ki düşme payıyla normal gözüksün benim daha 2.ayda bu şekilde olması tedirgin etti ne yazık ki

Gerçekten güzel olmus. Burun ucu konusunda ise gerçekten psikolojik bir süreç burun ameliyatı. Yüzünüzde halen ödem var. 6 aya kadar düşmeler falan olabiliyor. Siz kalkık veya kavisli bir burun istemiş miydiniz doktordan?
Geçmiş olsun tekrardan

Gerçekten güzel olmus. Burun ucu konusunda ise gerçekten psikolojik bir süreç burun ameliyatı. Yüzünüzde halen ödem var. 6 aya kadar düşmeler falan olabiliyor. Siz kalkık veya kavisli bir burun istemiş miydiniz doktordan?
Geçmiş olsun tekrardan
doktorun hiç tarzı değil zaten yaptığı burunlar genel olarak doğal ben özellikle söylememe rağmen yine kendi bildiği gibi yapmış

Yüzünüzü çekmeyip sadece burun ucunu çekip atarsanız (yandan) daha sağlıklı yorumlar elde edersiniz. Ameliyattan çıktığınızdan beri mi öyle sonradan mı düştü? Eğer hep öyleyse burun ucu düşmesi olmamıştır doktorunuz istediğiniz kadar kaldırmamıştır.

Özellikle istediğiniz yeri yapmaması kötü ama çok güzel görünüyor doğal olmuş
2 ay daha çok yeni zamanla sekillenecektir

İnsallah başka problemler çıkmaz🙏

X